تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1705
  • بازدید دیروز : 1580
  • بازدید کل : 315315

به شکل رایگان رایانه خود را بهینه سازی کنید


رایانه و لپ تاپ نیز بدون شک نیازمند رسیدگی و مراقبت است. بسیاری از کاربران برای مدتها از رایانه و لپ تاپ خود استفاده میکنند، بدون آنکه بدانند در پشت صحنه این کار طولانی چه آسیبهایی به سخت افزارها و نرم افزارهای سیستم وارد میشود. کند شدن سیستم و بروز انواع خطاها در کار سیستم عامل و نرم افزارها که اغلب کاربران با آن درگیر هستند، نتایج این عدم توجه به سیستم و رسیدگی به مشکلات آن است.

در نهایت بسیاری از کاربران به نصب مجدد سیستم عامل روی می آورند ـ اگر بعضا از سر توهم مشکلات را به یک ویروس در سیستم خود نسبت ندهند! ـ بدون توجه به آنکه بعد از مدتی آش همان آش و کاسه همان کاسه است. اینجا است که باید پرسید چه تعداد از کاربران با ابزارهای تنظیم کننده سیستم یا همان Tune Up Utility ها آشنایی دارند و چقدر آنها را جدی میگیرند؟

نرم افزارهای تنظیم کننده سیستم امروزه به جزئی تفکیک ناپذیر از ابزارهای کاربردی و مورد نیاز سیستم ها تبدیل شده اند و لزوم آنها به حدی جدی گرفته میشود که بازار رقابت در میان شرکتهای تولید کننده این ابزارها، در حد ۱۰۰ درجه سانتی گراد داغ است! ابزارهایی معروف نظیر TuneUp Utilities یا Ashampoo Winoptimizer و Norton Utilities از جمله این دست از ابزارها هستند که متاسفانه به دلیل قیمت بالای آنها، یا کاربران ایرانی عطای آنها را به لقایشان بخشیده اند و یا در به در به دنبال نمونه های کرک شده آنها میگردند!

قصد ما در اینجا آن است که شما را با یک نمونه رایگان از این دست از ابزار آشنا کنیم و با قاطعیت و به شکل تضمینی این اطمینان را به شما بدهیم که این ابزار به اندازه تمامی نمونه های تجاری خود توانایی داشته و حتی از آنها سرتر است. نام این نرم افزار قدرتمند Slim Cleaner است.

نصب این نرم افزار بسیار ساده است، اما تنها اشکال آن نیاز به متصل بودن به اینترنت برای دانلود نرم افزار و آخرین بروزرسانی های آن است (تلاش ما برای یافتن نسخه آفلاین نرم افزار بی نتیجه بود). البته روی خوب این امر آن است که کاربر مطمئن خواهد بود که آخرین نسخه از نرم افزار را دریافت خواهد کرد. نصب نرم افزار در آزمایش ما با اینترنتی با سرعت ۱۰۲۴، در حدود کمی بیش از یک دقیقه به طول انجامید (حجم کل برنامه در حدود ۷.۵ مگابایت است که از این نظر نیز یک رکورد قابل توجه را داراست).

بعد از نصب نرم افزار واجرای آن اولین چیزی که بسیار جلب توجه میکند، واسط کاربر نرم افزار است که بسیار زیبا و با ترکیبی از رنگهای سیاه و خاکستری جلوه نمایی میکند و دارای یک طراحی تماما مدرن است. پنل سمت چپ نرم افزار شامل ابزارهای اصلی آن و فضای کنار پنل مخصوص نمایش جزئیات مربوط به هر قسمت است که بنا بر مورد انتخاب شده، میتواند شامل تبهای جداگانه نیز باشد.

در صفحه اصلی نرم افزار و در پایین واسط کاربری دکمه های Analyze و AutoClean وجود دارد که به اسکن و تجزیه و تحلیل کلی سیستم و بازیابی مشکلات آن و پاک کردن خودکار ایرادات سیستم میپردازند. در قسمت فوقانی واسط کاربر نیز لینکهای مربوط به تنظیمات و بروز رسانی نرم افزار و مهمتر از همه ورود کاربر به حساب کاربری خود، تعبیه شده.

اهمیت وجود حساب کاربری در این نرم افزار از آن روی است که این نرم افزار پا را از سایر رقبای خود فراتر گذاشته و با ایجاد یک شبکه اجتماعی امکان به اشتراک گذاری اطلاعات کاربران از سرتاسر جهان در خصوص ایرادات سیستم و نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستمهای مختلف برای تحلیل عملکرد آنها، را فراهم آورده است. این نکته بدون تعارف تحسین ما را برانگیخت زیرا پیش از این تنها در نمونه های آنتی ویروسهای تحت Cloud شاهد آن بودیم.

نگاهی به امکانات اصلی نرم افزار

با انتخاب گزینه Cleaner از پنل اصلی، کاربر این امکان را دارد که اقدام به انتخاب گزینه های مختلف و مورد نظر برای پاکسازی کند. پنج تب جداگانه امکان انتخاب گزینه هایی نظیر پاک سازی مربوط به سیستم عامل، مربوط به نرم افزارها، مربوط به مرورگرها و پاکسازی رجیستری ویندوز را فراهم می آورد. با نگاهی به تب مربوط به برنامه ها، متوجه خواهید شد که نرم افزار با تحلیلی دقیق اقدام به دسته بندی نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم شما برای پاک کردن فایلهای اضافی آنها کرده است:

در قسمت Optimize نرم افزار اقدام به اسکن سیستم و فهرست کردن تمامی نرم افزارها، پروسه ها و سرویسهای شبکه سیستم کرده و اطلاعات آنها را برای بهینه سازی در اختیار شما قرار میدهد. هدف از این قسمت اطلاع کاربر از موارد و نرم افزارهایی است که به شکل خودکار با شروع به کار سیستم عامل اجرا میشوند یا به اصطلاح همان Start Up. کاربر این امکان را دارد که با حذف برنامه های مورد نظر به سرعت بخشیدن به سیستم عامل حین شروع به کار کمک کند.

این قسمت یکی از قسمتهایی است که کاربرد ایجاد حساب کاربری برای کاربران نرم افزار را مشاهده میکنید. در این قسمت نرم افزار با استفاده از داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی کاربران در شبکه اجتماعی مخصوص خود، اقدام به رده بندی فهرست تهیه شده بر اساس میزان امنیت و اطمینان از موارد یافت شده بر روی سیستم شما میکند. با این روش کاربر متوجه خواهد شد که آیا برای مثال نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم اش تا چه حد مورد اطمینان و شناخته شده هستند.

نکته قابل توجه دیگر این است که در این قسمت نرم افزار به شکل آنالوگ، میزان استفاده از رم و پردازنده سیستم را به کاربر نشان میدهد:

گزینه Software در پنل عملکردی مشابه عملکرد Programs and Features در کنترل پنل ویندوز دارد و مخصوص پاک کردن نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم است. در این قسمت نیز شبکه اجتماعی نرم افزار نقش پررنگی ایفا میکند. مهمترین نکته در این قسمت تب Update است که کاربر را از وجود بروز رسانی ها در مورد نرم افزارهای نصب شده مطلع میکند. این نکته هم برای ما تحسین برانگیز بود.

همچنین گزینه Browsers با فهرست کردن مرورگرهایی که بر روی رایانه یا لپ تاپ خود نصب کرده اید، امکان پاک کردن فایلهای Temp و تاریخچه و مانند آن را برای باز کردن فضا به شما میدهد. همچنین کاربر امکان فعال و غیر فعل کردن پلاگین های نصب شده بر روی مرورگرها را نیز دارد.

گزینه Windows Tools همانگونه که از نام آن بر می آید، کنترل پنل کوچک شده ویندوز است که ابزار اصلی و مورد نیاز سیستم عامل همچون ریجستری، مدیریت ابزارها و مدیریت دیسک سخت و مانند آن را به سهولت در اختیار قرار میدهد.

اما اوج قدرت و هنر نمایی این نرم افزار رایگان را باید در گزینه Disk Tools آن دید و جستجو کرد. با انتخاب این گزینه پنجره جدیدی باز میشود که در پنل سمت چپ آن گزینه هایی برای گزارش کلی از وضعیت دیسک سخت، تجزیه و تحلیل ایرادات و وضعیت دیسک، امکاناتی برای پاک کردن فایلها با همه سکتورهای آنها زا روی حافظه برای جلوگیری از عدم بازیابی آنها، Defragment کردن دیسک و مهمتر از همه گزینه ای برای یافتن فایلهای مشابه و یکسان در کل حافظه وجود دارد:

در قسمت گزارش کلی از وضعیت سیستم این امکان فراهم است که با انتخاب درایوها اطلاعات ارزشمندی از قبیل میزان حافظه اشغال شده بر روی سیستم توسط هر فایل و پوشه و بزرگترین فایل و پوشه بر اساس سایز را در اختیار داشته باشید. موردی که در نرم افزارهای دیگر تنظیم کننده سیستم وجود ندارد:

همچنین گزینه Duplicate File Finder یا ابزار یافتن فایلهای یکسان در سیستم به خوبی و با دقت فراوان فایلهای یک نوع و یکسان را در اختیار شما قرار میدهد تا با پاک کردن یکی از آنها به باز شدن حافظه سیستم خود کمک کنید. در این قسمت نرم افزار امکان انتخاب سه نوع اسکن متفاوت برای ایجاد دقت در یافتن فایلهای یکسان را در اختیار کاربر میگذارد:

همه این امکانات به علاوه امکانات دیگری ه ما در این بررسی از آنها چشم پوشی کردیم، Slim Cleaner را به یک ابزار قدرتمند در حوزه بهینه سازی عملکرد سیستم قرار میدهد. نرم افزاری که علیرغم رایگان بودن، به جرئت میتوان گفت که پا را در حوزه و قلمرو کاری خود از بسیاری از نمونه های تجاری فراتر گذاشته است.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 38
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

-میلیاردر های مدرن- فقط 7 دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا آخر و بدون هرگونه حاشیه بخوانید و مطمین باشید مهم ترین 7 دقیقه عمراتان خواهد شد!!! برای ...

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

از جمله واحدهایی که دانشجویان رشته حقوق باید در 1 ترم بگذرانند، درس حقوق رسانه ها است. سایت جزوه 30تی اقدام به آماده‌سازی خلاصه‌ای از کتاب حقوق رسانه ها در قالب جزوه حقوق رسانه ها تالیف شده توسط باقر انصاری کرده است و شما می‌توانید برای دانلود این جزوه به ادامه مطلب ...

کسب درامد

کسب درامد

سرعت تغییر و تحولات فناوری به حدی شده است که ماشین تندروی زمان دارد از انها عقب می افتدانگار این زمان است که به جای اینکه یک گوشه بنشیند باید تخت گاز بتازد تا از زمانه عقب نیفتد. این شرایط باعث تشکیل کسب و کار در دنیای اینترنت شده است کسانی میتوانند از این موقعیت به خوبی ...

دریافت فایل : کسب درامد
خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism

بنام خداوند مهر و مهربانی نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! اعتماد کن به خدایی اش … تخفیف فوق العاده ویژه ب مناسبت عیدرمضان کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism تنها متد ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد