تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 334
  • بازدید دیروز : 817
  • بازدید کل : 372975

10 خطر بزرگ شبکه اینترنت و راهای مقابله با آن


هرچه را که روي اينترنت مي‌خوانيد باور نکنيد، اينترنت جاي خطرناکي است، پر از هکر که مي‌توانند در عرض چند ثانيه به PC شما حمله کنند، ويروسهايي که مي‌توانند سيستم شما را از پاي درآورند. اين جملات را تا به حال چند دفعه شنيده‌ايد؟ مردم ديگر گوششان پر از اين جمله‌هاي رعب‌آور و وحشت انگيز شده است ولي واقعيت چيز ديگري است. چند وقت پيش در يک گروه خبري نوشته بود”. آيا مي‌دانيد که هر کليک روي ويندوز 98 و منوي Start شما بطور دائم و بصورت مخفي در يک بانک اطلاعاتي ذخيره مي‌شود؟” و حتي مي‌توانند هر صفحه وبي که سالهاي سال پيش ديده‌ايد را هم به شما نشان دهند و مي‌توانند بفهمند که کدام سايتها را ديده‌ايد؟ شايد اين خبرها تا حدي درست باشد ولي کمي هم اغراق آميز هستند.

لذا ما تصميم گرفتيم که به جاي اين حرفها کمي فني‌تر با قضيه برخورد کنيم و راههاي حمله و مقابله را در کنار هم به شما آموزش دهيم. پس با ما باشيد:


Spyware–1


سايت http://www.whatis.techarget.com به ما گفت که Spyware برنامه‌اي است که بصورت پنهاني روي سيستم شخصي مي‌نشيند و اطلاعات خاصي را به سمت مشخصي مي‌فرستد. بسياري از اين برنامه‌ها با کليک شما روي يک تبليغ در يک سايت وارد سيستمتان مي‌شوند. براي درک بهتر اين مسئله ما آخرين نسخه Go!zilla (که ادعا شده آن يک Spyware است) را روي يک ماشين نصب کرديم. در حين نصب، صريحاً ذکر شد که اين برنامه در Background اجرا مي‌شود و اطلاعاتي را جمع‌آوري مي‌نمايد و به سمت سايتهاي تبليغ کننده مي‌فرستد. پس از نصب، قسمت تبليغات برنامه (Radiate) منوي Start > Programs خود را دارد و شما مي‌توانيد مطالب بيشتري را در مورد آن يا حذف کامل آن در اينجا بخوانيد.

آقاي Steve Gibson سايت وبي دارد که در آدرس http://www.grc.com/ قرار دارد و توجه مردم را بيشتر به Spywareها جلب کرده است (به قسمت grc.com/00/spyware.htm مراجعه کنيد).

اگر بخواهيم در مورد Spyware توصيه‌اي کرده باشيم بايد خدمتتان عرض کنيم که هيچ برنامه تبليغي را روي سيستم خود نصب نکنيد و اگر هم اين کار را انجام داديد، حتماً licence را بخوانيد، فقط روي Ok کليک نکنيد و ادامه دهيد.

شايد چند تا از اين بسته‌هاي نرم افزاري هم اکنون روي سيستم شما نصب باشند، سايت http://www.lavasoft.de/ به شما در حذف آنها کمک مي‌کند ولي راحت باشيد زيرا حذف برخي از قسمتهاي تبليغاتي برنامه‌ها مي‌تواند کلاً باعث از کار افتادن برنامه‌ها شود.

درجه خطر: 2
http://www.spychecker.com/ يک بانک اطلاعاتي بزرگ از spywareها است.

2 – برنامه‌هاي ستيزه جو


هر کاري روي اينترنت يک کار خطا محسوب نمي‌شود و گاهاً مثل يک شوخي يا آزار دوستانه هم تلقي شده‌اند.

مثلاً نگاهي به مگاهرتز http://www.gohip.com/ بيندازيد. “ارتقاء مرورگر” آنرا نصب کنيد و بگذاريد خودش پيش فرض Search شما را Set کند و تبليغات را بصورت ثابت نمايش دهد و سايتهاي ديگر را با اضافه کردن آنها به Favorite شما، اعلام نمايد. هيچ گزينه Uninstallاي هم وجود ندارد. براي اينکه متوجه شويد چگونه مي‌توان اين برنامه را remove کرد به سايت http://www.gohip.com/remove_enhancement.html مراجعه کنيد. بعضي وقت‌ها برنامه نويسي بد، کاربران را بطور جدي دچار مشکل کند.

برنامه‌هاي زيادي که احتياج به کار بصورت تنگاتنگ با مرورگر را دارند (مثلاً يک شتابدهنده مرورگر) خود را همچون يک Proxy روي سيستمتان نصب مي‌کنند و اين بدان معني است که کنترل اتصال اينترنت شما را به دست مي‌گيرد. اگر بعد از Uninstall کردن به درستي فايلهاي اين برنامه‌ها remove نشود مرورگر شما صفحات وب را ديگر نشان نخواهد داد. پاک کردن تنظيمات Proxy تنها راه رفع مشکل است. Tools > Internet Options > Connections > LAN Settings را انتخاب کنيد و علامت Use a proxy server را پاک کنيد.

عملاً راهي براي رهايي از اين برنامه‌ها وجود ندارد ولي يک راه جالب براي رفع اين مشکل اين است که وقتي شما برنامه‌اي اين چنين را نصب مي‌کنيد، هرگز از قسمت Conditions نخوانده رد نشويد (به سايت http://www.gohip.com/freevideo مراجعه کنيد تا دقيقاً علت اين کار را متوجه شويد). روي برنامه‌اي مثل (http://www.roxio.com/) سرمايه گذاري کنيد که بوسيله‌ آن مي‌توانيد اشتباهات خود را Undo کنيد. و در ضمن يک سري هم به سايت http://groups.google.com/ براي توصيه‌هاي بيشتر بزنيد.


درجه خطر: 3
به سايت GoHip براي دريافت اطلاعات مراجعه کنيد.

3 – حملات DoS


بچه‌هاي اسکريپت کوچکترين فرم حمله‌ها محسوب مي‌شوند. به خاطر کمبود توانايي تکنولوژي در انجام انواع حملات کاغذي، آنها با استفاده از برنامه‌هاي خاصي که نوشته‌اند باعث آزار و اذيت افراد ديگر مي‌شوند (DoS = Denial of Service به زبان ساده يعني روشي براي از کار انداختن PC شخص ديگري).

شايد برايتان جالب باشد که بدانيد انجام اينکار خيلي ساده‌تر از آن است که بتوانيد تصور کنيد. مثلاً اگر يک برنامه بتواند مجموعه داده‌هايي را به سمت يک PC با سيستم عاملي که Update نشده بفرستد، در آن صورت آن PC، هنگ خواهد کرد و ارتباط اينترنت خود را از دست خواهدداد يا صفحه آبي رنگ ويندوز که به صفحه مرگ آن معروف است ظاهر خواهد شد. تمام اسکريپت نويسهاي اين نوع حملات بايد آدرس IP شما را بدانند واگر مثلاً شما در يک IRC باشيد يا در حال استفاده از يک برنامه پيام رسان مثل ICQ باشيد، بدست آوردن IP شما مثل آب خوردن است.
اما خبر خوب در مورد حملات DoS اين است که آنها رو به زوال مي‌روند و ديگر آنقدرها هم خطرناک نيستند حتي اگر باعث Crash شدن سيستم شما شوند يک reboot همه چيز را به حالت نرمال باز خواهد گرداند.

اما خبر بد اينکه، محافظت در برابر آنها سخت است. بهترين روش، به روز نگهداشتن ويندوز خود (http://www.windowsupdate.com/) و ديدن سايتهاي جالبي مثل IRCHelp(http://www.irchelp.org/irchelp/nuke) مي‌باشد.

درجه خطر: 2
مطالبي بيشتري را در مورد انواع روش حمله و کتابخانه‌هاي آن پيدا کنيد. سايت http://www.antionline.com/cgibin/anticode/anticode.pl را ببينيد.

4 – ويروسها


ويروسها برنامه‌هاي مشکوکي هستند که خودشان را به يک ميزبان مي‌چسبانند. در حالي که اولين ويروس در يک کد اجرايي پيدا شد (معمولاً به دنبال فايلهاي .EXE و .Com مي‌آمدند) ولي با آمدن زبانهاي اسکريپتينگ ويندوز، حوزه فعاليت آنها به e-mail، ورد و اکسل و بسياري از برنامه‌هاي ديگر هم کشيد. هرچند بسياري از ويروسها تنها براي تکثير خود ساخته شده‌اند ولي برخي هم حاوي داده‌هايي هستنند. حذف يا رونويسي فايلهاي مهم از جمله کارهاي بدي است که برخي از آنها انجام مي‌دهند. ولي اگر بتوانيد مطمئن شويد که ويروسي نداريد، احتمالاً خيلي خوشحال خواهيد شد.

هرگز کسي نمي‌تواند بطور کامل مطمئن باشد که عاري از ويروس است اما با استفاده از يک برنامه ضدويروس خوب که داراي پشتيبانيهاي بروز است خطر وجود ويروس مي‌تواند به مقدار زيادي کاهش يابد. مي‌توانيد براي شروع از سايتي مثل http://antivirus.cai.com/ يا http://housecall.antivirus.com/ (که بصورت online شما را اسکن مي‌کند) استفاده کنيد.

يادتان باشد که روي اينترنت به هيچ کسي اعتماد نکنيد و تمام فايلها و e-mailهايي که مي‌گيريد را اسکن کنيد. و در آخر اينکه خود را با سايتهايي مثل http://www.antivirus.com/vinfo به روز نگهداريد.

درجه خطر: 9
آخرين اخبار را در مورد ويروسها در سايتي مثل http://packetstorm.security.com/ پيدا کنيد.

5 – Cookieها


شما در يک مغازه online هستيد و مجموعه‌اي از سي دي‌هايي را که مي‌خواهيد بخريد انتخاب کرده‌ايد ولي ناگهان متوجه مي‌شويد که قرارتان دير شده است. مشکلي نيست، مي‌توانيد مطمئن باشيد که برمي‌گرديد و سبد خريد هنوز حاوي ديسکهاي شما خواهد بود و لازم نيست که از نو شروع به خريد کنيد. اين خاصيت به اين دليل وجود دارد که آن سايت يک کوکي به روي مرورگرتان مي‌فرستد که حاوي اطلاعاتي درباره سفارش شما است. سايتهاي ديگر نمي‌توانند اين کوکي را بخوانند ولي همان سايت مي‌تواند کوکي خود را بخواند. لذا وقتي برمي‌گرديد مي‌توانيد عمليات خود را ادامه دهيد.

خب تا اينجا که کوکي خوب بود اما در بعضي مواقع اين تکنولوژي براي کارهاي بيشتري استفاده شده است. بعضي از بنرهاي تبليغاتي از طريق کوکيها به سيستم شما يک شماره شناسايي منحصربفرد مي‌دهند و تبليغاتي را که شما ديده‌ايد را ذخيره مي‌کنند. اين کوکيها صرفاً براي اين هستند که بدانند شما چه سايتهايي را معمولاً دوست داريد ببينيد و شايد هم اصلاً ندانند شما چه کسي هستيد ولي گاهي باعث مزاحمت يا ارسال تبليغات زيادي روي سيستم مي‌شوند.

اگر نام و آدرس خود را وارد سايتي کنيد مي‌توانيد انتظار داشته باشيد که خيلي زود همه از آن مطلع شوند و در دنياي واقعي اين آدرسها روي mailling listها خريد و فروش مي‌شوند. و از همه بدتر اينکه تنظيمات کوکي مرورگر شما مي‌تواند کنترل کل سيستمتان را به شخص ديگري هم بسپرد.

درجه‌ خطر: 1
بهترين راه فرار از کوکيها استفاده از نت اسکيپ 6 است. کوکيها در اين برنامه مي‌توانند مشاهده و پاک شوند يا اينکه بلوکه شوند و براساس سايت مجاز به کار روند.

6 – Hacking و Cracking


شايد اين الفاظ را از جاهاي مختلفي شنيده‌ باشيد. يک فايروال بخريد ولي باز هم سيستم شما مي‌تواند بوسيله يک بچه 13 ساله هک شود. درست است که اينترنت خيلي شلوغ و بي در و پيکر است ولي گاهي وقتها هکرها تنها کاري که مي‌توانند بکنند اين است که کنترل مرورگر شما را به دست گيرند يا نسخه ويندوزتان را بفهمند.

ولي اگر روي سيستمتان، فولدرهايي را بصورت Share داشته باشيد و از طرفي سيستمتان هم روي اينترنت باشد و آن فولدرها هم اسم رمزي براي دسترسي نداشته باشند و تازه file and print sharing هم نصب باشد بايد مطمئن باشيد که بدست آوردن فايلهاي روي سيستمتان مثل آب خوردن است. ولي اگر اين چنين نيست هکرها نمي‌توانند به راحتي به سيستم شما وارد شوند (به قسمت Trojanها در همين مقاله مراجعه کنيد). به سايت http://grc.com/It/hometouse.htm براي اطلاعات بيشتر مراجعه کنيد.

اگر سيستم شما عضوي از يک شبکه مايکروسافت نيست file and printer sharing را از روي سيستم خود حذف کنيد (به Control panel برويد و آيکن Network را دوباره کليک کنيد و اگر ديديد که در ليست آنرا داريد مي‌توانيد آنرا remove کنيد). در ضمن فولدرهاي share شده بي خودي را هم حذف کنيد يا حداقل روي آنها يک اسم رمز 10 حرفي بگذاريد.

درجه خطر: 5
file and printer sharing را روي ويندوز خود بي خودي نصب نکنيد. به سايت http://www.doshelp.com/sharing.htm مراجعه کنيد.


Trojans –7


در دنياي PC يک Trojan هر برنامه‌اي است که مي‌تواند اهداف امنيتي داشته باشد و اغلب هم مشکوک مي‌آيد و مي‌رود و از ديد ما مخفي است وقتي يکي از آنها روي سيستم شما نصب باشد از طريق اينترنت دائماً با نويسنده خود تماس مي‌گيرد. گاهي هم مي‌تواند همچون يک Server ايفاي نقش کند و بدين ترتيب کنترل سيستم شما دست سازنده Trojan مي‌افتد. اولين کاري که اين برنامه مي‌کند اين است که اسم رمزهاي شما را به سمت سازنده‌ خود مي‌فرستد. معروفترين آنها Subseven است (http://www.sub7files.com/) که مي‌توانيد جزئيات آنرا در سايت مذکور بخوانيد. يک فايروال شخصي مثل ZoneAlarm (http://www.zonealarm.com/) مي‌تواند جلوي يک Trojan را بگيرد ولي يادتان باشد که اين برنامه هم نمي‌تواند همه چيز را صددرصد تضمين کند. هيچ فايروالي کامل نيست و بعضي از آنها مي‌توانند به راحتي دور زده شوند. ولي حواستان به برنامه‌هاي اينچنيني باشد. هر e-mailاي که به سمت شما مي‌آيد مي‌تواند حاوي يک Trojan باشد و برنامه‌هاي Shareware از يک منبع معروف مثل http://www.tucows.com/ هم مي‌توانند حاوي Trojan باشد،‌هيچ مهم نيست که برنامه را از کجا Download مي‌کنيد.هر فايلي را که مي‌گيريد اسکن کنيد. (http://www.moosoft.com/) cleaner برنامه‌ خوبي براي اسکن کردن Trojanها است و ابزارهاي رايگاني مثل آنچه که در سايت http://www.diamondcs.com.au/ است هم به دردتان خواهد خورد. با آخرين اخبار Trojanها به روز باشيد (http://www.dark-e.com/) و مطمئن باشيد که در امان خواهيد بود.

درجه خطر: 9
فايروالهايي مثل (http://www.zonelabs.com/) مقاومت خوبي در مقابل Trojanها دارند.

کتابخانه‌هايي مثل http://www.multimania.com/cdcorg/trojans.html روش خوبي براي پيداکردن روش کار اسبهاي تراوا هستنند. هيچ چيزي را Download نکنيد مگر اينکه دقيقاً بدانيد چگونه کار مي‌کند و سيستم شما را آلوده نمي‌نمايد.

8 – مردم


شما داده‌هاي مهمي را روي سيستم خود داريد لذا طبيعي است که بوسيله هکرها مورد توجه قرار گيريد. اما آيا مطمئن هستيد که خطر در کنار خانه شما نيست؟ اگر شخصي به PC شما دسترسي داشته باشد مي‌تواند بفهمد که چه سايتهايي را شما اخيراً ديده‌ايد و با جمع آوري اطلاعاتي مي‌تواند اسم رمز شما را هم پيدا کند يا اينکه برنامه‌اي را روي سيستم شما نصب کند که هر فشار کليد روي سيستمتان را log کند. هيچ شخصي دوست ندارد که فکر کند فاميل، دوست يا اقوامش اينکار را مي‌کنند ولي باور کنيد که از اين اتفاقها بارها رخ داده است.

يکي از راهها اين است که به کسي اجازه دسترسي به سيستمتان را ندهيد. مطمئن باشيد که کامپيوترتان يک روز مثلاً به خاطر تعمير مي‌تواند به جاي ديگري برود و در اين صورت اطلاعات شما به راحتي لو خواهد رفت. اگر شماره‌هاي خصوصي خود مثل شماره اقوام يا شماره Credit card خود را روي سيستم داشته باشيد و اين اطلاعات به دست ديگري بيفتد، تمام است. بد نيست که روي برنامه‌هايي مثل (http://www.pc-magic.com/) که اجازه مخفي کردن فولدرها و کدکردن محتويات آنها را مي‌دهد سرمايه‌گذاري کنيد. برنامه‌هاي مخفي سازي مثل (http://www.pgpi.org/) هم مي‌توانند مفيد باشند.

براي حذف هميشه و نابود کردن برخي از فايلها که نمي‌خواهيد اثري از آنها باقي بماند از برنامه‌اي مثل (http://www.tropsoft.com/pcsecurity) استفاده کنيد.

9 – نرم افزارهاي مونيتورينگ


هرآنچه را که مي‌خواهيد مي‌توانيد روي PC خود انجام دهيد ولي معلوم نيست که با سيستم شما وقتي که بالاسر آن نيستيد چه مي‌کنند. برنامه http://www.iopus.com/starr.htm يک مثال خوب از برنامه‌اي است که هرآنچه را که تايپ مي‌کنيد log مي‌کند، هر سايتي را که مي‌بينيد، تبادلات اطلاعاتي در برنامه‌هاي messaging را برايتان نگه مي‌دارد و هيچ کس هم متوجه وجود آن نمي شود. و هيچ ردپايي در Windows Task Manager نمي‌گذارد.

البته راه‌حلهاي دفاع در برابر STARR هم در تئوري وجود دارد. مثلاً مي‌‌توانيد در Safe mode سيستم را بوت کنيد و احتمالاً بسياري از برنامه‌هاي شما ديگر load نخواهند شد و فايلهاي اجرايي را روي ديسک خود پيدا کنيد و آنها را rename يا Disable کنيد.

درجه خطر: 6
MSINFO32.EXE را اجرا کنيد و Tools > System configuration utility > Startup را انتخاب نمائيد. برنامه‌هاي مانيتورينگ را هم در ليست خواهيد ديد.

10 – برنامه‌هاي استثمارکننده


بسياري از افراد فکر مي‌کنند که با نصب فايروال از شر حملات online در امان هستند ولي اين طور نيست. هر برنامه‌اي که روي اينترنت از آن استفاده مي‌کنيد مثل مرورگر، IM و ... مي‌توانند باگ داشته باشد. بيائيد به Ie5.5 به عنوان يک نمونه بپردازيم. اگر تنظيمات پيش فرض آنرا دست نزنيد براي يک سايت امکان اين وجود دارد که به فايلهاي روي سيستم شما دست يابد. سايت http://www.guninski.com/scractx.html را براي جزئيات بيشتر ببينيد. شايد جالب باشد که بدانيد هر کسي مي‌تواند يک HTML e-mail به سمت شما بفرستد که بطور اتوماتيک بدون هشدار برنامه‌اي را روي سيستم شما اجرا کند (اگر IE نسخه 01/5 يا 5/5 داشته باشيد که بدتر هم است) سايتهاي http://www.microsoft.com/technet/security/buletin/ms01-020.asp و http://www.icq.com/features/security و سايتهاي ديگري مثل http://www.securityfocus.com/ را ببينيد.

 

 

  انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 12
کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دریافت فایل : زندگی شیرین
دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

دریافت فایل : ملت عشق
تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری در این محصول فقط اندیکاتور باینری قرار داده شده به درخواست کاربران گرامی . خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت ...

دریافت فایل : اندیکاتور باینری
دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 تالیف دکتر حسن خسروی منبع رشته حقوق پیام نور شامل 221 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری شامل سرفصل های زیر می باشد فصل اول: علم و عمل حسابرسی فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی فصل ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

یک مجموعه کامل از تمام علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی وعربی و فارسی که کابرد بسیار زیادی دارد . امیدوارم از این محصول نهایت استفاده را ببرید. ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دارای 200 صفحه کامل ترین ورژن کتاب با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از از برایه آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد