تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 24
  • بازدید دیروز : 354
  • بازدید کل : 354529

به شکل رایگان رایانه خود را بهینه سازی کنید


رایانه و لپ تاپ نیز بدون شک نیازمند رسیدگی و مراقبت است. بسیاری از کاربران برای مدتها از رایانه و لپ تاپ خود استفاده میکنند، بدون آنکه بدانند در پشت صحنه این کار طولانی چه آسیبهایی به سخت افزارها و نرم افزارهای سیستم وارد میشود. کند شدن سیستم و بروز انواع خطاها در کار سیستم عامل و نرم افزارها که اغلب کاربران با آن درگیر هستند، نتایج این عدم توجه به سیستم و رسیدگی به مشکلات آن است.

در نهایت بسیاری از کاربران به نصب مجدد سیستم عامل روی می آورند ـ اگر بعضا از سر توهم مشکلات را به یک ویروس در سیستم خود نسبت ندهند! ـ بدون توجه به آنکه بعد از مدتی آش همان آش و کاسه همان کاسه است. اینجا است که باید پرسید چه تعداد از کاربران با ابزارهای تنظیم کننده سیستم یا همان Tune Up Utility ها آشنایی دارند و چقدر آنها را جدی میگیرند؟

نرم افزارهای تنظیم کننده سیستم امروزه به جزئی تفکیک ناپذیر از ابزارهای کاربردی و مورد نیاز سیستم ها تبدیل شده اند و لزوم آنها به حدی جدی گرفته میشود که بازار رقابت در میان شرکتهای تولید کننده این ابزارها، در حد ۱۰۰ درجه سانتی گراد داغ است! ابزارهایی معروف نظیر TuneUp Utilities یا Ashampoo Winoptimizer و Norton Utilities از جمله این دست از ابزارها هستند که متاسفانه به دلیل قیمت بالای آنها، یا کاربران ایرانی عطای آنها را به لقایشان بخشیده اند و یا در به در به دنبال نمونه های کرک شده آنها میگردند!

قصد ما در اینجا آن است که شما را با یک نمونه رایگان از این دست از ابزار آشنا کنیم و با قاطعیت و به شکل تضمینی این اطمینان را به شما بدهیم که این ابزار به اندازه تمامی نمونه های تجاری خود توانایی داشته و حتی از آنها سرتر است. نام این نرم افزار قدرتمند Slim Cleaner است.

نصب این نرم افزار بسیار ساده است، اما تنها اشکال آن نیاز به متصل بودن به اینترنت برای دانلود نرم افزار و آخرین بروزرسانی های آن است (تلاش ما برای یافتن نسخه آفلاین نرم افزار بی نتیجه بود). البته روی خوب این امر آن است که کاربر مطمئن خواهد بود که آخرین نسخه از نرم افزار را دریافت خواهد کرد. نصب نرم افزار در آزمایش ما با اینترنتی با سرعت ۱۰۲۴، در حدود کمی بیش از یک دقیقه به طول انجامید (حجم کل برنامه در حدود ۷.۵ مگابایت است که از این نظر نیز یک رکورد قابل توجه را داراست).

بعد از نصب نرم افزار واجرای آن اولین چیزی که بسیار جلب توجه میکند، واسط کاربر نرم افزار است که بسیار زیبا و با ترکیبی از رنگهای سیاه و خاکستری جلوه نمایی میکند و دارای یک طراحی تماما مدرن است. پنل سمت چپ نرم افزار شامل ابزارهای اصلی آن و فضای کنار پنل مخصوص نمایش جزئیات مربوط به هر قسمت است که بنا بر مورد انتخاب شده، میتواند شامل تبهای جداگانه نیز باشد.

در صفحه اصلی نرم افزار و در پایین واسط کاربری دکمه های Analyze و AutoClean وجود دارد که به اسکن و تجزیه و تحلیل کلی سیستم و بازیابی مشکلات آن و پاک کردن خودکار ایرادات سیستم میپردازند. در قسمت فوقانی واسط کاربر نیز لینکهای مربوط به تنظیمات و بروز رسانی نرم افزار و مهمتر از همه ورود کاربر به حساب کاربری خود، تعبیه شده.

اهمیت وجود حساب کاربری در این نرم افزار از آن روی است که این نرم افزار پا را از سایر رقبای خود فراتر گذاشته و با ایجاد یک شبکه اجتماعی امکان به اشتراک گذاری اطلاعات کاربران از سرتاسر جهان در خصوص ایرادات سیستم و نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستمهای مختلف برای تحلیل عملکرد آنها، را فراهم آورده است. این نکته بدون تعارف تحسین ما را برانگیخت زیرا پیش از این تنها در نمونه های آنتی ویروسهای تحت Cloud شاهد آن بودیم.

نگاهی به امکانات اصلی نرم افزار

با انتخاب گزینه Cleaner از پنل اصلی، کاربر این امکان را دارد که اقدام به انتخاب گزینه های مختلف و مورد نظر برای پاکسازی کند. پنج تب جداگانه امکان انتخاب گزینه هایی نظیر پاک سازی مربوط به سیستم عامل، مربوط به نرم افزارها، مربوط به مرورگرها و پاکسازی رجیستری ویندوز را فراهم می آورد. با نگاهی به تب مربوط به برنامه ها، متوجه خواهید شد که نرم افزار با تحلیلی دقیق اقدام به دسته بندی نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم شما برای پاک کردن فایلهای اضافی آنها کرده است:

در قسمت Optimize نرم افزار اقدام به اسکن سیستم و فهرست کردن تمامی نرم افزارها، پروسه ها و سرویسهای شبکه سیستم کرده و اطلاعات آنها را برای بهینه سازی در اختیار شما قرار میدهد. هدف از این قسمت اطلاع کاربر از موارد و نرم افزارهایی است که به شکل خودکار با شروع به کار سیستم عامل اجرا میشوند یا به اصطلاح همان Start Up. کاربر این امکان را دارد که با حذف برنامه های مورد نظر به سرعت بخشیدن به سیستم عامل حین شروع به کار کمک کند.

این قسمت یکی از قسمتهایی است که کاربرد ایجاد حساب کاربری برای کاربران نرم افزار را مشاهده میکنید. در این قسمت نرم افزار با استفاده از داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی کاربران در شبکه اجتماعی مخصوص خود، اقدام به رده بندی فهرست تهیه شده بر اساس میزان امنیت و اطمینان از موارد یافت شده بر روی سیستم شما میکند. با این روش کاربر متوجه خواهد شد که آیا برای مثال نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم اش تا چه حد مورد اطمینان و شناخته شده هستند.

نکته قابل توجه دیگر این است که در این قسمت نرم افزار به شکل آنالوگ، میزان استفاده از رم و پردازنده سیستم را به کاربر نشان میدهد:

گزینه Software در پنل عملکردی مشابه عملکرد Programs and Features در کنترل پنل ویندوز دارد و مخصوص پاک کردن نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم است. در این قسمت نیز شبکه اجتماعی نرم افزار نقش پررنگی ایفا میکند. مهمترین نکته در این قسمت تب Update است که کاربر را از وجود بروز رسانی ها در مورد نرم افزارهای نصب شده مطلع میکند. این نکته هم برای ما تحسین برانگیز بود.

همچنین گزینه Browsers با فهرست کردن مرورگرهایی که بر روی رایانه یا لپ تاپ خود نصب کرده اید، امکان پاک کردن فایلهای Temp و تاریخچه و مانند آن را برای باز کردن فضا به شما میدهد. همچنین کاربر امکان فعال و غیر فعل کردن پلاگین های نصب شده بر روی مرورگرها را نیز دارد.

گزینه Windows Tools همانگونه که از نام آن بر می آید، کنترل پنل کوچک شده ویندوز است که ابزار اصلی و مورد نیاز سیستم عامل همچون ریجستری، مدیریت ابزارها و مدیریت دیسک سخت و مانند آن را به سهولت در اختیار قرار میدهد.

اما اوج قدرت و هنر نمایی این نرم افزار رایگان را باید در گزینه Disk Tools آن دید و جستجو کرد. با انتخاب این گزینه پنجره جدیدی باز میشود که در پنل سمت چپ آن گزینه هایی برای گزارش کلی از وضعیت دیسک سخت، تجزیه و تحلیل ایرادات و وضعیت دیسک، امکاناتی برای پاک کردن فایلها با همه سکتورهای آنها زا روی حافظه برای جلوگیری از عدم بازیابی آنها، Defragment کردن دیسک و مهمتر از همه گزینه ای برای یافتن فایلهای مشابه و یکسان در کل حافظه وجود دارد:

در قسمت گزارش کلی از وضعیت سیستم این امکان فراهم است که با انتخاب درایوها اطلاعات ارزشمندی از قبیل میزان حافظه اشغال شده بر روی سیستم توسط هر فایل و پوشه و بزرگترین فایل و پوشه بر اساس سایز را در اختیار داشته باشید. موردی که در نرم افزارهای دیگر تنظیم کننده سیستم وجود ندارد:

همچنین گزینه Duplicate File Finder یا ابزار یافتن فایلهای یکسان در سیستم به خوبی و با دقت فراوان فایلهای یک نوع و یکسان را در اختیار شما قرار میدهد تا با پاک کردن یکی از آنها به باز شدن حافظه سیستم خود کمک کنید. در این قسمت نرم افزار امکان انتخاب سه نوع اسکن متفاوت برای ایجاد دقت در یافتن فایلهای یکسان را در اختیار کاربر میگذارد:

همه این امکانات به علاوه امکانات دیگری ه ما در این بررسی از آنها چشم پوشی کردیم، Slim Cleaner را به یک ابزار قدرتمند در حوزه بهینه سازی عملکرد سیستم قرار میدهد. نرم افزاری که علیرغم رایگان بودن، به جرئت میتوان گفت که پا را در حوزه و قلمرو کاری خود از بسیاری از نمونه های تجاری فراتر گذاشته است.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 50
آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

آموزش افزایش سایز آلت تناسلی بدون دارو و دستگاه

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

حیرت انگیزترین پکیج کسب درامد

((به نام امید ناامیدان)) *مژده* دوستان گرامی با توجه به رضایت شما از این پکیج و رسیدن شما به درامد های بالا قیمت این پکیج افزایش یافت. تیم ما تا رسیدن شما به درامد 5/000/000 تومانی در روز با شما خواهد بود. پس با ایمیل و تلگرام تیم ما در ارتباط باشید و درصورت عدم رضایت پس از خرید مبلغ به ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی

شاه نعمت‌الله ولی نسخه خطی اشعار و پیشگویی های شاه نعمت الله ولی پر فروشترین کتاب نسخه خطی با بیش از 2000000 فروش تا کنون جهت سفارش بر روی لینک زیر کلیک نمائید . ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

معرفی کتاب:رستاخیز مردگان العضیف ترجمه شده نسخه فارسی عربی وانگلیسی (رستاخیز مردگان العضیف)کتاب نکرونومیکون ( آخرت مردگان ) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند.!! نام دیگرش ولی الضعیف است..!! مؤلف اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

بسم الله الرحمن الرحیم نکته مهم:قبل از هر گونه سوال از همکاران و پشتیبانی،این متن را تا انتها مطالعه کنید.مطمئنا به سوالات شما راجع به این روش ها تا انتهای متن پاسخ داده شده است. با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به ...

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

فعالسازی ربات کهن کتاب

فعالسازی ربات کهن کتاب

درود همراهان گرامی ربات کهن کتاب به دلیل اینکه کتاب های زیادی در آن قرار دارد برای ما هزینه هایی دارد نظیر فعالسازی سرور ربات ، حجم زیاد کتاب ها ، محدودیت های دانلود و... مجبوریم از کاربران هزینه ای به مبلغ هشت هزار تومان دریافت شود برای نگهداری سرور ربات و... با ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

دانلود رایگان کتاب رستاخیز مردگان العضیف pdf نسخه

معرفی کتاب:رستاخیز مردگان العضیف ترجمه شده نسخه فارسی عربی وانگلیسی (رستاخیز مردگان العضیف)کتاب نکرونومیکون ( آخرت مردگان ) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند.!! نام دیگرش ولی الضعیف است..!! مؤلف اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

اندیکاتور R & S جهت کسب درآمد از سایت الیمپ

سایت الیمپ از دو قسمت تشکیل شده ( باینری آپشن و فارکس ) خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! توضیحات کم و مختصر نشانه نا کار آمد بودن مجموعه آموزشی نیست! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل) کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین ...

سوال عملی Excel با جواب

سوال عملی Excel با جواب

دانلود نمونه سوال عملی اکسل همراه با جواب تشریحی تعداد فایل فشرده : 2 نوع فایل : Zip ...

دریافت فایل : سوال عملی Excel با جواب
دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

دانلود فیلم آموزش ویدئویی نرم افزار حسابداری هلو

کاملترین مجموعه فیلم و کتاب و پاورپوینت آموزش ویدئویی نرم افزار هلو در اینترنت زمان کل فیلم ها : 5 ساعت نوع فایل : ویدئویی کیفیت HD تعداد : 106 فایل ویدئویی قابل پخش در موبایل ، کامپیوتر یا دستگاه های پخش ویدئو به علاوه آموزش پاورپوینت هلو و کتاب آموزش هلو ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد