تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 520
  • بازدید دیروز : 1580
  • بازدید کل : 314130

فیلترها در فتوشاپ چگونه استفاده می شوند؟


در چند مطلب قبلی درباره برخی فیلترهای فتوشاپ و استفاده از آنها مطالبی بیان شد. در این مطلب در نظر داریم به صورت كامل نحوه استفاده از فیلترها در فتوشاپ را بررسی كنیم و درباره اعمال فیلتر‌هایی چون گالری فیلتر، فیلتر‌های هوشمند و تبدیل تصویر به یك نقاشی رنگ روغن صحبت كنیم.

انتخاب این‌كه چه فیلتری با چه تنظیماتی روی تصویر اعمال شود، نتایج بسیار متنوعی خواهد داشت و ممكن است تصویر شامل یك تغییر جزئی یا كلی شود. به كمك فیلترها می‌توان جلوه‌هایی چون نقاشی دستی، سیلك، طراحی اولیه، اعمال بافت، الگو، نویز، ایجاد حالت موزائیك و بسیاری جلوه‌های دیگر را ایجاد كرد. برای مشاهده نتیجه اعمال فیلتر و انجام تنظیمات آن همزمان با مشاهده نتیجه می‌توان از بخش گالری فیلتر فتوشاپ استفاده كرد. در فتوشاپ می‌توان فیلترها را در لایه انتخاب‌شده یا حتی به یك قسمت انتخاب‌شده از لایه اعمال كرد. اغلب فیلترهای فتوشاپ را می‌توان در مجموعه فیلتر گالری مشاهده كرد و مورد استفاده قرار داد. برخی نیز دارای كادر محاوره‌ای بوده و براحتی می‌توان با فراخوانی فیلتر و انجام تنظیمات مورد نظر از آن استفاده كرد. برخی فیلترها مثل Clouds و Blur نیز بدون كادر محاوره‌ای است و فقط با انتخاب نام فیلتر از زیر منوهای موجود در بخش Filter قابل فراخوانی و استفاده است.

در صورتی كه یك فیلتر به لایه‌ای از نوع Smart Object (لایه هوشمند) اعمال شود، اصطلاحاSmart Filter بوده و قابلیت ویرایش و حذف خواهد داشت. در صورتی كه در حالت عادی، اعمال فیلترها روی لایه مورد نظر حالت مخرب داشته و بدون امكان ویرایش بعدی محتوای لایه را تغییر می‌دهد. در این موارد بهتر است فیلتر روی یك كپی از لایه مورد نظر اعمال شود تا در صورت نیاز بتوان آن را حذف كرد و تصویر اولیه را برگردانیم. در برخی موارد با مراجعه به بخش فیلتر خواهیم دید كه فیلتر مورد نظر غیرفعال بوده كه معمولا علت این امر نامناسب‌بودن مد رنگی (Color Mod) یا عمق رنگی (Bit Depth) است. تمام فیلترهای فتوشاپ در مد RGB قابل استفاده است.

همچنین اغلب آنها در مد رنگی خاكستری (Grayscale) نیز قابل فراخوانی بوده و می‌توان از آنها استفاده كرد، اما در مد‌های رنگی CMYK و Lab و عمق‌های 16 بیت و 32 بیت تعداد اندكی از فیلترها را می‌توانیم استفاده كنیم كه در صورت نیاز به اعمال تمام فیلترها باید از قسمت Image گزینه Mode عمق و مد رنگی آنها را به حالت مناسب تبدیل و قابلیت استفاده فیلتر‌ها در آنها را فعال كنیم. برای سهولت اعمال فیلترها در فتوشاپ، بخشی به نام گالری فیلتر تعریف شده كه در یك كادر محاوره‌ای بیشتر فیلترهای فتوشاپ را نمایش می‌دهد و با كلیك روی هر یك از آنها و انجام تنظیمات دلخواه، می‌توانیم آن را به لایه مورد نظر خود اعمال كنیم.

برای استفاده از گالری فیلتر می‌توانیم به این صورت عمل كنیم:
لایه مورد نظر از تصویر خود را برای اعمال فیلتر انتخاب می‌كنیم. برای راحتی كار می‌توان لایه خود را به Smart Object تبدیل كرد تا امكان ویرایش فیلتر اعمال‌شده وجود داشته باشد. در این مرحله می‌توانیم قسمت دلخواهی از لایه مورد نظر خود را نیز به كمك ابزارهای انتخاب به منظور اعمال فیلتر انتخاب كنیم.

به علت استفاده اغلب فیلترها از رنگ‌های زمینه و پس‌زمینه، این رنگ‌ها را به رنگ مورد نظر خود تغییر می‌دهیم.

از مسیر Filter گزینه Filter Gallery را برای نمایش پنجره گالری فیلتر انتخاب می‌كنیم. گالری فیلتر شامل محدوده‌ای برای نمایش تصویر مورد نظر، فهرست گروه‌بندی فیلترها همراه با تصاویر كوچكی از نتیجه اعمال فیلتر مورد نظر جهت سهولت انتخاب و همچنین تنظیمات فیلتر انتخاب شده و فهرستی از فیلترهای اعمال شده روی تصویر را نمایش می‌دهد.

برای تغییر بزرگنمایی پیش‌نمایش تصویر می‌توان از دكمه‌های بزرگنمایی و كوچك‌نمایی موجود در سمت چپ و پایین پیش‌نمایش تصویر استفاده كرد.

پس از تنظیم بزرگنمایی مناسب با كلیك روی نام گروه‌های موجود در قسمت وسط پنجره فیلتر و بازكردن هر مجموعه، با كلیك روی تصویر كوچك هر فیلتر آن را انتخاب و نتیجه اعمال آن را روی تصویر خود مشاهده می‌كنیم.

پس از انتخاب فیلتر مورد نظر از سمت راست پنجره گالری فیلتر می‌توانیم تنظیمات دلخواهی را روی فیلتر مورد نظر برای كسب بهترین نتیجه انجام دهیم.

در صورت نیاز با كلیك روی دكمه New Effect Layer‌ در سمت راست و پایین پنجره فیلتر می‌توانیم فیلتر جدیدی روی فیلتر قبلی اعمال و با انتخاب دكمه Delete Effect Layer فیلتر مورد نظر خود را حذف كنیم. برای جایگزینی یك فیلتر با فیلتر دیگر می‌توانیم در بخش سمت راست و پایین، نام فیلتر را از مجموعه فیلترهای اعمال‌شده انتخاب كنیم، سپس فیلتر دیگری را از قسمت مجموعه فیلترهای انتخاب كرده و تنظیمات دلخواه آن فیلتر را اعمال كنیم. برای خاموش‌كردن موقت فیلتر اعمال شده نیز می‌توانیم در این بخش روی آیكون چشم موجود در سمت چپ نام فیلتر كلیك كنیم تا فیلتر مورد نظر به صورت موقت خاموش شود. قوانین مربوط به نمایش لایه‌ها در قسمت لایه‌های فیلتری نیز حاكم بوده و می‌توان با كلیك روی تصویر چشم یك فیلتر همراه با فشار دكمه Alt همه فیلترهای دیگر بجز آن فیلتر را خاموش و نتیجه اعمال آن فیلتر خاص را مشاهده كرد.

در صورتی كه از اعمال فیلترهای انتخاب‌شده راضی نبوده و بخواهیم تمامی فیلترها غیرفعال شوند با فشار دكمه Alt دكمه Cancel را به Reset تبدیل كرده و با انتخاب آن همه تغییرات انجام گرفته و فیلترهای اعمال‌شده را غیرفعال می‌كنیم.

فیلترها در فتوشاپ چگونه استفاده می شوند؟

پس از انتخاب یك فیلتر كه به صورت Smart اعمال‌نشده باشد، می‌توانیم با فشار دكمه‌های Alt+Ctrl+Z یا استفاده از پانل History به عقب بازگردیم و نتیجه اعمال آن فیلتر را غیرفعال كنیم.

به صورت پیش‌فرض فتوشاپ فیلترهایی را كه در قسمت فیلترگالری نمایش داده می‌شوند، در فهرست سایر فیلترهای فتوشاپ نمایش نمی‌دهد؛ اما در صورت نیاز از قسمت Edit»Preferences» Plug-in‌ و فعال‌كردن گزینه Show All Filter می‌توانیم تمامی فیلترهای فتوشاپ را در بخش فهرست فیلترها مشاهده كنیم.

برای تكرار آخرین فیلتر اعمال‌شده روی تصویر با همان تنظیمات قبلی می‌توانیم همزمان دكمه‌های Ctrl+F را از صفحه كلید فشار داده یا از منوی فیلتر گزینه Last Filter‌ (اولین گزینه) را انتخاب ‌كنیم. فیلترهایی كه در ادامه به آنها اشاره می‌شود از رنگ‌های زمینه و پس‌زمینه هنگام اعمال استفاده می‌كنند كه با انتخاب رنگ مناسب نتیجه بهتری به دست خواهد آمد.

Artistic » Colored Pencil (رنگ پس‌زمینه)
Neon Glow (رنگ زمینه و رنگ پس‌زمینه)
Distort » Diffuse Glow (رنگ پس‌زمینه)
Pixelate » Pointillize (رنگ پس‌زمینه)
Render » Clouds, Difference Clouds, Fibers (رنگ زمینه و رنگ پس‌زمینه)
Sketch » Bas Relief, Chalk & Charcoal, Charcoal, Conté Crayon, Graphic Pen, Halftone Pattern, Note Paper, Photocopy, Plaster, Reticulation, Stamp, Torn Edges(رنگ زمینه و رنگ پس‌زمینه)
Stylize » Tiles (رنگ زمینه یا رنگ پس‌زمینه)
Texture » Stained Glass(رنگ زمینه)  انتشار : ۱۰ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 11
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

-میلیاردر های مدرن- فقط 7 دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا آخر و بدون هرگونه حاشیه بخوانید و مطمین باشید مهم ترین 7 دقیقه عمراتان خواهد شد!!! برای ...

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

از جمله واحدهایی که دانشجویان رشته حقوق باید در 1 ترم بگذرانند، درس حقوق رسانه ها است. سایت جزوه 30تی اقدام به آماده‌سازی خلاصه‌ای از کتاب حقوق رسانه ها در قالب جزوه حقوق رسانه ها تالیف شده توسط باقر انصاری کرده است و شما می‌توانید برای دانلود این جزوه به ادامه مطلب ...

کسب درامد

کسب درامد

سرعت تغییر و تحولات فناوری به حدی شده است که ماشین تندروی زمان دارد از انها عقب می افتدانگار این زمان است که به جای اینکه یک گوشه بنشیند باید تخت گاز بتازد تا از زمانه عقب نیفتد. این شرایط باعث تشکیل کسب و کار در دنیای اینترنت شده است کسانی میتوانند از این موقعیت به خوبی ...

دریافت فایل : کسب درامد
خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism

بنام خداوند مهر و مهربانی نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! اعتماد کن به خدایی اش … تخفیف فوق العاده ویژه ب مناسبت عیدرمضان کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism تنها متد ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد