تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 258
  • بازدید دیروز : 817
  • بازدید کل : 372899

ترفندهایی جدید این بار در Ie7


به زودی همگی کاربران به لطف وجود IE7 در ویندوز ویستا این مرورگر جدید را تجربه خواهند کرد. هر چند که هم اکنون بسیاری از کاربران آخرین ورژن اینترنت اکسپلورر را بر روی ویندوز XP خود نصب دارد. IE7 نسبت به نسخه 6 خود تغییرات عمده ای کرده است. این تغییرات ترفندهای بسیار مختلف و جدیدی را نیز به همراه داشته است. هم اکنون قصد داریم جدیدترین ترفندهای موجود در IE7 را برای شما بازگو کنیم.

IE7، نه تنها دارای ظاهری جديد و آراسته است بلكه عملكردهای جديد بسياری را نيز در خود جايی داده است. اين نسخه از Tabbed Browsing پشتيبانی می‌كند و بدان معنی است كه كاربر می‌تواند در يك پنجره چند صفحه را باز كند. اين مرور گر از RSS-Newsfeeds نيز پشتيبانی می‌كند. توسط نوار جستجو می‌توان بدون هيچگونه دردسری، سوالات خود را در ماشين‌ها و خدمات مربوط به جستجو مطرح كرد. عملكردهای phishing-****** و نابود كننده رد باعث امنيت بيشتر می‌شوند. اگر هنوز نتوانسته‌ايد درست تصميم‌گيری كنيد كه آيا می‌خواهيد از نسخه IE7 استفاده كنيد يا نه، شايد توسط ترفندهای ما، كمی فكر در مورد تصميم‌گيريتان راحت‌تر شود.

ترفندهايی برای Tabbed Browsing:

توسط Tabbed Browsing می توانيد در يك پنجره مرورگر چندين صفحه وب را بازگشايی كنيد. در ميان صفحات نيز می‌توانيد توسط بخش (tabs) جابجا شويد. اين مسئله باعث ديد كاملتری از صفحات برای شماخواهد شد.
از راه‌های زيادی می‌توانيد به Tab جديد دست يابيد: در IE7 هنگامی كه بر روی بخش Mini كه مستقيما در بالای صفحه جديد باز شده است، كليك كنيد، می‌توانيد يك Tab جديد را باز كنيد.
به جای اين عمل می‌توانيد از تركيب دكمه‌های - نيز استفاده كنيد. اگر خواستار باز كردن يك لينك در Tab جديدی می‌باشيد باز هم راه‌های مختلفی را می‌توانيد انتخاب كنيد. يا اينكه در هنگام كليك كردن، دكمه Ctrl>i> را نيز فشار دهيد و يا توسط دكمه وسطي موش يا دكمه گردش موجود در موش بر روی آن كليك می‌كنيد و يا دكمه راست موش را فشار داده و گزينه مربوط به بازگشايی در يك Tab جديد را بر می‌گزينيد. اگر می‌خواهيد آدرس را كه در جايگاه آدرس وارد می‌كنيد در يك Tab (عكس زير) جديد باز شود بايد به جای اينكه تنها دكمه را فشار دهيد از تركيب دكمه‌های - استفاده كنيد. اگر خواستار عوض كردن جای يك Tab می‌باشيد بايد بر روی آن كليك كرده و در حالت كليك آن را به طرف چپ يا راست بكشانيد.
برای جابجايی ميان Tab‌های مختلف می‌توانيد از تركيب دكمه‌های - استفاده كنيد. البته اين جابجايی با موش بسيار راحت‌تر است.

-تناسب تنظيمات در Tabbed Browsing:

عملكرد Tabbed Browsing را می‌توان در نكات زيادی بنا به خواسته‌های شخصی و نيازها تنظيم كرد. برای رسيدن به تنظيمات گزينه‌های زير را انتخاب كنيد. Tools->Internet options->Tabs->Setting در اينجا می‌توان برای مثال كاری انجام داد كه پيغام امنيتی در هنگام پايان پذيرفتن كار، خاموش شود و يا می‌توان اين دستور يا تنظيم را انجام داد كه صفحات جديد هميشه در جلوی تصوير و نه در پشت صفحه ظاهر گردند.
يكی از تنظيمات ديگر مربوط به pop-upها می‌باشد. در اين قسمت می‌توان pop-upها را وادار كرد تا به عنوان يك Tab جديد و نه به عنوان پنجره‌ای جديد باز گردند.
اگر هم در كل احساس می‌كنيد كه Tabbed Browsing به دردتان نمی‌خورد می‌توانيد آن را غيرفعال كنيد.

- ترفندهايی برای RSS-Newsfeed‌ها:

صفحات وب زيادی مانند pcwwelt.de وجود دارند كه به شما يك يا چندين Newsfeeds ارائه می‌كنند. در اين ميان سخن از فايل‌هايی در قالب XML می‌باشد. كه دارای تيترها و تازه‌های سايت‌های وب اعلام شده می‌باشند. نسخه IE7 دارای عملكردی می‌باشد كه اين RSS-Feedها را ارزيابی كرده و به نحوی خوانا و مرتب عرضه می‌كند.

- عملكرد RSS: دارای قابليت پيش‌بينی

يكی از نكات مثبت مديريت feed مربوط به IE7: او می‌تواند با podcastها نيز كار كند، چرا كه آنها چيزی نيستند به جز RSS-Feedهای توسعه يافته‌ای كه دارای ارجاع‌هايی به فايل‌های موسيقی يا ويديويی هستند. IE اين ارجاع‌ها را شناخته و آنها را به گونه‌ای تغييرمی‌دهد كه توسط كليك كردن برای شما به راحتی قابل دانلود باشند.

- تنظيمات مربوط به RSS-Newsticker:

مديريت Feed دارای قابليت‌های كوچكی نيز می‌باشد كه پس از كمی جستجو به آنها دست خواهيد يافت. تنظميات اصلی مربوط به Feed در Tools->Internet Options->content->Feeds->Setting به راحتی در دسترس می‌باشند. در اينجا می‌توانيد مشخص كنيد، كه در چه فاصله‌ زمانی بايد IE RSS-Newsticker كنترلی را در رابطه با اخبار جديد انجام دهد. به شما اين امكان نيز داده می‌شود كه با اعلام صدايی برای شما مشخص گردد كه سايتی كه هم اكنون درون آن هستيد خدمات Newsfeeds را نيز ارائه می‌كند. قابليت تنظيمات شخصی و جداگانه در هر Newsfeed وجود دارد. برای اين كار آن را فراخوانی كرده و در قسمت راست و پايين گزينه يا Feedattibutes، Feedproperties را كليك كنيد. در اين قسمت می‌توانيد برای مثال تنظيمات را به گونه‌ای انجام دهيد كه attachهای موجود در podcast‌ها به صورت اتوماتيك دانلود شوند. علاوه بر اين می‌توانيد برای هر Feed به صورت جداگانه فاصله زمانی را برای Refresh كردن مشخص كنيد. اينكه مرورگر شما چه تعداد از گزينه‌های قديمی Newsticker را بايد ثبت و ذخيره كند، می‌توانيد تحت گزينه archive مشخص كنيد.

اگر گزينه display all elements را در صفحه News feed انتخاب كنيد، می‌توانيد به آرشيو دسترسی پيدا كنيد.

- ترفندهايی برای نوار جستجوی جديد:

IE7 در گوشه سمت راست بالا، دارای يك نوار جستجو می‌باشد كه توسط آن بدون هيچ دردسری می‌توانيد سوالات خود را به يك يا چند موتور جستجو بفرستيد.
اين نوار جستجو را در همان اولين باری كه IE7 را باز خواهيد كرد، قابل مشاهده خواهد بود. در صفحه خوش آمدگويی به شما اين امكان داده می‌شود كه تصميم‌گيری در مورد استفاده كردن يا نكردن از جستجوی وب از پيش تنظيم شده توسط مايكروسافت انجام دهيد.
اگر تصميم‌ به استفاده نكردن بگيريد، به صفحه ديگری انتقال خواهيد يافت كه در آن موتورهای جستجو به صورت ليستی در اختيارتان قرار خواهند گرفت مثلا: گوگل، ياهو و Wikpedia اين موتورها را توسط دوبار كليك كردن م‍ی‌‌توانيد به نوار جستجوی خود اضافه كنيد. اگر اشتباهی رخ داد، جای هيچ نگرانی نيست كه هر زمان كه بخواهيد می‌توانيد با فشار دادن فلاش سمت راست فيلد مربوط به Search و انتخاب گزينه مربوط به استفاده از موتورهای ديگر از اين بخش و فوايدش بهره‌مند شويد.

- آشكار سازی خدمات جستجوی دلخواه:

در صفحه به شما اين امكان نيز داده می‌شود كه برای هر خدمات جستجوی دلخواهی يك plug-in درست كنيد. برای اينكار ابتدا صفحه مورد نظرتان را كه دارای فرم جستجوست فراخوانی كنيد برای مثال صفحه‌ای مربوط به خدمات ترجمه Leo با نام http://dict.leo.org به عنوان گزينه جستجو TEST را وارد كنيد، البته با حروف بزرگ و جستجو را فعال كنيد. با اين عمل پس از لحظاتی صفحه نتايج آشكار گشته و بنا به آن محتوای نوار آدرس نيز تغيير می‌يابد. در اين محتوای آشكار شده بايد لغت TEST نيز به چشم بخورد. اگر چنين لغتی قابل ديد نبود، بدانيد كه به اين سادگی‌ها وارد فيلد جستجوی IE نخواهد شد. در غيراينصورت آدرس وب مورد نظر را به صورت كامل در بافر كپی كرده و آن را در ژنراتور نوار مربوط به موتورهای جستجو وارد كنيد.

در فيلد ورودی دوم برای Search خود يك تيتر وارد كنيد مثلا leo Org translator و سپس گزينه مربوط به Install را انتخاب كنيد. IE7 به جای TEST يك متغيير را جايگزين كرده و پس از يكبار سوال كردن، خدمات جستجوی مورد نظر را آشكار می‌سازد.
بعضی از سايت‌های وب مانند pcwelt.de امكاناتی مانند IE7-Compatible Search-plug-ins را عرضه مي‌كنند. اين مسئله هنگامی برای شما آشكار خواهد شد كه فلاش كنار Search Field به رنگ پرتقالی روشن در بيايد. اگر بر روی فلاش كليك كنيد، علاوه بر موتورهای جستجويی كه به صورت استاندارد وجود داشت، سوالات Search شما در سايت وب فراخوانی شده نيز ظاهر خواهد شد. تفاوت اين گزينه‌ها نسبت به گزينه‌های استاندارد موجود علامت يك ستاره است كه در كنار آنهاست.
با توجه به گزينه مربوط به اضافه كردن به موتورهای جستجو، می‌توانيد اين موتور و يا خدمات جستجو را به طور دائم در ليست نگه داريد.

- ترفندهای كوچكی برای IE7

علاوه بر مسائلی چون Tabbed Browsing، Newsfeeds و Searchbar نكات و يا بهتر بگوييم بخش‌های جديد كوچك و تغييراتی نيز در IE7 بوجود آمده است كه ما در اينجا ترفندهايی را در رابطه با موارد جديد به شما عرضه می‌كنيم.

- بازگرداندن Menubar

اگر به اين مسئله برخورد كرده‌ايد كه در IE7 هيچ نوار مربوط به منويی را به چشم نمی‌بينيد. زياد نگران نباشيد چرا كه گزينه‌های مربوط در منوی drop-down موجود در نوار نمادها پخش شده‌اند. اما بعضی‌ها دوست دارند كه اين گزينه‌ها دوباره به شكل يك نوار در همان مكان هميشگی قرار بگيرند. برای رسيدن به اين هدف دو راه وجود دارد برای اينكه تنها برای مدت كوتاهی فعالش كنيد، تنها كافی است كه دكمه را فشار دهيد.
2- برای اينكه به صورت هميشگی در جای اصلی خود قرار بگيرد گزينه‌های Tools->Menubar را برگزينيد.

- غيرفعال كردن Cleartype :

Cleartype يكی از تكنيك‌های مايكروسافت می‌باشد كه راحتی خواندن نوشته‌های مختلف را به خصوص در LC-Displayها بالا می‌برد. در IE7 استفاده از اين تكنيك به صورت استاندارد فعال می‌باشد. اگر احيانا" از نحوه نمودار شدن نوشته‌ها لذت نمی‌بريد، می‌توانيد آنرا خاموش كنيد. برای اينكار گزينه‌های Tools->Internet Options->Advanced را انتخاب كرده و گزينه Use all ranges Cleartype for HTML را غيرفعال كنيد. در عكس موجود در بالای اين صفحه، در سمت چپ IE7 فعال و در سمت راست IE7 غيرفعال از نظر Cleartype را مشاهده می‌كنيد.

- تناسب در چاپ

تا نسخه قبلی، چاپ كردن سايت‌های وب واقعا دردسر بود چرا كه سايت‌های وب اندازه A-4 را نداشتند و به همين علت هم متون و عكس‌های سمت راست قيچی می‌شدند. حتی‌استفاده از ترفند تغيير جهت چاپ از portrait به landscape نيز همه جا كارساز نبود. IE7 به صورت اتوماتيك سايت‌های وب را به قدری كوچك می‌كند كه بر روی اندازه كاغذ انتخابی جا بگيرند. نتيجه حاصله قبل از چاپ نيز قابل مشاهده است. اين كار توسط فلاش كنار آيكون پرينتر در سمت راست خواهد شد. مسئله مهم تنها اين است كه در منوی Drop-down گزينه مربوط به تناسب صفحه اصلی با صفحه پرينت را فعال كنيد.

توسط فلاش موجود در نمايش قبل از چاپ می‌توانيد در صورت لزوم گوشه‌های صفحه را تغيير دهيد. توسط آيكون چرخ دنده می‌توانيد تنظيمات ديگری از صفحه را به عهده بگيريد مثلا می‌توانيد صفحه را به صورت افقی يا عمودی تنظيم كنيد البته تنها در صورتی كه تنظيمات خودش با نظر شما يكی نباشد.
اگر خواستار چاپ عكس‌ها و يا رنگهای پشت صحنه می‌باشيد بايد دوباره گزينه‌های Tools->Internet Options->Advanced را انتخاب كنيد. سپس كاملا به سمت پايين رفته و گزينه مربوط را فعال كنيد.

- ايمن كردن IE در ويندوز ايكس‌پی

IE7 دارای يك وضعيت Safemode می‌باشد كه ميزان بالايی از امنيت را ارائه می‌دهد. هنگامی كه اين حالت فعال باشد، مرورگر تنها اجازه دسترسی به پوشه فايل‌های اينترنتی موقتی را دارد. بدين وسيله ديگر نرم‌افزارهای مخرب كه قصد دارند در هنگام جستجو يا گردش در اينترنت در كامپيوتر نصب شوند ديگر هيچ شانسی نخواهد داشت. مسئله مهم اينجاست كه اين حالت امنيتی تنها موقعی توسط گزينه‌های Tools->Security فعال می‌شود كه IE7 در ويندوز ويستا نصب و اجرا شود. البته جای نگرانی برای استفاده كنندگان از ايكس‌پی‌ وجود ندارد چرا كه آنها می‌توانند توسط نرم‌افزار مجانی به نام Sandboxie كه آدرس دانلود آن نيز در زير داده شده است به همين ميزان امنيتی دستيابی پيدا كنند:


پس از نصب اين ابزار آيكونی در دسك‌تاپ با نام Sandboxie Quick Lanch به چشم خواهد خورد. توسط اين گزينه مرورگر وب را فعال كنيد: البته همان مرورگری كه به صورت استاندارد در ويندوز نصب شده است مثلا اينترنت اكسپلورر از هم اكنون تمامی فايل‌هايی كه در هنگام مرور در اينترنت به كامپيوتر وارد می‌شوند مثلا ويروس‌ها يا تروآها به اين قسمت امنيتی وارد می‌شوند. حتی‌تنظيماتی از مرورگر را كه شما عوض می‌كنيد تنها تا زمانی فعال خواهند ماند كه شما Sandbox را پاكسازی نكرده باشيد. برای اينكه تنظيمات انجام شده باقی بمانند، يكبار از طريق آيكون خود مرورگر، مرورگر را فعال كنيد. توجه داشته باشيد كه تمامی نرم‌‌افزارها را می‌توانيد از Sandbox راه‌اندازی كنيد، تنها كافيست كه روی آيكون آنها رفته و دكمه راست موش را فشار داده و گزينه Run Sandboxed را فشار دهيد.

  انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 12
کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دریافت فایل : زندگی شیرین
دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

دریافت فایل : ملت عشق
تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری در این محصول فقط اندیکاتور باینری قرار داده شده به درخواست کاربران گرامی . خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت ...

دریافت فایل : اندیکاتور باینری
دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 تالیف دکتر حسن خسروی منبع رشته حقوق پیام نور شامل 221 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری شامل سرفصل های زیر می باشد فصل اول: علم و عمل حسابرسی فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی فصل ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

یک مجموعه کامل از تمام علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی وعربی و فارسی که کابرد بسیار زیادی دارد . امیدوارم از این محصول نهایت استفاده را ببرید. ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دارای 200 صفحه کامل ترین ورژن کتاب با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از از برایه آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد