تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 317
  • بازدید دیروز : 735
  • بازدید کل : 319443

ترفندهایی جدید این بار در Ie7


به زودی همگی کاربران به لطف وجود IE7 در ویندوز ویستا این مرورگر جدید را تجربه خواهند کرد. هر چند که هم اکنون بسیاری از کاربران آخرین ورژن اینترنت اکسپلورر را بر روی ویندوز XP خود نصب دارد. IE7 نسبت به نسخه 6 خود تغییرات عمده ای کرده است. این تغییرات ترفندهای بسیار مختلف و جدیدی را نیز به همراه داشته است. هم اکنون قصد داریم جدیدترین ترفندهای موجود در IE7 را برای شما بازگو کنیم.

IE7، نه تنها دارای ظاهری جديد و آراسته است بلكه عملكردهای جديد بسياری را نيز در خود جايی داده است. اين نسخه از Tabbed Browsing پشتيبانی می‌كند و بدان معنی است كه كاربر می‌تواند در يك پنجره چند صفحه را باز كند. اين مرور گر از RSS-Newsfeeds نيز پشتيبانی می‌كند. توسط نوار جستجو می‌توان بدون هيچگونه دردسری، سوالات خود را در ماشين‌ها و خدمات مربوط به جستجو مطرح كرد. عملكردهای phishing-****** و نابود كننده رد باعث امنيت بيشتر می‌شوند. اگر هنوز نتوانسته‌ايد درست تصميم‌گيری كنيد كه آيا می‌خواهيد از نسخه IE7 استفاده كنيد يا نه، شايد توسط ترفندهای ما، كمی فكر در مورد تصميم‌گيريتان راحت‌تر شود.

ترفندهايی برای Tabbed Browsing:

توسط Tabbed Browsing می توانيد در يك پنجره مرورگر چندين صفحه وب را بازگشايی كنيد. در ميان صفحات نيز می‌توانيد توسط بخش (tabs) جابجا شويد. اين مسئله باعث ديد كاملتری از صفحات برای شماخواهد شد.
از راه‌های زيادی می‌توانيد به Tab جديد دست يابيد: در IE7 هنگامی كه بر روی بخش Mini كه مستقيما در بالای صفحه جديد باز شده است، كليك كنيد، می‌توانيد يك Tab جديد را باز كنيد.
به جای اين عمل می‌توانيد از تركيب دكمه‌های - نيز استفاده كنيد. اگر خواستار باز كردن يك لينك در Tab جديدی می‌باشيد باز هم راه‌های مختلفی را می‌توانيد انتخاب كنيد. يا اينكه در هنگام كليك كردن، دكمه Ctrl>i> را نيز فشار دهيد و يا توسط دكمه وسطي موش يا دكمه گردش موجود در موش بر روی آن كليك می‌كنيد و يا دكمه راست موش را فشار داده و گزينه مربوط به بازگشايی در يك Tab جديد را بر می‌گزينيد. اگر می‌خواهيد آدرس را كه در جايگاه آدرس وارد می‌كنيد در يك Tab (عكس زير) جديد باز شود بايد به جای اينكه تنها دكمه را فشار دهيد از تركيب دكمه‌های - استفاده كنيد. اگر خواستار عوض كردن جای يك Tab می‌باشيد بايد بر روی آن كليك كرده و در حالت كليك آن را به طرف چپ يا راست بكشانيد.
برای جابجايی ميان Tab‌های مختلف می‌توانيد از تركيب دكمه‌های - استفاده كنيد. البته اين جابجايی با موش بسيار راحت‌تر است.

-تناسب تنظيمات در Tabbed Browsing:

عملكرد Tabbed Browsing را می‌توان در نكات زيادی بنا به خواسته‌های شخصی و نيازها تنظيم كرد. برای رسيدن به تنظيمات گزينه‌های زير را انتخاب كنيد. Tools->Internet options->Tabs->Setting در اينجا می‌توان برای مثال كاری انجام داد كه پيغام امنيتی در هنگام پايان پذيرفتن كار، خاموش شود و يا می‌توان اين دستور يا تنظيم را انجام داد كه صفحات جديد هميشه در جلوی تصوير و نه در پشت صفحه ظاهر گردند.
يكی از تنظيمات ديگر مربوط به pop-upها می‌باشد. در اين قسمت می‌توان pop-upها را وادار كرد تا به عنوان يك Tab جديد و نه به عنوان پنجره‌ای جديد باز گردند.
اگر هم در كل احساس می‌كنيد كه Tabbed Browsing به دردتان نمی‌خورد می‌توانيد آن را غيرفعال كنيد.

- ترفندهايی برای RSS-Newsfeed‌ها:

صفحات وب زيادی مانند pcwwelt.de وجود دارند كه به شما يك يا چندين Newsfeeds ارائه می‌كنند. در اين ميان سخن از فايل‌هايی در قالب XML می‌باشد. كه دارای تيترها و تازه‌های سايت‌های وب اعلام شده می‌باشند. نسخه IE7 دارای عملكردی می‌باشد كه اين RSS-Feedها را ارزيابی كرده و به نحوی خوانا و مرتب عرضه می‌كند.

- عملكرد RSS: دارای قابليت پيش‌بينی

يكی از نكات مثبت مديريت feed مربوط به IE7: او می‌تواند با podcastها نيز كار كند، چرا كه آنها چيزی نيستند به جز RSS-Feedهای توسعه يافته‌ای كه دارای ارجاع‌هايی به فايل‌های موسيقی يا ويديويی هستند. IE اين ارجاع‌ها را شناخته و آنها را به گونه‌ای تغييرمی‌دهد كه توسط كليك كردن برای شما به راحتی قابل دانلود باشند.

- تنظيمات مربوط به RSS-Newsticker:

مديريت Feed دارای قابليت‌های كوچكی نيز می‌باشد كه پس از كمی جستجو به آنها دست خواهيد يافت. تنظميات اصلی مربوط به Feed در Tools->Internet Options->content->Feeds->Setting به راحتی در دسترس می‌باشند. در اينجا می‌توانيد مشخص كنيد، كه در چه فاصله‌ زمانی بايد IE RSS-Newsticker كنترلی را در رابطه با اخبار جديد انجام دهد. به شما اين امكان نيز داده می‌شود كه با اعلام صدايی برای شما مشخص گردد كه سايتی كه هم اكنون درون آن هستيد خدمات Newsfeeds را نيز ارائه می‌كند. قابليت تنظيمات شخصی و جداگانه در هر Newsfeed وجود دارد. برای اين كار آن را فراخوانی كرده و در قسمت راست و پايين گزينه يا Feedattibutes، Feedproperties را كليك كنيد. در اين قسمت می‌توانيد برای مثال تنظيمات را به گونه‌ای انجام دهيد كه attachهای موجود در podcast‌ها به صورت اتوماتيك دانلود شوند. علاوه بر اين می‌توانيد برای هر Feed به صورت جداگانه فاصله زمانی را برای Refresh كردن مشخص كنيد. اينكه مرورگر شما چه تعداد از گزينه‌های قديمی Newsticker را بايد ثبت و ذخيره كند، می‌توانيد تحت گزينه archive مشخص كنيد.

اگر گزينه display all elements را در صفحه News feed انتخاب كنيد، می‌توانيد به آرشيو دسترسی پيدا كنيد.

- ترفندهايی برای نوار جستجوی جديد:

IE7 در گوشه سمت راست بالا، دارای يك نوار جستجو می‌باشد كه توسط آن بدون هيچ دردسری می‌توانيد سوالات خود را به يك يا چند موتور جستجو بفرستيد.
اين نوار جستجو را در همان اولين باری كه IE7 را باز خواهيد كرد، قابل مشاهده خواهد بود. در صفحه خوش آمدگويی به شما اين امكان داده می‌شود كه تصميم‌گيری در مورد استفاده كردن يا نكردن از جستجوی وب از پيش تنظيم شده توسط مايكروسافت انجام دهيد.
اگر تصميم‌ به استفاده نكردن بگيريد، به صفحه ديگری انتقال خواهيد يافت كه در آن موتورهای جستجو به صورت ليستی در اختيارتان قرار خواهند گرفت مثلا: گوگل، ياهو و Wikpedia اين موتورها را توسط دوبار كليك كردن م‍ی‌‌توانيد به نوار جستجوی خود اضافه كنيد. اگر اشتباهی رخ داد، جای هيچ نگرانی نيست كه هر زمان كه بخواهيد می‌توانيد با فشار دادن فلاش سمت راست فيلد مربوط به Search و انتخاب گزينه مربوط به استفاده از موتورهای ديگر از اين بخش و فوايدش بهره‌مند شويد.

- آشكار سازی خدمات جستجوی دلخواه:

در صفحه به شما اين امكان نيز داده می‌شود كه برای هر خدمات جستجوی دلخواهی يك plug-in درست كنيد. برای اينكار ابتدا صفحه مورد نظرتان را كه دارای فرم جستجوست فراخوانی كنيد برای مثال صفحه‌ای مربوط به خدمات ترجمه Leo با نام http://dict.leo.org به عنوان گزينه جستجو TEST را وارد كنيد، البته با حروف بزرگ و جستجو را فعال كنيد. با اين عمل پس از لحظاتی صفحه نتايج آشكار گشته و بنا به آن محتوای نوار آدرس نيز تغيير می‌يابد. در اين محتوای آشكار شده بايد لغت TEST نيز به چشم بخورد. اگر چنين لغتی قابل ديد نبود، بدانيد كه به اين سادگی‌ها وارد فيلد جستجوی IE نخواهد شد. در غيراينصورت آدرس وب مورد نظر را به صورت كامل در بافر كپی كرده و آن را در ژنراتور نوار مربوط به موتورهای جستجو وارد كنيد.

در فيلد ورودی دوم برای Search خود يك تيتر وارد كنيد مثلا leo Org translator و سپس گزينه مربوط به Install را انتخاب كنيد. IE7 به جای TEST يك متغيير را جايگزين كرده و پس از يكبار سوال كردن، خدمات جستجوی مورد نظر را آشكار می‌سازد.
بعضی از سايت‌های وب مانند pcwelt.de امكاناتی مانند IE7-Compatible Search-plug-ins را عرضه مي‌كنند. اين مسئله هنگامی برای شما آشكار خواهد شد كه فلاش كنار Search Field به رنگ پرتقالی روشن در بيايد. اگر بر روی فلاش كليك كنيد، علاوه بر موتورهای جستجويی كه به صورت استاندارد وجود داشت، سوالات Search شما در سايت وب فراخوانی شده نيز ظاهر خواهد شد. تفاوت اين گزينه‌ها نسبت به گزينه‌های استاندارد موجود علامت يك ستاره است كه در كنار آنهاست.
با توجه به گزينه مربوط به اضافه كردن به موتورهای جستجو، می‌توانيد اين موتور و يا خدمات جستجو را به طور دائم در ليست نگه داريد.

- ترفندهای كوچكی برای IE7

علاوه بر مسائلی چون Tabbed Browsing، Newsfeeds و Searchbar نكات و يا بهتر بگوييم بخش‌های جديد كوچك و تغييراتی نيز در IE7 بوجود آمده است كه ما در اينجا ترفندهايی را در رابطه با موارد جديد به شما عرضه می‌كنيم.

- بازگرداندن Menubar

اگر به اين مسئله برخورد كرده‌ايد كه در IE7 هيچ نوار مربوط به منويی را به چشم نمی‌بينيد. زياد نگران نباشيد چرا كه گزينه‌های مربوط در منوی drop-down موجود در نوار نمادها پخش شده‌اند. اما بعضی‌ها دوست دارند كه اين گزينه‌ها دوباره به شكل يك نوار در همان مكان هميشگی قرار بگيرند. برای رسيدن به اين هدف دو راه وجود دارد برای اينكه تنها برای مدت كوتاهی فعالش كنيد، تنها كافی است كه دكمه را فشار دهيد.
2- برای اينكه به صورت هميشگی در جای اصلی خود قرار بگيرد گزينه‌های Tools->Menubar را برگزينيد.

- غيرفعال كردن Cleartype :

Cleartype يكی از تكنيك‌های مايكروسافت می‌باشد كه راحتی خواندن نوشته‌های مختلف را به خصوص در LC-Displayها بالا می‌برد. در IE7 استفاده از اين تكنيك به صورت استاندارد فعال می‌باشد. اگر احيانا" از نحوه نمودار شدن نوشته‌ها لذت نمی‌بريد، می‌توانيد آنرا خاموش كنيد. برای اينكار گزينه‌های Tools->Internet Options->Advanced را انتخاب كرده و گزينه Use all ranges Cleartype for HTML را غيرفعال كنيد. در عكس موجود در بالای اين صفحه، در سمت چپ IE7 فعال و در سمت راست IE7 غيرفعال از نظر Cleartype را مشاهده می‌كنيد.

- تناسب در چاپ

تا نسخه قبلی، چاپ كردن سايت‌های وب واقعا دردسر بود چرا كه سايت‌های وب اندازه A-4 را نداشتند و به همين علت هم متون و عكس‌های سمت راست قيچی می‌شدند. حتی‌استفاده از ترفند تغيير جهت چاپ از portrait به landscape نيز همه جا كارساز نبود. IE7 به صورت اتوماتيك سايت‌های وب را به قدری كوچك می‌كند كه بر روی اندازه كاغذ انتخابی جا بگيرند. نتيجه حاصله قبل از چاپ نيز قابل مشاهده است. اين كار توسط فلاش كنار آيكون پرينتر در سمت راست خواهد شد. مسئله مهم تنها اين است كه در منوی Drop-down گزينه مربوط به تناسب صفحه اصلی با صفحه پرينت را فعال كنيد.

توسط فلاش موجود در نمايش قبل از چاپ می‌توانيد در صورت لزوم گوشه‌های صفحه را تغيير دهيد. توسط آيكون چرخ دنده می‌توانيد تنظيمات ديگری از صفحه را به عهده بگيريد مثلا می‌توانيد صفحه را به صورت افقی يا عمودی تنظيم كنيد البته تنها در صورتی كه تنظيمات خودش با نظر شما يكی نباشد.
اگر خواستار چاپ عكس‌ها و يا رنگهای پشت صحنه می‌باشيد بايد دوباره گزينه‌های Tools->Internet Options->Advanced را انتخاب كنيد. سپس كاملا به سمت پايين رفته و گزينه مربوط را فعال كنيد.

- ايمن كردن IE در ويندوز ايكس‌پی

IE7 دارای يك وضعيت Safemode می‌باشد كه ميزان بالايی از امنيت را ارائه می‌دهد. هنگامی كه اين حالت فعال باشد، مرورگر تنها اجازه دسترسی به پوشه فايل‌های اينترنتی موقتی را دارد. بدين وسيله ديگر نرم‌افزارهای مخرب كه قصد دارند در هنگام جستجو يا گردش در اينترنت در كامپيوتر نصب شوند ديگر هيچ شانسی نخواهد داشت. مسئله مهم اينجاست كه اين حالت امنيتی تنها موقعی توسط گزينه‌های Tools->Security فعال می‌شود كه IE7 در ويندوز ويستا نصب و اجرا شود. البته جای نگرانی برای استفاده كنندگان از ايكس‌پی‌ وجود ندارد چرا كه آنها می‌توانند توسط نرم‌افزار مجانی به نام Sandboxie كه آدرس دانلود آن نيز در زير داده شده است به همين ميزان امنيتی دستيابی پيدا كنند:


پس از نصب اين ابزار آيكونی در دسك‌تاپ با نام Sandboxie Quick Lanch به چشم خواهد خورد. توسط اين گزينه مرورگر وب را فعال كنيد: البته همان مرورگری كه به صورت استاندارد در ويندوز نصب شده است مثلا اينترنت اكسپلورر از هم اكنون تمامی فايل‌هايی كه در هنگام مرور در اينترنت به كامپيوتر وارد می‌شوند مثلا ويروس‌ها يا تروآها به اين قسمت امنيتی وارد می‌شوند. حتی‌تنظيماتی از مرورگر را كه شما عوض می‌كنيد تنها تا زمانی فعال خواهند ماند كه شما Sandbox را پاكسازی نكرده باشيد. برای اينكه تنظيمات انجام شده باقی بمانند، يكبار از طريق آيكون خود مرورگر، مرورگر را فعال كنيد. توجه داشته باشيد كه تمامی نرم‌‌افزارها را می‌توانيد از Sandbox راه‌اندازی كنيد، تنها كافيست كه روی آيكون آنها رفته و دكمه راست موش را فشار داده و گزينه Run Sandboxed را فشار دهيد.

  انتشار : ۱۱ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 8
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

-میلیاردر های مدرن- فقط 7 دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا آخر و بدون هرگونه حاشیه بخوانید و مطمین باشید مهم ترین 7 دقیقه عمراتان خواهد شد!!! برای ...

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

از جمله واحدهایی که دانشجویان رشته حقوق باید در 1 ترم بگذرانند، درس حقوق رسانه ها است. سایت جزوه 30تی اقدام به آماده‌سازی خلاصه‌ای از کتاب حقوق رسانه ها در قالب جزوه حقوق رسانه ها تالیف شده توسط باقر انصاری کرده است و شما می‌توانید برای دانلود این جزوه به ادامه مطلب ...

کسب درامد

کسب درامد

سرعت تغییر و تحولات فناوری به حدی شده است که ماشین تندروی زمان دارد از انها عقب می افتدانگار این زمان است که به جای اینکه یک گوشه بنشیند باید تخت گاز بتازد تا از زمانه عقب نیفتد. این شرایط باعث تشکیل کسب و کار در دنیای اینترنت شده است کسانی میتوانند از این موقعیت به خوبی ...

دریافت فایل : کسب درامد
خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism

بنام خداوند مهر و مهربانی نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! اعتماد کن به خدایی اش … تخفیف فوق العاده ویژه ب مناسبت عیدرمضان کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism تنها متد ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد