تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 56
  • بازدید دیروز : 174
  • بازدید کل : 354207

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟


این روزها، اغلب شرکت ها یا صاحبان فروشگاه های آنلاینی یا صاحبان سایت ها/وبلاگ هایی را می بینم که تلاش می کنند ار رسانه های اجتماعی برای تبلیغ خود و پیدا کردن یک عده مخاطب وفادار استفاده کنند. متأسفانه شیوه های بهره گیری ما از رسانه های اجتماعی، خیلی اوقات چندان درست و منطقی نیست.

از خودم شروع می کنم: سال های اصلا اهمیتی به فیس بوک نمی دادم و بعد وقتی خواستم برای یک پزشک، صفحه ای باز کنم، مانده بودم که از چه فرمتی استفاده کنم.

من صفحات و اکانت های بقیه را در فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام می بینم. متأسفانه خیلی اوقات راهبرد شرکت ها و فروشگاه ها و وب مسترها درست نیست. آنها به جای استفاده از فرمت درست، صادقانه حرف زدن با مخاطب ها و تبدیل آنها به مشتری های آگاه وفادار، بیشتر تلاش دارند که آمار دنبال کننده و لایک خود را بالا نشان بدهند و در این مسیر در کمال تعجب می بینیم که دنبال کننده و لایک هم خرید و فروش می شود!

مقاله ای که خواهید خواند، مطلبی عمیق در مورد شیوه های درست بهره گیری از رسانه های اجتماعی است. شاید شما در آینده نزدیک هم نتوانید از همه این راهکارهای منطقی و پیشرفته استفاده کنید، اما خوبی اش این است که خواندن مقاله لااقل به شما اثبات می کند که کسانی هستند که بسیار با نظم و دقت و یا یک روال حساب شده، رسانه های اجتماعی را به خدمت خود درمی آورند.

بابک عزیرافشاری:

(رسانه اجتماعی به تعامل اجتماعی بین افرادی گفته می شود که اطلاعات یا عقاید خود را در جوامع و شبکه های مجازی به اشتراک می گذارند یا تبادل می کنند. در ترجمه این نوشتار از Rebekah Radice، استراتژیست رسانه اجتماعی، از زبان محاوره و ضمیر و افعال مفرد استفاده کردم، تا این متن نسبتاً سنگین و یکنواخت برای خواننده عادی کمتر خسته کننده باشد. امیدوارم این کارم مشکلی برای حرفه ای ها ایجاد نکرده باشد.)

- چه دوست داشته باشی و چه نه، رسانه اجتماعی (social media) نحوه کسب و کار تو رو تغییر میده.

- اگه با اون کنار نیای، کسب و کار تو رونق نمی گیره.

- ممکنه به نظرت برسه که دیگران دارن از رسانه های اجتماعی برای بازاریابی استفاده می کنن، ولی چیزی که واضحه اینه که برای تو هنوز چنین اتفاقی نیفتاده.

- در مطالعه جدیدی توسط Aberdeen معلوم شد که ۸۴% بازاریاب ها از رسانه های اجتماعی استفاده می کنن ولی ۲۸% معتقدن، نبود راهبرد مشخص، مانع اصلی در مقابل کسب درآمد اوناست.

خوب، چطور می تونی این مانع رواز پیش پای کسب و کار خودت برداری و تلاش های رسانه اجتماعی خودت رو تقویت کنی؟

برای پاسخ به این پرسش، هفته پیش گفتگویی ترتیب دادم با سابرینا گیبسون، استراتژیست رسانه اجتماعی، درباره راههای درآمدزایی و اولویت بندی و افزایش بازده در رسانه اجتماعی.

نتیجه قابل توجه بود و پاسخ ها ثابت کرد دستیابی به سود از راه رسانه های اجتماعی همچنان مشکل است.

دلت میخواد از رسانه اجتماعی سر (پول) در بیاری؟ میخوای بالاخره تلاشهای آنلاین تو به بار بشینه؟

این خلاصه ای از گفتگو همراه با چند اسلاید و ابزارهایی است که برای کمک به تفهیم مطلب بهش اضافه کردم.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

نحوه تقویت رسانه اجتماعی

۱- یه نقشه بکش

وقتی صحبت از رونق کسب و کار در رسانه اجتماعی میشه، صاحبان تجارت بهانه های مختلفی دارن.نداشتن وقت یا پول، هر دو به موانعی در مقابل درآمدزایی تبدیل میشن.برای پول در آوردن از رسانه اجتماعی، باید در رسانه اجتماعی سرمایه گذاری کنی.اگه نقشه و ساز و کاری برای مدیریت کُنش ها (actions) و اندرکُنش ها (تعاملات، interactions) خود در رسانه اجتماعی نداشته باشی، چه چیزی از دست میدی؟

- یه چشم انداز پویا و همیشگی واسه خودت نداری.

- وقت و پول خودتو صرف جمع کردن دوست و دنبال کننده کردی.

- بجای اینکه رسانه اجتماعی واسه تو کار کنه، تو واسه رسانه اجتماعی کار می کنی.

- به جای پرداختن به کارهایی که قبلاً باهاشون ارتباط برقرار کردی، همه انرژی خودتو روی کارهای جدید متمرکز می کنی.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

اگه چیزها رو نسنجی نمی تونی اونا رو پیش ببری.در نظرسنجی استاتیستا، ۳۶% پاسخ دهنده ها گفتن نمیدونن چجوری میشه بازده سرمایه گذاری (ROI) در رسانه اجتماعی رو سنجید.درباره ش فکر کن. آخرین باری که به الگوهای آماری (analytics) رسانه اجتماعی خودت نگاه انداختی کِی بود؟حساب تعداد لایک ها، به اشتراک گذاریها، کامنتها، و پلاس ها رو داری؟ آیا وقتی که روی رسانه اجتماعی میذاری با نتیجه ای که میگیری متناسبه؟چیزی رو که نسنجی نمی تونی مدیریت کنی و چیزی که نمی سنجی ممکنه به سرعت در شلوغی گم بشه.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۳- حساب کن جذب یه مشتری به طور میانگین چقدر برای تو هزینه داره

تا حالا هزینه جذب مشتری رو حساب کردی؟ میدونی هر مشتری به طور میانگین در سال اول چقدر واسه کسب و کار تو ارزش داره؟الگوهای کسب و کار فرق می کنه، ولی اصول جذب مشتری همیشه همونه.اگه ندونی یه مشتری راغب از کجا آمده و جذب این مشتری چقدر برای تو آب خورده، نمی تونی مدیریتش کنی، تغییرش بدی و اونو به یه مشتری ثابت تبدیل کنی (Lead از اصطلاحات کلیدی در حوزه ی بازاریابی است. در مورد کسانی به کار می رود که به هر طریق، با محصولات یا خدمات ما آشنا شده اند و نخستین بار، برای کسب اطلاع به ما مراجعه می کنند و درباره محصولات و خدمات ما پرس و جو می کنند. معادل مناسب تری برای Lead پیدا نکردم. مشتری راغب معادل بدی نیست.)

دو تا کار باید بکنی:

الف- مشخص کن مشتری ها از کجا میان. وقتی صحبت از کانال های اجتماعی میشه، هیچ فرمول ثابتی وجود نداره. چیزی که توی فیسبوک جواب داده ممکنه در لینکدین یا گوگل پلاس جواب نده. مخاطبین خودت رو بشناس و توجه کن کدوم شبکه اجتماعی با روش تو سازگارتره.

ب- وقتی فهمیدی مشتری ها از کجا میان، میتونی همونجا متمرکز بشی. وقت بیشتری برای اونجا بذاری، البته به طریق راهبردی و متمرکز، مثل لیزر.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۴- نتایج رو تحلیل کن

آیا به طور پیوسته کارهای خودتو در رسانه اجتماعی مرور می کنی و میدونی چه کارهایی کردی که اشتباه نبوده و نتیجه داده؟تحلیل نتایج به تو امکان میده:

- بفهمی چه چیزی خیاله و چه چیزی واقعیت داره.

- دقیقاً بفهمی مشتری های راغب از کجا میان.

- مشخص کنی این مشتری های راغب به نفع کسب و کار تو هستن یا فقط اونو شلوغ می کنن.

- بفهمی کدوم مشتری های راغب (اگه همچین مشتری هایی وجود داشته باشن) به مشتری واقعی تبدیل میشن.

- چه کارهایی جواب میده و چه جوابی میده.

تحلیل رسانه اجتماعی شامل پایش چند شاخص کلیدی است.

نمونه ای از شاخص هایی که باید دنبالشون باشی

- ارجاعات از کانالهای اجتماعی.

- مشتری های راغبی که از گوگل پلاس یا فیسبوک میان.

- تعداد اشاره ها در رسانه اجتماعی (اشاره را به عنوان معادلی برای mention به کار برده ام. منظور از mention اشاره به برَند، مؤسسه، کمپین، یا هر موضوع مورد نظر دیگری است که معمولاً با # یا @ اندازه گیری می شود.)

- رشد مخاطبین/ جامعه تو

- مشترکین جدید بلاگ تو

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۵- یک کاربر حرفه ای شبکه باش

تا حالا شده به یه رویداد مربوط به شبکه رفته باشی و بلافاصله شروع به صحبت درباره جزئیات کسب و کار خودت، اونم با صدای بلند کنی؟ البته که نه. تصور می کنی عکس العمل دیگران چی باشه؟فکر کنم بیشتر افراد راهشون رو کج می کنن و دور میشن. چرا؟ هیچ کس دوست نداره فروخته بشه.اونا میخوان اول تو رو بشناسن و لازمه که بدونن تو علاقمند به شناختن اونا هستی.مشکل اینه که بیشتر افرادی که به این جور رویدادها میان، درباره کسب و کار خودشون فریاد می کشن. محصولات و خدمات خودشون رو در بوق و کرنا می کنن و هرگز وقت نمیذارن تا ببینن طرفداران و دنبال کننده هاشون کیا هستن.

خطاهای رایج شما به عنوان یه کاربر شبکه

- بجای اینکه به مردم توجه کنی، بیشتر حواست به پیشرفت و ارتقای خودته.

- یهو سر و کله ت پیدا میشه، حرفتو میزنی، و بعد غیبت میزنه (خبری از گوش کردن نیست)

- روی کسب و کار خودت متمرکز شدی، نه ایجاد ارتباط.

کاربر شبکه خوبی نیستی چون

- پیگیر نیستی.

- رُک نمی گی به کیا میتونی کمک کنی و چه مسئله هایی رو میتونی حل کنی.

- تلاش مستمر بجای تاکتیک ثابت (فکر می کنی راهبرد بازاریابی رسانه اجتماعی یعنی یه شبکه اجتماعی یا یه تاکتیک)

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۶- جمع کردن نفرات دیگه بسه

در محیط آنلاین کارت ویزیت جمع نمی کنیم، بلکه دوست، دنبال کننده، و هوادار جمع می کنیم.ولی این دوستان یا "کارت ویزیت ها” به چه دردی میخورن؟بیا یه لحظه تصور کنیم هر کدوم از افرادی که با تو در ارتباط هستن ۱۰۰۰ دلار می ارزن. حالا فکر کن معنی این قضیه واسه کسب و کار تو چیه اگه هر کدوم از اون رابطه ها واقعی باشه و بتونی کنترلش کنی؟دکتر ایوان مایتزنر، مؤسس و رئیس BNI، بزرگترین سازمان تجارت شبکه ای (business networking) جهان، میگه برای موفقیت چهار منبع ارجاعی (referral source) لازم داری.

منابع ارجاعی برتر

- کارمندهای خودت- چون هیچ کس محصول یا خدمات تو رو بهتر از کسی که با تو کار میکنه، نمی فهمه.

- افرادی که در گذشته به اونا ارجاع دادی.

- هر کس که در گذشته به تو ارجاع داده.

- جامعه تو- افرادی که با تو در ارتباط هستن و قبلاً تو رو می شناسن، دوستت دارن و بهت اعتماد دارن.

با منابع ارجاعی برتر خودت تعامل کن و کمک کن داستان تو رو به اشتراک بذارن. هیچ چی بهتر از ارجاع توسط یه شخص ثالث نمی تونه کسب و کار تو رو تقویت کنه.به خودت تعهد بده جمع کردن نفر رو بس کنی، و شروع کن به مشارکت و تعامل. رابطه ها اهمیت دارن، نه عددها.

چگونه رسانه اجتماعی خود را تقویت کنیم؟

۷- برای کسب درآمد یه چک لیست روزانه داشته باش

میدونی یه راهبرد رسانه اجتماعی که شامل ساختن رابطه س میتونه قلمرو کسب و کار تو رو تغییر بده؟این هم یه چک لیست ساده شده و مختصر.

چک لیست روزانه کسب درآمد

- هدفت این باشه که رابطه بسازی، نه اینکه فقط آدم جمع کنی.

- هر ماه با ۱۶ نفر، با هدفِ بخشیدن، رابطه برقرار کن. هدف تو ساختن یه رابطه س، نه فروش خدماتت. این فرصت وقتی مهیا میشه که حق معرفی کسب و کار خودت رو به دست بیاری.

- از مشترکان آنلاین، کانالهای اجتماعی و تلاشهای خودت در شبکه برای پیدا کردن اون ۱۶ نفر استفاده کن. چه کسی بهتر از اونا؟

- هر مشترک رو دست کم ۸ بار پیگیری کن. چرا؟ در ۲۰۰۷ برای رساندن پیامت باید ۳ بار تلاش می کردی، حالا شده ۸ بار. تسلیم نشو!

- از کارتهای تشکر شخصی بیشترین استفاده رو بکن. به علایق افراد علاقه نشون بده؛ دقت کن چه چیزهایی اونا رو عصبی می کنه. در همه ارتباطات خودت فردی عمل کن.

- عجله نکن. گاهی برای اینکه سرعت بگیری باید قبلش سرعت خودتو کم کنی. اتفاق رو وادار به افتادن نکن و بدون که رابطه زمان می بره.

- یه چک لیست از راهبردهای خودت درست کن که خلاصه پیگیری های تو رو نشون بده. چه جوری به طور مداوم با این ۱۶ نفر تعامل می کنی؟ برای اینکه همیشه سرآمد باشی می خوای چی کار کنی؟

- بشور و تکرار کن. برای موفق شدن باید شبکه خودت رو به طور مداوم گسترش بدی و روابط خودت رو ارتقا بدی. تلاشهای کارساز خودت رو متوقف نکن.

نتیجه گیری

- کدوم کاره که هر روز بدون خطا انجامش داده باشی؟ به چه چیزی متعهد هستی و چه کارهایی نتیجه داده؟

- هر روز از تختخواب بیا بیرون و با اطلاع از اینکه کار در رسانه اجتماعی ارادی و از روی قصد و با هدف انجام میشه، ذهن خودت رو تنظیم کن.

- امروز چه کارهایی میتونی بکنی تا یه قدم به کسب درآمد از رسانه اجتماعی نزدیک بشی؟

- اگه حاضری رسانه اجتماعی خودت رو تقویت کنی، این ابزارها ممکنه به دردت بخوره:

- Google Analytics- ترافیک، تعداد بازدید صفحات، و مراجعین خاص رو بسنج.

- Google Alerts- اسم، شرکت یا برند خاص، وب سایت و اشاره های اجتماعی خودت رو پیگیری کن.

- Sprout Social- ابزاری که خود من هر روز برای مدیریت و پایش ازش استفاده می کنم.

- Simply Measured- هر کدام از شبکه های اجتماعی خودت رو تحلیل کن.

- BuzzSumo- رقبای خودت رو، کلمات کلیدی، عوامل مؤثر بر کسب و کار و به اشتراک گذاری های اونا رو در فضای اجتماعی دنبال کن.

- PostPlanner – محتوایی از فیسبوک رو که به نظر میرسه مؤثر بوده پیدا کن و به اشتراک بذار.

- SEMRush- یه تحلیل جامع رقابتی انجام بده، و کلمات کلیدی برتر و هر چیز دیگه رو که برای کسب و کار تو مهمه شناسایی کن.

- Local Visibility Score- ببین وضعیت شرکتهای محلی در موتورهای جستجو چطوره.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 32
آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

((به نام امید ناامیدان)) *مژده* دوستان گرامی با توجه به رضایت شما از این پکیج و رسیدن شما به درامد های بالا قیمت این پکیج افزایش یافت. تیم ما تا رسیدن شما به درامد 5/000/000 تومانی در روز با شما خواهد بود. پس با ایمیل و تلگرام تیم ما در ارتباط باشید و درصورت عدم رضایت پس از خرید مبلغ به ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

شاه نعمت‌الله ولی نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از 2000000 فروش تا کنون جهت سفارش بر روی لینک زیر کلیک نمائید . ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

معرفی کتاب:رستاخیز مردگان العضیف ترجمه شده نسخه فارسی عربی وانگلیسی (رستاخیز مردگان العضیف)کتاب نکرونومیکون ( آخرت مردگان ) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند.!! نام دیگرش ولی الضعیف است..!! مؤلف اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

بسم الله الرحمن الرحیم نکته مهم:قبل از هر گونه سوال از همکاران و پشتیبانی،این متن را تا انتها مطالعه کنید.مطمئنا به سوالات شما راجع به این روش ها تا انتهای متن پاسخ داده شده است. با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

فعالسازی ربات کهن کتاب

فعالسازی ربات کهن کتاب

درود همراهان گرامی ربات کهن کتاب به دلیل اینکه کتاب های زیادی در آن قرار دارد برای ما هزینه هایی دارد نظیر فعالسازی سرور ربات ، حجم زیاد کتاب ها ، محدودیت های دانلود و... مجبوریم از کاربران هزینه ای به مبلغ هشت هزار تومان دریافت شود برای نگهداری سرور ربات و... با ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

معرفی کتاب:رستاخیز مردگان العضیف ترجمه شده نسخه فارسی عربی وانگلیسی (رستاخیز مردگان العضیف)کتاب نکرونومیکون ( آخرت مردگان ) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند.!! نام دیگرش ولی الضعیف است..!! مؤلف اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

سایت الیمپ از دو قسمت تشکیل شده ( باینری آپشن و فارکس ) خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! توضیحات کم و مختصر نشانه نا کار آمد بودن مجموعه آموزشی نیست! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل) کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین ...

سوال عملی Excel با جواب

سوال عملی Excel با جواب

دانلود نمونه سوال عملی اکسل همراه با جواب تشریحی تعداد فایل فشرده : 2 نوع فایل : Zip ...

دریافت فایل : سوال عملی Excel با جواب
دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد