تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1780
  • بازدید دیروز : 1580
  • بازدید کل : 315390

با اندروید M آشنا شوید


گوگل هفتهٔ گذشته کنفرانسی برگزار کرد و از نسخهٔ جدید اندروید (Android M) رونمایی نمود. آنچه که در این به روزرسانی خودنمایی می کند، توجه گوگل به ایجاد قابلیت ها و ویژگی هایی است که کاربران درخواست کرده اند.

با اندروید M آشنا شوید

در نسخهٔ پیشین، ظاهر اندروید به کلی عوض شد و شیوهٔ طراحی Material Design به اندروید راه یافت. ولی در اندروید M تغییرات ظاهری آن چنانی به وجود نیامده و به نظر نمی رسد به اندازهٔ نسخهٔ قبلی توجه کاربران را به خود جلب کند.

نسخهٔ آزمایشی اندروید M هم اکنون برای گوشی های Nexus 5, Nexus 6 و تبلت Nexus 9 قابل دریافت است ولی توجه داشته باشید که این نسخه هنوز در مرحلهٔ آزمایشی است و تا آمدن نسخهٔ نهایی تغییرات بسیاری در آن به وجود خواهد آمد. اگر اندروید M را بر روی گوشی یا تبلت Nexus خود نصب کردید انتظار نداشته باشید که به خوبی و بدون هنگ کردن کار بکند. ویژگی های اندروید M به اختصار عبارت اند از:

تغییراتی در ظاهر سیستم عامل

تنظیم راحت تر صدا

تم تاریک

باز کردن چند برنامه در یک صفحه

مدیریت مجوزها

پرداخت الکترونیکی با Android Pay

اشتراک مستقیم

هوشمندتر شدن Google Now

صرفه جویی در مصرف باتری با قابلیت Doze

تغییرات ظاهری سیستم عامل

گوگل در اندروید M می خواهد رابط کاربری را بهبود داده و کار با اندروید را لذت بخش تر و راحت تر بکند. نه اینکه مثل نسخهٔ قبلی، طراحی اندروید را به کل متحول کند. با دیدن صفحهٔ قفل، اولین تغییری که متوجه آن می شویم جایگزین شدن آیکون تماس با آیکون باز کردن Google Now است. که البته ما ترجیح می دهیم همان آیکون تماس مثل گذشته باشد و Google Now نیز با یک دستور صوتی فعال شود. دیگر تغییر صفحهٔ قفل، فونت آن است که نسبت به گذشته کمی درشت تر است و نوشته ها نیز همه با حروف بزرگ نوشته می شوند.

با اندروید M آشنا شوید

بزرگ ترین تغییری که در ظاهر اندروید M مشاهده خواهید کرد، عمودی شدن صفحهٔ برنامه ها است. در نسخه های پیشین اندروید، صفحهٔ برنامه ها به صورت افقی حرکت می کرد ولی در اندروید M به صورت یکپارچه عمودی حرکت می کند. همچنین برنامه ها به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند تا راحت تر برنامهٔ موردنظرتان را پیدا کنید. البته گزینهٔ Search نیز برای جستجوی نام برنامه وجود دارد.

با اندروید M آشنا شوید

بالای لیست برنامه ها، یک گروه از برنامه های پراستفاده وجود دارد که هنوز قابل ویرایش نیست ولی احتمالاً بر اساس میزان استفاده شما از برنامه ها تغییر می کند.

با اندروید M آشنا شوید

در تنظیمات، تغییرات متعددی وجود دارد ولی بزرگ ترین آن، اضافه شدن عنوان Google به لیست تنظیمات است. پیش ازاین تنظیمات برنامه های گوگل در برنامهٔ جداگانه ای به نام Google Settings بودند که در اندروید M جزو لیست تنظیمات گوشی آمده است.

با اندروید M آشنا شوید

در تنظیمات Google، بیشتر گزینه ها همان هایی هستند که در Google Settings بودند، به جز گزینهٔ Set up nearby devices که جدیداً اضافه شده. در این قسمت می توانید دستگاه های دیگر را با بلوتوث به گوشی خودتان متصل کنید ولی هنوز مطمئن نیستیم که به چه دردی می خورد و ظاهراً در این نسخهٔ آزمایشی کار نمی کند.

گوگل بالاخره یکی از مشکلات آزاردهندهٔ اندروید را برطرف کرد و دکمه های تنظیم صدا را در کنار هم قرارداد. در اندروید L اگر مثلاً در صفحهٔ خانه باشید، تنها می توانید صدای زنگ گوشی را کم وزیاد کنید. برای تنظیم صدای نوتیفیکیشن ها یا صدای بازی باید برنامه ای که آن صدا را پخش می کند بازکنید و دکمهٔ ولوم را فشار دهید یا اینکه در تنظیمات گوشی به دنبال گزینهٔ تنظیم صدا بگردید.

با اندروید M آشنا شوید

در اندروید M این مشکل برطرف شده و دکمه های تنظیم صدا کنار هم قرارگرفته اند. تنها کافی است فلش کنار آن را بزنید تا دیگر گزینه های بازشوند.

بازگشت تم تاریک

مدتی است که تم سفید بر محیط سیستم عامل اندروید و برنامه ها حکمرانی می کند. درصورتی که در شب نگاه کردن به تم تاریک راحت تر است و نمایشگرهای AMOLED نیز با تاریک بودن صفحه باتری کمتری مصرف می کنند. بسیاری از کاربران نیز تم تاریک را بیشتر از تم روشن دوست دارند.

با اندروید M آشنا شوید

در نسخهٔ آزمایشی اندروید M در تنظیمات Developer Options گزینهٔ Theme وجود دارد که سه گزینهٔ تاریک، روشن و خودکار را در اختیار شما می گذارد. اگر گزینهٔ خودکار را انتخاب کنید، احتمالاً در شب یا درجاهایی که نور محیط کم است، تم تاریک به صورت خودکار انتخاب می شود. لازم به ذکر است انتخاب تم فعلاً به تنظیمات اندروید محدود می شود و برنامه ها و دیگر قسمت های سیستم عامل به همان رنگ قبلی شان خواهند ماند.

ویرایش گزینه های تنظیمات سریع

در تنظیمات Developer Options در اندروید M گزینه ای به نام System UI Tuner وجود دارد. شاید در نگاه اول نتوان از نامش حدس زد که چکار می کند ولی با فعال کردن آن گزینه ای برای ویرایش آیکون های تنظیمات سریع ظاهر می شود.

با اندروید M آشنا شوید

با این گزینه می توانید جای آیکون های Quick Settings را عوض کنید، موارد اضافه را حذف یا موارد جدید را به آن اضافه کنید.

برنامه ها از شما اجازه می گیرند

برای اکثر کاربران اهمیت ندارد که یک برنامه چه مجوزهایی دارد و از کدام یک از قابلیت های گوشی استفاده می کند. شاید حتی ندانند که یک برنامه برای استفاده از قابلیت های سیستم عامل مثل اتصال به اینترنت، ارسال پیام و … اجازه می گیرد و بدون توجه به محتوای مجوزها، آن برنامه را نصب می کنند. همین مسئله یک کمبود امنیتی است که به موجب آن برنامه های مخرب می توانند از قابلیت های گوشی بدون اطلاع کاربر، سوءاستفاده بکنند.

در نسخه های پیشین اندروید، وقتی برنامه ای را نصب می کنید، لیست مجوزهای درخواستی آن برنامه به نمایش درمی آید و شما تنها دو گزینه دارید. یا با همهٔ آن ها موافقت کرده و برنامه را نصب می کنید یا اصلاً از نصب برنامه منصرف می شوید.

با اندروید M آشنا شوید

اما در اندروید M سیستم مجوزها مشابه iOS بازطراحی شده تا هر موقع برنامه ای نیاز داشت از قابلیت خاصی از سیستم عامل استفاده بکند، اجازهٔ آن را از شما بگیرد. مثلاً اگر واتس اپ می خواهد صدای شمارا ضبط کند، اول باید اجازه بدهید که از میکروفون استفاده کند.

در تنظیمات اندروید M نیز می توانید مجوزهای برنامه ها را مدیریت کنید. در قسمت App permissions مجوزها در گروه های ساده نشان داده شده اند. هرکدام را که بازکنید، برنامه هایی که از آن مجوز استفاده می کنند را نشان می دهد.

با اندروید M آشنا شوید

در تنظیمات مربوط به هر برنامه نیز گزینهٔ Permissions وجود دارد که در آن تمام مجوزهای درخواستی آن برنامه لیست شده اند و می توانید هرکدام را جداگانه فعال یا غیرفعال کنید.

البته لازم به ذکر است که اگر به برنامه های کنونی مجوزهای درخواستی شان را ندهید شاید اصلاً کار نکنند. در آینده سازندگان نرم افزارها باید در برنامه هایشان در نظر بگیرند که اگر کاربر فلان مجوز را به برنامه نداد، چه اتفاقی بیفتد.

وقتی در نسخه های قبلی اندروید وارد تنظیمات برنامه ها می شدیم با سه گروه Running, Downloaded و All مواجه می شدیم که کمی گیج کننده بود. در اندروید M این بخش بسیار ساده شده و همه ی برنامه ها در یک گروه قرار دارند. ولی در عین حال ابزارهای بسیار قوی برای مدیریت برنامه ها به وجود آمده که مدیریت مجوزها از آن جمله است.

با اندروید M آشنا شوید

Google Now دستیار صوتی اندروید است که به صورت هوشمند در کارها کمکتان می کند و قرارهای ملاقات، زمان رسیدن تا محل کار، رستوران های نزدیک و … را به شما یادآوری می کند. این برنامه در اندروید M به قابلیتی به نام Now On Tap مجهز خواهد شد که آن را بسیار قوی تر و هوشمندتر از گذشته می کند.

Now On Tap به طور هوشمند متوجه می شود که به چه چیزی بر روی صفحه نگاه می کنید و چه سؤالی ممکن است در مورد آن داشته باشید. حال کافی است دکمهٔ خانه را چند ثانیه نگه دارید تا Google Now در نیمی از صفحه باز شود و به آن سؤال پاسخ دهد.

برای مثال فرض کنید با دوستتان در حال چت هستید و او پیشنهاد می دهد که شب به رستوران Reposado بروید. شما نمی دانید این رستوران کجاست و کیفیت آن چگونه است. علاوه بر این باید بدانید که امشب غذای موردعلاقهٔ شمارا دارد یا نه؟

پیش ازاین برای یافتن این اطلاعات مرورگر را باز می کردید و در اینترنت به دنبال نام رستوران می گشتید. ولی باقابلیت Now On Tap تنها کافی است دکمهٔ خانه را نگه دارید تا Google Now به صورت هوشمند تشخیص بدهد که در مورد چه صحبت می کنید و اطلاعات رستوران را نشان بدهد. حتی گزینه هایی برای نمایش بر روی نقشه و تماس با رستوران وجود دارد تا به راحت ترین شکل اطلاعات موردنیازتان را به دست آورید.

با اندروید M آشنا شوید

در مثالی دیگر فرض کنید دوستتان در چت از شما می خواهد امشب برای دیدن Tomorrowland به سینما بروید. ولی شما هیچ چیزی در مورد این فیلم نمی دانید. کافی است دکمهٔ خانه را نگه دارید تا Google Now بازشده و اطلاعاتی در مورد این فیلم مثل تصویر آن، نقد و بررسی و امتیاز آن فیلم در سایت IMDB، پخش Trailer در یوتیوب و دیگر لینک ها را در مورد آن نمایش دهد، بدون اینکه هیچ عبارتی را در کادر جستجو وارد کرده باشید.

با اندروید M آشنا شوید

یا مثلاً در نرم افزار Foursquare یک مکان دیدنی پیدا می کنید که دوست دارید ازآنجا دیدن کنید. ولی نمی دانید که چقدر با محل کنونی شما فاصله دارد. کافی است دکمهٔ خانه را نگه دارید تا Google Now باز شود و در جستجوی صوتی بگویید «چقدر تا اینجا فاصله دارد؟»

با اندروید M آشنا شوید

بااینکه نام آن مکان را نیاورده اید، ولی Google Now به طور هوشمند متوجه می شود که در Foursquare در حال بررسی چه چیزی هستید و فاصلهٔ شما تا آنجا را درون نقشه نمایش می دهد.

گوگل در کنفرانس Google I/O طرز کار Now On Tap را نمایش داد ولی این قابلیت در نسخهٔ آزمایشی اندروید M که هم اکنون عرضه شده کار نمی کند.

ممکن است فکر کنید بررسی دائمی اطلاعات توسط گوگل، حریم خصوصی کاربران را به خطر می اندازد ولی گوگل اعلام کرده که قابلیت Now On Tap تنها وقتی اطلاعات روی صفحه را بررسی می کند که دکمهٔ خانه نگه داشته شده باشد و Now On Tap نیز به صورت خودکار غیرفعال است. مگر اینکه کاربر از عمد آن را فعال کند و با پذیرش شرایطش از آن استفاده کند.

وقتی شما می خوابید، گوشی نیز می خوابد

امروزه اگر در یک به روزرسانی اندروید، مصرف باتری کاهش نیابد، نمی توان آن را به روزرسانی نامید. گوگل این دفعه هم ما را ناامید نکرد و یک ویژگی جالب در اندروید قرار داد که مصرف باتری را در زمان استفاده نکردن از گوشی بسیار کاهش می دهد.

در اندروید M اگر ساعت ها گوشی را روی میز رها کرده باشید، سنسورها تشخیص می دهند و گوشی وارد حالتی به نام Dozing می شود. کارایی گوشی در این حالت کم می شود و فقط برنامه های مهم مثل آلارم و پیام به صورت عادی به کارشان ادامه می دهند.

با اندروید M آشنا شوید

گوگل می گوید این قابلیت را روی دستگاه های Nexus که تست کرده، مصرف باتری نسبت به اندروید L به نصف کاهش یافته است.

اندروید M از USB نوع C نیز پشتیبانی می کند که جریان برق بیشتری برای شارژ گوشی انتقال می دهد. علاوه بر این قابلیتی در اندروید M وجود دارد که با یک گوشی یا تبلت، دستگاه دیگری را شارژ کنید. یعنی گوشی یا تبلت شما تبدیل به پاور بانک می شود.

شناسایی اثرانگشت و پرداخت الکترونیکی

سازندگانی که می خواهند سنسور اثرانگشت برای گوشی هایشان بگذارند، از این به بعد کارشان راحت تر خواهد بود. چون گوگل زحمت برنامه نویسی آن را کشیده و پشتیبانی از سنسور اثرانگشت را درون اندروید M قرار داده است. به همین خاطر منتظر هستیم گوشی ها و تبلت های بیشتری در آینده به سنسور اثرانگشت مجهز شوند.

Android Pay سرویس جدید پرداخت الکترونیکی گوگل در اندروید M است که با Apple Pay رقابت کرده و کاستی های سرویس های پیشین پرداخت گوگل مثل Google Wallet را برطرف می کند.

با اندروید M آشنا شوید

گوگل برای راه اندازی Android Pay با ۷۰۰ هزار فروشگاه قرارداد دارد. تنها کافی است قفل گوشی را بازکنید و گوشی را نزدیک دستگاه مخصوص پرداخت در فروشگاه ببرید تا پرداخت صورت بگیرد. گوگل همچنین اعلام کرده که برای تضمین ایمنی پرداخت، یک شماره کارت مجازی ایجادشده و شماره کارت واقعی هیچ گاه به فروشگاه داده نمی شود.

اجرای چند برنامه در یک صفحه

سال ها است که استفاده از تبلت ها و گوشی هایی با صفحهٔ نمایش بزرگ بین مردم رایج شده ولی اندروید هنوز از قابلیت نمایش چند برنامه در یک صفحه پشتیبانی نمی کند. در این مدت کاربران زیادی از گوگل درخواست کرده اند که چنین قابلیتی در اندروید ایجاد کند و ظاهراً در اندروید M شاهد آن خواهیم بود.

با اندروید M آشنا شوید

قابلیت Multi-window در اندروید M در مراحل ابتدایی است و حتی در مرحله ای نیست که گزینه ای برای فعال کردن آن وجود داشته باشد. برای فعال کردن Multi-window باید طبق دستورالعمل این لینک، فایل build.prop را دست کاری بکنید تا گزینهٔ مربوطه در تنظیمات Developer Options ظاهر شود.

با اندروید M آشنا شوید

این قابلیت در اکثر مواقع کار نمی کند و دیدن آن تنها ما را امیدوار می کند که گوگل آن را تا نسخهٔ نهایی اندروید M کامل کند.

Multi-window صفحه را به چهار قسمت تقسیم می کند به صورتی که می توانید ۲، ۳ یا ۴ برنامه را همزمان بر روی صفحه اجرا کنید.

با اندروید M آشنا شوید

برای مشخص کردن مکان هر برنامه نیز باید از منوی برنامه های اخیر استفاده کنید.

با اندروید M آشنا شوید

تاکنون با منوی Share می توانستیم عکس، پیام و … را از یک نرم افزار به نرم افزار دیگر بفرستیم. برای مثال از نرم افزار واتس اپ به وایبر می فرستیم و سپس درون وایبر مشخص می کنیم که گیرندهٔ این پیام کیست.

با اندروید M آشنا شوید

در اندروید M یک پله جلوتر رفته و می توانیم مخاطبین درون نرم افزارها را مستقیماً انتخاب کنیم.

این قابلیت که Direct Share نام دارد برای افرادی که تصاویر و پیام های زیادی را با دیگر مخاطبین و گروه ها به اشتراک می گذارند، در وقت و تعداد مراحلی که باید طی شود صرفه جویی می کند.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 53
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

-میلیاردر های مدرن- فقط 7 دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا آخر و بدون هرگونه حاشیه بخوانید و مطمین باشید مهم ترین 7 دقیقه عمراتان خواهد شد!!! برای ...

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

از جمله واحدهایی که دانشجویان رشته حقوق باید در 1 ترم بگذرانند، درس حقوق رسانه ها است. سایت جزوه 30تی اقدام به آماده‌سازی خلاصه‌ای از کتاب حقوق رسانه ها در قالب جزوه حقوق رسانه ها تالیف شده توسط باقر انصاری کرده است و شما می‌توانید برای دانلود این جزوه به ادامه مطلب ...

کسب درامد

کسب درامد

سرعت تغییر و تحولات فناوری به حدی شده است که ماشین تندروی زمان دارد از انها عقب می افتدانگار این زمان است که به جای اینکه یک گوشه بنشیند باید تخت گاز بتازد تا از زمانه عقب نیفتد. این شرایط باعث تشکیل کسب و کار در دنیای اینترنت شده است کسانی میتوانند از این موقعیت به خوبی ...

دریافت فایل : کسب درامد
خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism

بنام خداوند مهر و مهربانی نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! اعتماد کن به خدایی اش … تخفیف فوق العاده ویژه ب مناسبت عیدرمضان کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism تنها متد ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد