تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1552
  • بازدید دیروز : 466
  • بازدید کل : 269746

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟


این روزها، اغلب شرکت ها یا صاحبان فروشگاه های آنلاینی یا صاحبان سایت ها/وبلاگ هایی را می بینم که تلاش می کنند ار رسانه های اجتماعی برای تبلیغ خود و پیدا کردن یک عده مخاطب وفادار استفاده کنند. متأسفانه شیوه های بهره گیری ما از رسانه های اجتماعی، خیلی اوقات چندان درست و منطقی نیست.

از خودم شروع می کنم: سال های اصلا اهمیتی به فیس بوک نمی دادم و بعد وقتی خواستم برای یک پزشک، صفحه ای باز کنم، مانده بودم که از چه فرمتی استفاده کنم.

من صفحات و اکانت های بقیه را در فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام می بینم. متأسفانه خیلی اوقات راهبرد شرکت ها و فروشگاه ها و وب مسترها درست نیست. آنها به جای استفاده از فرمت درست، صادقانه حرف زدن با مخاطب ها و تبدیل آنها به مشتری های آگاه وفادار، بیشتر تلاش دارند که آمار دنبال کننده و لایک خود را بالا نشان بدهند و در این مسیر در کمال تعجب می بینیم که دنبال کننده و لایک هم خرید و فروش می شود!

مقاله ای که خواهید خواند، مطلبی عمیق در مورد شیوه های درست بهره گیری از رسانه های اجتماعی است. شاید شما در آینده نزدیک هم نتوانید از همه این راهکارهای منطقی و پیشرفته استفاده کنید، اما خوبی اش این است که خواندن مقاله لااقل به شما اثبات می کند که کسانی هستند که بسیار با نظم و دقت و یا یک روال حساب شده، رسانه های اجتماعی را به خدمت خود درمی آورند.

بابک عزیرافشاری:

(رسانه اجتماعی به تعامل اجتماعی بین افرادی گفته می شود که اطلاعات یا عقاید خود را در جوامع و شبکه های مجازی به اشتراک می گذارند یا تبادل می کنند. در ترجمه این نوشتار از Rebekah Radice، استراتژیست رسانه اجتماعی، از زبان محاوره و ضمیر و افعال مفرد استفاده کردم، تا این متن نسبتاً سنگین و یکنواخت برای خواننده عادی کمتر خسته کننده باشد. امیدوارم این کارم مشکلی برای حرفه ای ها ایجاد نکرده باشد.)

- چه دوست داشته باشی و چه نه، رسانه اجتماعی (social media) نحوه کسب و کار تو رو تغییر میده.

- اگه با اون کنار نیای، کسب و کار تو رونق نمی گیره.

- ممکنه به نظرت برسه که دیگران دارن از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی استفاده می کنن، ولی چیزی که واضحه اینه که برای تو هنوز چنین اتفاقی نیفتاده.

- در مطالعه جدیدی توسط Aberdeen معلوم شد که ۸۴% بازاریاب ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنن ولی ۲۸% معتقدن، نبود راهبرد مشخص، مانع اصلی در مقابل کسب درآمد اوناست.

خوب، چطور می تونی این مانع رواز پیش پای کسب و کار خودت برداری و تلاش های رسانه اجتماعی خودت رو تقویت کنی؟

برای پاسخ به این پرسش، هفته پیش گفتگویی ترتیب دادم با سابرینا گیبسون، استراتژیست رسانه اجتماعی، درباره راههای درآمدزایی و اولویت بندی و افزایش بازده در رسانه اجتماعی.

نتیجه قابل توجه بود و پاسخ ها ثابت کرد دستیابی به سود از راه رسانه های اجتماعی همچنان مشکل است.

دلت میخواد از رسانه اجتماعی سر (پول) در بیاری؟ میخوای بالاخره تلاشهای آنلاین تو به بار بشینه؟

این خلاصه ای از گفتگو همراه با چند اسلاید و ابزارهایی است که برای کمک به تفهیم مطلب بهش اضافه کردم.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

نحوه تقویت رسانه اجتماعی

۱- یه نقشه بکش

وقتی صحبت از رونق کسب و کار در رسانه اجتماعی میشه، صاحبان تجارت بهانه های مختلفی دارن.نداشتن وقت یا پول، هر دو به موانعی در مقابل درآمدزایی تبدیل میشن.برای پول در آوردن از رسانه اجتماعی، باید در رسانه اجتماعی سرمایه گذاری کنی.اگه نقشه و ساز و کاری برای مدیریت کُنش ها (actions) و اندرکُنش ها (تعاملات، interactions) خود در رسانه اجتماعی نداشته باشی، چه چیزی از دست میدی؟

- یه چشم انداز پویا و همیشگی واسه خودت نداری.

- وقت و پول خودتو صرف جمع کردن دوست و دنبال کننده کردی.

- بجای اینکه رسانه اجتماعی واسه تو کار کنه، تو واسه رسانه اجتماعی کار می کنی.

- به جای پرداختن به کارهایی که قبلاً باهاشون ارتباط برقرار کردی، همه انرژی خودتو روی کارهای جدید متمرکز می کنی.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

اگه چیزها رو نسنجی نمی تونی اونا رو پیش ببری.در نظرسنجی استاتیستا، ۳۶% پاسخ دهنده ها گفتن نمیدونن چجوری میشه بازده سرمایه گذاری (ROI) در رسانه اجتماعی رو سنجید.درباره ش فکر کن. آخرین باری که به الگوهای آماری (analytics) رسانه اجتماعی خودت نگاه انداختی کِی بود؟حساب تعداد لایک ها، به اشتراک گذاریها، کامنتها، و پلاس ها رو داری؟ آیا وقتی که روی رسانه اجتماعی میذاری با نتیجه ای که میگیری متناسبه؟چیزی رو که نسنجی نمی تونی مدیریت کنی و چیزی که نمی سنجی ممکنه به سرعت در شلوغی گم بشه.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۳- حساب کن جذب یه مشتری به طور میانگین چقدر برای تو هزینه داره

تا حالا هزینه جذب مشتری رو حساب کردی؟ میدونی هر مشتری به طور میانگین در سال اول چقدر واسه کسب و کار تو ارزش داره؟الگوهای کسب و کار فرق می کنه، ولی اصول جذب مشتری همیشه همونه.اگه ندونی یه مشتری راغب از کجا آمده و جذب این مشتری چقدر برای تو آب خورده، نمی تونی مدیریتش کنی، تغییرش بدی و اونو به یه مشتری ثابت تبدیل کنی (Lead از اصطلاحات کلیدی در حوزه ی بازاریابی است. در مورد کسانی به کار می رود که به هر طریق، با محصولات یا خدمات ما آشنا شده اند و نخستین بار، برای کسب اطلاع به ما مراجعه می کنند و درباره محصولات و خدمات ما پرس و جو می کنند. معادل مناسب تری برای Lead پیدا نکردم. مشتری راغب معادل بدی نیست.)

دو تا کار باید بکنی:

الف- مشخص کن مشتری ها از کجا میان. وقتی صحبت از کانال های اجتماعی میشه، هیچ فرمول ثابتی وجود نداره. چیزی که توی فیسبوک جواب داده ممکنه در لینکدین یا گوگل پلاس جواب نده. مخاطبین خودت رو بشناس و توجه کن کدوم شبکه اجتماعی با روش تو سازگارتره.

ب- وقتی فهمیدی مشتری ها از کجا میان، میتونی همونجا متمرکز بشی. وقت بیشتری برای اونجا بذاری، البته به طریق راهبردی و متمرکز، مثل لیزر.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۴- نتایج رو تحلیل کن

آیا به طور پیوسته کارهای خودتو در رسانه اجتماعی مرور می کنی و میدونی چه کارهایی کردی که اشتباه نبوده و نتیجه داده؟تحلیل نتایج به تو امکان میده:

- بفهمی چه چیزی خیاله و چه چیزی واقعیت داره.

- دقیقاً بفهمی مشتری های راغب از کجا میان.

- مشخص کنی این مشتری های راغب به نفع کسب و کار تو هستن یا فقط اونو شلوغ می کنن.

- بفهمی کدوم مشتری های راغب (اگه همچین مشتری هایی وجود داشته باشن) به مشتری واقعی تبدیل میشن.

- چه کارهایی جواب میده و چه جوابی میده.

تحلیل رسانه اجتماعی شامل پایش چند شاخص کلیدی است.

نمونه ای از شاخص هایی که باید دنبالشون باشی

- ارجاعات از کانالهای اجتماعی.

- مشتری های راغبی که از گوگل پلاس یا فیسبوک میان.

- تعداد اشاره ها در رسانه اجتماعی (اشاره را به عنوان معادلی برای mention به کار برده ام. منظور از mention اشاره به برَند، مؤسسه، کمپین، یا هر موضوع مورد نظر دیگری است که معمولاً با # یا @ اندازه گیری می شود.)

- رشد مخاطبین/ جامعه تو

- مشترکین جدید بلاگ تو

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۵- یک کاربر حرفه ای شبکه باش

تا حالا شده به یه رویداد مربوط به شبکه رفته باشی و بلافاصله شروع به صحبت درباره جزئیات کسب و کار خودت، اونم با صدای بلند کنی؟ البته که نه. تصور می کنی عکس العمل دیگران چی باشه؟فکر کنم بیشتر افراد راهشون رو کج می کنن و دور میشن. چرا؟ هیچ کس دوست نداره فروخته بشه.اونا میخوان اول تو رو بشناسن و لازمه که بدونن تو علاقمند به شناختن اونا هستی.مشکل اینه که بیشتر افرادی که به این جور رویدادها میان، درباره کسب و کار خودشون فریاد می کشن. محصولات و خدمات خودشون رو در بوق و کرنا می کنن و هرگز وقت نمیذارن تا ببینن طرفداران و دنبال کننده هاشون کیا هستن.

خطاهای رایج شما به عنوان یه کاربر شبکه

- بجای اینکه به مردم توجه کنی، بیشتر حواست به پیشرفت و ارتقای خودته.

- یهو سر و کله ت پیدا میشه، حرفتو میزنی، و بعد غیبت میزنه (خبری از گوش کردن نیست)

- روی کسب و کار خودت متمرکز شدی، نه ایجاد ارتباط.

کاربر شبکه خوبی نیستی چون

- پیگیر نیستی.

- رُک نمی گی به کیا میتونی کمک کنی و چه مسئله هایی رو میتونی حل کنی.

- تلاش مستمر بجای تاکتیک ثابت (فکر می کنی راهبرد بازاریابی رسانه اجتماعی یعنی یه شبکه اجتماعی یا یه تاکتیک)

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۶- جمع کردن نفرات دیگه بسه

در محیط آنلاین کارت ویزیت جمع نمی کنیم، بلکه دوست، دنبال کننده، و هوادار جمع می کنیم.ولی این دوستان یا "کارت ویزیت ها” به چه دردی میخورن؟بیا یه لحظه تصور کنیم هر کدوم از افرادی که با تو در ارتباط هستن ۱۰۰۰ دلار می ارزن. حالا فکر کن معنی این قضیه واسه کسب و کار تو چیه اگه هر کدوم از اون رابطه ها واقعی باشه و بتونی کنترلش کنی؟دکتر ایوان مایتزنر، مؤسس و رئیس BNI، بزرگترین سازمان تجارت شبکه ای (business networking) جهان، میگه برای موفقیت چهار منبع ارجاعی (referral source) لازم داری.

منابع ارجاعی برتر

- کارمندهای خودت- چون هیچ کس محصول یا خدمات تو رو بهتر از کسی که با تو کار میکنه، نمی فهمه.

- افرادی که در گذشته به اونا ارجاع دادی.

- هر کس که در گذشته به تو ارجاع داده.

- جامعه تو- افرادی که با تو در ارتباط هستن و قبلاً تو رو می شناسن، دوستت دارن و بهت اعتماد دارن.

با منابع ارجاعی برتر خودت تعامل کن و کمک کن داستان تو رو به اشتراک بذارن. هیچ چی بهتر از ارجاع توسط یه شخص ثالث نمی تونه کسب و کار تو رو تقویت کنه.به خودت تعهد بده جمع کردن نفر رو بس کنی، و شروع کن به مشارکت و تعامل. رابطه ها اهمیت دارن، نه عددها.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۷- برای کسب درآمد یه چک لیست روزانه داشته باش

میدونی یه راهبرد رسانه اجتماعی که شامل ساختن رابطه س میتونه قلمرو کسب و کار تو رو تغییر بده؟این هم یه چک لیست ساده شده و مختصر.

چک لیست روزانه کسب درآمد

- هدفت این باشه که رابطه بسازی، نه اینکه فقط آدم جمع کنی.

- هر ماه با ۱۶ نفر، با هدفِ بخشیدن، رابطه برقرار کن. هدف تو ساختن یه رابطه س، نه فروش خدماتت. این فرصت وقتی مهیا میشه که حق معرفی کسب و کار خودت رو به دست بیاری.

- از مشترکان آنلاین، کانالهای اجتماعی و تلاشهای خودت در شبکه برای پیدا کردن اون ۱۶ نفر استفاده کن. چه کسی بهتر از اونا؟

- هر مشترک رو دست کم ۸ بار پیگیری کن. چرا؟ در ۲۰۰۷ برای رساندن پیامت باید ۳ بار تلاش می کردی، حالا شده ۸ بار. تسلیم نشو!

- از کارتهای تشکر شخصی بیشترین استفاده رو بکن. به علایق افراد علاقه نشون بده؛ دقت کن چه چیزهایی اونا رو عصبی می کنه. در همه ارتباطات خودت فردی عمل کن.

- عجله نکن. گاهی برای اینکه سرعت بگیری باید قبلش سرعت خودتو کم کنی. اتفاق رو وادار به افتادن نکن و بدون که رابطه زمان می بره.

- یه چک لیست از راهبردهای خودت درست کن که خلاصه پیگیری های تو رو نشون بده. چه جوری به طور مداوم با این ۱۶ نفر تعامل می کنی؟ برای اینکه همیشه سرآمد باشی می خوای چی کار کنی؟

- بشور و تکرار کن. برای موفق شدن باید شبکه خودت رو به طور مداوم گسترش بدی و روابط خودت رو ارتقا بدی. تلاشهای کارساز خودت رو متوقف نکن.

نتیجه گیری

- کدوم کاره که هر روز بدون خطا انجامش داده باشی؟ به چه چیزی متعهد هستی و چه کارهایی نتیجه داده؟

- هر روز از تختخواب بیا بیرون و با اطلاع از اینکه کار در رسانه اجتماعی ارادی و از روی قصد و با هدف انجام میشه، ذهن خودت رو تنظیم کن.

- امروز چه کارهایی میتونی بکنی تا یه قدم به کسب درآمد از رسانه اجتماعی نزدیک بشی؟

- اگه حاضری رسانه اجتماعی خودت رو تقویت کنی، این ابزارها ممکنه به دردت بخوره:

- Google Analytics- ترافیک، تعداد بازدید صفحات، و مراجعین خاص رو بسنج.

- Google Alerts- اسم، شرکت یا برند خاص، وب سایت و اشاره های اجتماعی خودت رو پیگیری کن.

- Sprout Social- ابزاری که خود من هر روز برای مدیریت و پایش ازش استفاده می کنم.

- Simply Measured- هر کدام از شبکه های اجتماعی خودت رو تحلیل کن.

- BuzzSumo- رقبای خودت رو، کلمات کلیدی، عوامل مؤثر بر کسب و کار و به اشتراک گذاری های اونا رو در فضای اجتماعی دنبال کن.

- PostPlanner – محتوایی از فیسبوک رو که به نظر میرسه مؤثر بوده پیدا کن و به اشتراک بذار.

- SEMRush- یه تحلیل جامع رقابتی انجام بده، و کلمات کلیدی برتر و هر چیز دیگه رو که برای کسب و کار تو مهمه شناسایی کن.

- Local Visibility Score- ببین وضعیت شرکتهای محلی در موتورهای جستجو چطوره.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 21
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1396/11/12 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید3 دی1396 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات عمومی.کل نکته های تاریخ ادبیات جمع اوری شده.توسط رتبه ۲۱ سراسری که واسه خودش نکته برداری کرده.بسیار بسیار ارزشمند.پیشنهاد میکنم این جزوه رو از دست ندهید.واسه کنکور همین جزوه دست نویس رو بخونید کافیه. ...

درمان قطعی و همیشگی زود انزالی (بدون بازگشت)

چطور درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردم سرانجام علت اصلی زود انزالی کشف شد درمان زود انزالی به دور از هیاهوی تبلیغات ؛ مطلبی که میخوانید تبلیغات نیست لطفاً تا آخر با دقت بخوانید چون مطمئنیم هم شگفت زده خواهید شد هم به نتیجه خواهید رسید باز هم تأکید میکنم ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما قرار ...

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد جذابیت شما را افزون اعتماد بنفس شما را شارژ و امتیازی خواهد شد برای رسیدن به موفقیت _بر اساس مطالعات انجام شده هر اینچ (هر اینچ برابر با دو ونیم سانت است)اضافه قد نتایج زیر را در بر خواهد داشت _افزایش درآمد سالانه به میزان ۵٠٠دلار _افزایش بلندی ...

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من، اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

نکات ترجمه عربی

نکات ترجمه عربی

جزوه کامل نکات ترجمه عربی به همراه ارائه نکات تکنیکی و تستی عالی دیگر برای ترجمه بهانه نیاورید ...

دریافت فایل : نکات ترجمه عربی
نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه فقط کافیست 5دقیقه متن زیر را بخوانید تا با ارزش میلیونی این پکیج آشناشوید. اولین پکیج 100% تضمینی اشتغازایی در ایران با این پکیج استثنایی که میلیونی ارزش دارد، شما میتوانید به صورت کاملا تضمینی از شر بیکاری خلاص شوید. و ما به شما قول میدهیم ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) غلامرضا شهری منبع رشته حقوق دانشگاه پیام نور شامل 238 صفحه pdf ...

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

مجموعه ای از کاملترین نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی که با فرمت pdf ذخیره شده است را برای شرکت کنندگان عزیز این آزمون آماده دانلود نمودیم.همانطور که میدانید برای شرکت در هر آزمونی مرور سوالات آزمون های دوره های گذشته میتواند نقش بسزایی در قبولی شما در آزمون داشته باشد با ...

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 40000 تومان درآمد کسب کند که خوب بد ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور binary و کسب درآمد از سایت الیمپ ما ویدیو های اموزشی برای شما تهیه کردیم تا دوستان از صفر تا صد با این روش کار آشنا شوند مراحلی که شما یاد خواهید گرفت .. آموزش ثبت نام در سایت الیمپ و وب مانی - آموزش شارژ ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت اگر هدف شما، کسب درآمد می باشد، حتما توصیه می کنیم کانال زیر رو تو تلگرامتون ببینید. لازم نیست عضو کانال بشین. عبارت Miliooni@ رو توی جستجوی تلگرامتون بزنید و روی کانال باز ...

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید در هر سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. اگر شما فرد بیکاری هستید ؟ اگر ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد