تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 104
  • بازدید دیروز : 759
  • بازدید کل : 291180

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟


این روزها، اغلب شرکت ها یا صاحبان فروشگاه های آنلاینی یا صاحبان سایت ها/وبلاگ هایی را می بینم که تلاش می کنند ار رسانه های اجتماعی برای تبلیغ خود و پیدا کردن یک عده مخاطب وفادار استفاده کنند. متأسفانه شیوه های بهره گیری ما از رسانه های اجتماعی، خیلی اوقات چندان درست و منطقی نیست.

از خودم شروع می کنم: سال های اصلا اهمیتی به فیس بوک نمی دادم و بعد وقتی خواستم برای یک پزشک، صفحه ای باز کنم، مانده بودم که از چه فرمتی استفاده کنم.

من صفحات و اکانت های بقیه را در فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام می بینم. متأسفانه خیلی اوقات راهبرد شرکت ها و فروشگاه ها و وب مسترها درست نیست. آنها به جای استفاده از فرمت درست، صادقانه حرف زدن با مخاطب ها و تبدیل آنها به مشتری های آگاه وفادار، بیشتر تلاش دارند که آمار دنبال کننده و لایک خود را بالا نشان بدهند و در این مسیر در کمال تعجب می بینیم که دنبال کننده و لایک هم خرید و فروش می شود!

مقاله ای که خواهید خواند، مطلبی عمیق در مورد شیوه های درست بهره گیری از رسانه های اجتماعی است. شاید شما در آینده نزدیک هم نتوانید از همه این راهکارهای منطقی و پیشرفته استفاده کنید، اما خوبی اش این است که خواندن مقاله لااقل به شما اثبات می کند که کسانی هستند که بسیار با نظم و دقت و یا یک روال حساب شده، رسانه های اجتماعی را به خدمت خود درمی آورند.

بابک عزیرافشاری:

(رسانه اجتماعی به تعامل اجتماعی بین افرادی گفته می شود که اطلاعات یا عقاید خود را در جوامع و شبکه های مجازی به اشتراک می گذارند یا تبادل می کنند. در ترجمه این نوشتار از Rebekah Radice، استراتژیست رسانه اجتماعی، از زبان محاوره و ضمیر و افعال مفرد استفاده کردم، تا این متن نسبتاً سنگین و یکنواخت برای خواننده عادی کمتر خسته کننده باشد. امیدوارم این کارم مشکلی برای حرفه ای ها ایجاد نکرده باشد.)

- چه دوست داشته باشی و چه نه، رسانه اجتماعی (social media) نحوه کسب و کار تو رو تغییر میده.

- اگه با اون کنار نیای، کسب و کار تو رونق نمی گیره.

- ممکنه به نظرت برسه که دیگران دارن از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی استفاده می کنن، ولی چیزی که واضحه اینه که برای تو هنوز چنین اتفاقی نیفتاده.

- در مطالعه جدیدی توسط Aberdeen معلوم شد که ۸۴% بازاریاب ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنن ولی ۲۸% معتقدن، نبود راهبرد مشخص، مانع اصلی در مقابل کسب درآمد اوناست.

خوب، چطور می تونی این مانع رواز پیش پای کسب و کار خودت برداری و تلاش های رسانه اجتماعی خودت رو تقویت کنی؟

برای پاسخ به این پرسش، هفته پیش گفتگویی ترتیب دادم با سابرینا گیبسون، استراتژیست رسانه اجتماعی، درباره راههای درآمدزایی و اولویت بندی و افزایش بازده در رسانه اجتماعی.

نتیجه قابل توجه بود و پاسخ ها ثابت کرد دستیابی به سود از راه رسانه های اجتماعی همچنان مشکل است.

دلت میخواد از رسانه اجتماعی سر (پول) در بیاری؟ میخوای بالاخره تلاشهای آنلاین تو به بار بشینه؟

این خلاصه ای از گفتگو همراه با چند اسلاید و ابزارهایی است که برای کمک به تفهیم مطلب بهش اضافه کردم.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

نحوه تقویت رسانه اجتماعی

۱- یه نقشه بکش

وقتی صحبت از رونق کسب و کار در رسانه اجتماعی میشه، صاحبان تجارت بهانه های مختلفی دارن.نداشتن وقت یا پول، هر دو به موانعی در مقابل درآمدزایی تبدیل میشن.برای پول در آوردن از رسانه اجتماعی، باید در رسانه اجتماعی سرمایه گذاری کنی.اگه نقشه و ساز و کاری برای مدیریت کُنش ها (actions) و اندرکُنش ها (تعاملات، interactions) خود در رسانه اجتماعی نداشته باشی، چه چیزی از دست میدی؟

- یه چشم انداز پویا و همیشگی واسه خودت نداری.

- وقت و پول خودتو صرف جمع کردن دوست و دنبال کننده کردی.

- بجای اینکه رسانه اجتماعی واسه تو کار کنه، تو واسه رسانه اجتماعی کار می کنی.

- به جای پرداختن به کارهایی که قبلاً باهاشون ارتباط برقرار کردی، همه انرژی خودتو روی کارهای جدید متمرکز می کنی.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

اگه چیزها رو نسنجی نمی تونی اونا رو پیش ببری.در نظرسنجی استاتیستا، ۳۶% پاسخ دهنده ها گفتن نمیدونن چجوری میشه بازده سرمایه گذاری (ROI) در رسانه اجتماعی رو سنجید.درباره ش فکر کن. آخرین باری که به الگوهای آماری (analytics) رسانه اجتماعی خودت نگاه انداختی کِی بود؟حساب تعداد لایک ها، به اشتراک گذاریها، کامنتها، و پلاس ها رو داری؟ آیا وقتی که روی رسانه اجتماعی میذاری با نتیجه ای که میگیری متناسبه؟چیزی رو که نسنجی نمی تونی مدیریت کنی و چیزی که نمی سنجی ممکنه به سرعت در شلوغی گم بشه.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۳- حساب کن جذب یه مشتری به طور میانگین چقدر برای تو هزینه داره

تا حالا هزینه جذب مشتری رو حساب کردی؟ میدونی هر مشتری به طور میانگین در سال اول چقدر واسه کسب و کار تو ارزش داره؟الگوهای کسب و کار فرق می کنه، ولی اصول جذب مشتری همیشه همونه.اگه ندونی یه مشتری راغب از کجا آمده و جذب این مشتری چقدر برای تو آب خورده، نمی تونی مدیریتش کنی، تغییرش بدی و اونو به یه مشتری ثابت تبدیل کنی (Lead از اصطلاحات کلیدی در حوزه ی بازاریابی است. در مورد کسانی به کار می رود که به هر طریق، با محصولات یا خدمات ما آشنا شده اند و نخستین بار، برای کسب اطلاع به ما مراجعه می کنند و درباره محصولات و خدمات ما پرس و جو می کنند. معادل مناسب تری برای Lead پیدا نکردم. مشتری راغب معادل بدی نیست.)

دو تا کار باید بکنی:

الف- مشخص کن مشتری ها از کجا میان. وقتی صحبت از کانال های اجتماعی میشه، هیچ فرمول ثابتی وجود نداره. چیزی که توی فیسبوک جواب داده ممکنه در لینکدین یا گوگل پلاس جواب نده. مخاطبین خودت رو بشناس و توجه کن کدوم شبکه اجتماعی با روش تو سازگارتره.

ب- وقتی فهمیدی مشتری ها از کجا میان، میتونی همونجا متمرکز بشی. وقت بیشتری برای اونجا بذاری، البته به طریق راهبردی و متمرکز، مثل لیزر.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۴- نتایج رو تحلیل کن

آیا به طور پیوسته کارهای خودتو در رسانه اجتماعی مرور می کنی و میدونی چه کارهایی کردی که اشتباه نبوده و نتیجه داده؟تحلیل نتایج به تو امکان میده:

- بفهمی چه چیزی خیاله و چه چیزی واقعیت داره.

- دقیقاً بفهمی مشتری های راغب از کجا میان.

- مشخص کنی این مشتری های راغب به نفع کسب و کار تو هستن یا فقط اونو شلوغ می کنن.

- بفهمی کدوم مشتری های راغب (اگه همچین مشتری هایی وجود داشته باشن) به مشتری واقعی تبدیل میشن.

- چه کارهایی جواب میده و چه جوابی میده.

تحلیل رسانه اجتماعی شامل پایش چند شاخص کلیدی است.

نمونه ای از شاخص هایی که باید دنبالشون باشی

- ارجاعات از کانالهای اجتماعی.

- مشتری های راغبی که از گوگل پلاس یا فیسبوک میان.

- تعداد اشاره ها در رسانه اجتماعی (اشاره را به عنوان معادلی برای mention به کار برده ام. منظور از mention اشاره به برَند، مؤسسه، کمپین، یا هر موضوع مورد نظر دیگری است که معمولاً با # یا @ اندازه گیری می شود.)

- رشد مخاطبین/ جامعه تو

- مشترکین جدید بلاگ تو

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۵- یک کاربر حرفه ای شبکه باش

تا حالا شده به یه رویداد مربوط به شبکه رفته باشی و بلافاصله شروع به صحبت درباره جزئیات کسب و کار خودت، اونم با صدای بلند کنی؟ البته که نه. تصور می کنی عکس العمل دیگران چی باشه؟فکر کنم بیشتر افراد راهشون رو کج می کنن و دور میشن. چرا؟ هیچ کس دوست نداره فروخته بشه.اونا میخوان اول تو رو بشناسن و لازمه که بدونن تو علاقمند به شناختن اونا هستی.مشکل اینه که بیشتر افرادی که به این جور رویدادها میان، درباره کسب و کار خودشون فریاد می کشن. محصولات و خدمات خودشون رو در بوق و کرنا می کنن و هرگز وقت نمیذارن تا ببینن طرفداران و دنبال کننده هاشون کیا هستن.

خطاهای رایج شما به عنوان یه کاربر شبکه

- بجای اینکه به مردم توجه کنی، بیشتر حواست به پیشرفت و ارتقای خودته.

- یهو سر و کله ت پیدا میشه، حرفتو میزنی، و بعد غیبت میزنه (خبری از گوش کردن نیست)

- روی کسب و کار خودت متمرکز شدی، نه ایجاد ارتباط.

کاربر شبکه خوبی نیستی چون

- پیگیر نیستی.

- رُک نمی گی به کیا میتونی کمک کنی و چه مسئله هایی رو میتونی حل کنی.

- تلاش مستمر بجای تاکتیک ثابت (فکر می کنی راهبرد بازاریابی رسانه اجتماعی یعنی یه شبکه اجتماعی یا یه تاکتیک)

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۶- جمع کردن نفرات دیگه بسه

در محیط آنلاین کارت ویزیت جمع نمی کنیم، بلکه دوست، دنبال کننده، و هوادار جمع می کنیم.ولی این دوستان یا "کارت ویزیت ها” به چه دردی میخورن؟بیا یه لحظه تصور کنیم هر کدوم از افرادی که با تو در ارتباط هستن ۱۰۰۰ دلار می ارزن. حالا فکر کن معنی این قضیه واسه کسب و کار تو چیه اگه هر کدوم از اون رابطه ها واقعی باشه و بتونی کنترلش کنی؟دکتر ایوان مایتزنر، مؤسس و رئیس BNI، بزرگترین سازمان تجارت شبکه ای (business networking) جهان، میگه برای موفقیت چهار منبع ارجاعی (referral source) لازم داری.

منابع ارجاعی برتر

- کارمندهای خودت- چون هیچ کس محصول یا خدمات تو رو بهتر از کسی که با تو کار میکنه، نمی فهمه.

- افرادی که در گذشته به اونا ارجاع دادی.

- هر کس که در گذشته به تو ارجاع داده.

- جامعه تو- افرادی که با تو در ارتباط هستن و قبلاً تو رو می شناسن، دوستت دارن و بهت اعتماد دارن.

با منابع ارجاعی برتر خودت تعامل کن و کمک کن داستان تو رو به اشتراک بذارن. هیچ چی بهتر از ارجاع توسط یه شخص ثالث نمی تونه کسب و کار تو رو تقویت کنه.به خودت تعهد بده جمع کردن نفر رو بس کنی، و شروع کن به مشارکت و تعامل. رابطه ها اهمیت دارن، نه عددها.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۷- برای کسب درآمد یه چک لیست روزانه داشته باش

میدونی یه راهبرد رسانه اجتماعی که شامل ساختن رابطه س میتونه قلمرو کسب و کار تو رو تغییر بده؟این هم یه چک لیست ساده شده و مختصر.

چک لیست روزانه کسب درآمد

- هدفت این باشه که رابطه بسازی، نه اینکه فقط آدم جمع کنی.

- هر ماه با ۱۶ نفر، با هدفِ بخشیدن، رابطه برقرار کن. هدف تو ساختن یه رابطه س، نه فروش خدماتت. این فرصت وقتی مهیا میشه که حق معرفی کسب و کار خودت رو به دست بیاری.

- از مشترکان آنلاین، کانالهای اجتماعی و تلاشهای خودت در شبکه برای پیدا کردن اون ۱۶ نفر استفاده کن. چه کسی بهتر از اونا؟

- هر مشترک رو دست کم ۸ بار پیگیری کن. چرا؟ در ۲۰۰۷ برای رساندن پیامت باید ۳ بار تلاش می کردی، حالا شده ۸ بار. تسلیم نشو!

- از کارتهای تشکر شخصی بیشترین استفاده رو بکن. به علایق افراد علاقه نشون بده؛ دقت کن چه چیزهایی اونا رو عصبی می کنه. در همه ارتباطات خودت فردی عمل کن.

- عجله نکن. گاهی برای اینکه سرعت بگیری باید قبلش سرعت خودتو کم کنی. اتفاق رو وادار به افتادن نکن و بدون که رابطه زمان می بره.

- یه چک لیست از راهبردهای خودت درست کن که خلاصه پیگیری های تو رو نشون بده. چه جوری به طور مداوم با این ۱۶ نفر تعامل می کنی؟ برای اینکه همیشه سرآمد باشی می خوای چی کار کنی؟

- بشور و تکرار کن. برای موفق شدن باید شبکه خودت رو به طور مداوم گسترش بدی و روابط خودت رو ارتقا بدی. تلاشهای کارساز خودت رو متوقف نکن.

نتیجه گیری

- کدوم کاره که هر روز بدون خطا انجامش داده باشی؟ به چه چیزی متعهد هستی و چه کارهایی نتیجه داده؟

- هر روز از تختخواب بیا بیرون و با اطلاع از اینکه کار در رسانه اجتماعی ارادی و از روی قصد و با هدف انجام میشه، ذهن خودت رو تنظیم کن.

- امروز چه کارهایی میتونی بکنی تا یه قدم به کسب درآمد از رسانه اجتماعی نزدیک بشی؟

- اگه حاضری رسانه اجتماعی خودت رو تقویت کنی، این ابزارها ممکنه به دردت بخوره:

- Google Analytics- ترافیک، تعداد بازدید صفحات، و مراجعین خاص رو بسنج.

- Google Alerts- اسم، شرکت یا برند خاص، وب سایت و اشاره های اجتماعی خودت رو پیگیری کن.

- Sprout Social- ابزاری که خود من هر روز برای مدیریت و پایش ازش استفاده می کنم.

- Simply Measured- هر کدام از شبکه های اجتماعی خودت رو تحلیل کن.

- BuzzSumo- رقبای خودت رو، کلمات کلیدی، عوامل مؤثر بر کسب و کار و به اشتراک گذاری های اونا رو در فضای اجتماعی دنبال کن.

- PostPlanner – محتوایی از فیسبوک رو که به نظر میرسه مؤثر بوده پیدا کن و به اشتراک بذار.

- SEMRush- یه تحلیل جامع رقابتی انجام بده، و کلمات کلیدی برتر و هر چیز دیگه رو که برای کسب و کار تو مهمه شناسایی کن.

- Local Visibility Score- ببین وضعیت شرکتهای محلی در موتورهای جستجو چطوره.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 23
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه فقط کافیست 5دقیقه متن زیر را بخوانید تا با ارزش میلیونی این پکیج آشناشوید. اولین پکیج 100% تضمینی اشتغازایی در ایران با این پکیج استثنایی که میلیونی ارزش دارد، شما میتوانید به صورت کاملا تضمینی از شر بیکاری خلاص شوید. و ما به شما قول میدهیم ...

کتاب اعجاب انگیز افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که ...

مستند جدید و جنجالی تن فروشی

مستند جدید و جنجالی تن فروشی

جنجالی ترین و جدید ترین فیلم تاریخ جنسی ایران مستند جدید تن فروشی این فیلم ۱۰۰ درصد مورد نیاز شماست خلاصه فیلم ما امروز در ابتدای مسیری هستیم که غرب از ۲۰۰ سال پیش در راه آزادی‌های جنسی طی کرده‌است. مستند انقلاب جنسی، آزادی‌های جنسی در ایران را نمایش می‌دهد و ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...

آموزش کامل تله کینزی در دو روز

آموزش کامل تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

آزمون mmpi فرم بلند (کلید نمره گذاری + پرسشنامه + فرم

· کلید آزمون mmpi فرم بلند (کلید نمره گذاری + پرسشنامه + فرم خام پاسخنامه + پروفایل) کلید آزمون mmpi فرم بلند (کلید نمره گذاری + پرسشنامه + فرم خام پاسخنامه + پروفایل) کلید آزمون 566 سوالی MMPI تعداد سوالات: 566 تعداد صفحات: 44 شامل: کلید نمره گذاری + پرسشنامه + پاسخنامه + ...

ترجمه کامل متون حقوقی لاتکست - LAW TEXTS - بر اساس کتاب

ترجمه کامل متون حقوقی لاتکست - LAW TEXTS - بر اساس کتاب

ترجمه کامل متون حقوقی لاتکست - LAW TEXTS بر اساس کتاب گودرز افتخار جهرمی منبع مهم آزمون ارشد 456 صفحه در قالب فایل pdf این فایل فقط شامل ترجمه فارسی است فصل اول : نظام حقوقی انگلستان فصل دوم : چند ملیتی ها فصل سوم : مقررات و مسئولیت فرآورده در ایالات متحده و جامعه ...

دانلود خلاصه کتاب روانشناسی پرورشی دکتر علی اکبر

دانلود خلاصه کتاب روانشناسی پرورشی دکتر علی اکبر

خلاصه کتاب روانشناسی پرورشی نوین دکتر علی اکبر سیف بسیار کامل مناسب دانشجویان و متقاضیان کنکور ارشد و دکتری جزوه ای 134 صفحه ای دارای خلاصه ای از 21 فصل کتاب +پاورپوینت روانشناسی تربیتی ...

سوال عملی Excel با جواب

سوال عملی Excel با جواب

دانلود نمونه سوال عملی اکسل همراه با جواب تشریحی تعداد فایل فشرده : 2 نوع فایل : Zip ...

دریافت فایل : سوال عملی Excel با جواب
کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید در هر سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. اگر شما فرد بیکاری هستید ؟ اگر ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمندشدن » برای

کتاب « الفبای جامع ثروت و ثروتمندشدن » برای

قوانین ثروتمند شدن چیست؟ ذهن ثروتمندان چگونه کار می کند؟ وجود ثروت ساز چگونه وجودی است؟ چرا بعضی افراد با اینکه سخت کار می کنند هیچ وقت پولدار نمیشوند؟ ذهن فقرا با ذهن ثروتمندان چه تفاوتی دارد؟ نوع مشاغل ثروتمند شدن شما کدام است؟ چرا اکثر مردم از پیشرفت و بهبود ...

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

دانلود بسته آموزشی تقویت هوش جنین

تقویت هوش جنین!!!!!!!!!!!! امروز برای شما همراهان همیشکی نسیم بوک کتابی در رابطه با اجرای تکنیکهای موفق دنیا در مورد تضمین سلامت روان،تقویت هوش جنین و زیبایی چهره آماده کرده ایم که در ادامه میتوانید دانلود کنید.... مطابق با آخرین یافته های دانشمندان بزرگ دنیااز جمله پروفسور ...

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

دانلود کتاب جز از کل pdf

دانلود کتاب جز از کل pdf

معرفی اجمالی محصول کتاب جزء از کل اثر استيو تولتز رمان «جزء از کل» نوشته‌ی «استیو تولتز» را «پیمان خاکسار» به فارسی برگردانده است. جزء از کل اولین رمان استیو تولتز، نویسنده‌ی استرالیایی است که در سال 2008 به انتشار رسید و همان سال، نامزد دریافت ...

مجموعه -صفر تا صد راه اندازی کارگاه جوراب

نام محصول: مجموعه صفرتاصد راه اندازی کارگاه جوراب بافی تهیه کننده: دوران راهبی انتشار: وبسایت بچه‌های نساجی دانشگاه یزد فرمت محصول: کتاب الکترونیکی(PDF) + ویدئو MP4 قابل پخش در: موبایل، تبلت، کامپیوتر و ... مخاطب این بسته آموزشی: تمام افراد مبتدی که حداقل سرمایه ...

دانلود کرک ArtCAM Pro 9.1

دانلود کرک ArtCAM Pro 9.1

کرک دائمی Artcam Pro 9.1 توضیحات محصول: کرک نسخه آرتکم 2007 یا همان Artcam Pro 9.1 به دشواری نسخه 2009 نمی باشد و کرک آن با دو فایل exe و dll انجام می شود که این دو فایل را می توانید از اینجا دانلود کنید. توجه داشته باشید که در این نسخه از آرتکم با تغییر نقطه صفر در جی کُد خطا از 1تا 5 میلی متر ایجاد ...

دریافت فایل : دانلود کرک ArtCAM Pro 9.1
تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد