تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 486
  • بازدید دیروز : 547
  • بازدید کل : 270905

به شکل رایگان رایانه خود را بهینه سازی کنید


رایانه و لپ تاپ نیز بدون شک نیازمند رسیدگی و مراقبت است. بسیاری از کاربران برای مدتها از رایانه و لپ تاپ خود استفاده میکنند، بدون آنکه بدانند در پشت صحنه این کار طولانی چه آسیبهایی به سخت افزارها و نرم افزارهای سیستم وارد میشود. کند شدن سیستم و بروز انواع خطاها در کار سیستم عامل و نرم افزارها که اغلب کاربران با آن درگیر هستند، نتایج این عدم توجه به سیستم و رسیدگی به مشکلات آن است.

در نهایت بسیاری از کاربران به نصب مجدد سیستم عامل روی می آورند ـ اگر بعضا از سر توهم مشکلات را به یک ویروس در سیستم خود نسبت ندهند! ـ بدون توجه به آنکه بعد از مدتی آش همان آش و کاسه همان کاسه است. اینجا است که باید پرسید چه تعداد از کاربران با ابزارهای تنظیم کننده سیستم یا همان Tune Up Utility ها آشنایی دارند و چقدر آنها را جدی میگیرند؟

نرم افزارهای تنظیم کننده سیستم امروزه به جزئی تفکیک ناپذیر از ابزارهای کاربردی و مورد نیاز سیستم ها تبدیل شده اند و لزوم آنها به حدی جدی گرفته میشود که بازار رقابت در میان شرکتهای تولید کننده این ابزارها، در حد ۱۰۰ درجه سانتی گراد داغ است! ابزارهایی معروف نظیر TuneUp Utilities یا Ashampoo Winoptimizer و Norton Utilities از جمله این دست از ابزارها هستند که متاسفانه به دلیل قیمت بالای آنها، یا کاربران ایرانی عطای آنها را به لقایشان بخشیده اند و یا در به در به دنبال نمونه های کرک شده آنها میگردند!

قصد ما در اینجا آن است که شما را با یک نمونه رایگان از این دست از ابزار آشنا کنیم و با قاطعیت و به شکل تضمینی این اطمینان را به شما بدهیم که این ابزار به اندازه تمامی نمونه های تجاری خود توانایی داشته و حتی از آنها سرتر است. نام این نرم افزار قدرتمند Slim Cleaner است.

نصب این نرم افزار بسیار ساده است، اما تنها اشکال آن نیاز به متصل بودن به اینترنت برای دانلود نرم افزار و آخرین بروزرسانی های آن است (تلاش ما برای یافتن نسخه آفلاین نرم افزار بی نتیجه بود). البته روی خوب این امر آن است که کاربر مطمئن خواهد بود که آخرین نسخه از نرم افزار را دریافت خواهد کرد. نصب نرم افزار در آزمایش ما با اینترنتی با سرعت ۱۰۲۴، در حدود کمی بیش از یک دقیقه به طول انجامید (حجم کل برنامه در حدود ۷.۵ مگابایت است که از این نظر نیز یک رکورد قابل توجه را داراست).

بعد از نصب نرم افزار واجرای آن اولین چیزی که بسیار جلب توجه میکند، واسط کاربر نرم افزار است که بسیار زیبا و با ترکیبی از رنگهای سیاه و خاکستری جلوه نمایی میکند و دارای یک طراحی تماما مدرن است. پنل سمت چپ نرم افزار شامل ابزارهای اصلی آن و فضای کنار پنل مخصوص نمایش جزئیات مربوط به هر قسمت است که بنا بر مورد انتخاب شده، میتواند شامل تبهای جداگانه نیز باشد.

در صفحه اصلی نرم افزار و در پایین واسط کاربری دکمه های Analyze و AutoClean وجود دارد که به اسکن و تجزیه و تحلیل کلی سیستم و بازیابی مشکلات آن و پاک کردن خودکار ایرادات سیستم میپردازند. در قسمت فوقانی واسط کاربر نیز لینکهای مربوط به تنظیمات و بروز رسانی نرم افزار و مهمتر از همه ورود کاربر به حساب کاربری خود، تعبیه شده.

اهمیت وجود حساب کاربری در این نرم افزار از آن روی است که این نرم افزار پا را از سایر رقبای خود فراتر گذاشته و با ایجاد یک شبکه اجتماعی امکان به اشتراک گذاری اطلاعات کاربران از سرتاسر جهان در خصوص ایرادات سیستم و نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستمهای مختلف برای تحلیل عملکرد آنها، را فراهم آورده است. این نکته بدون تعارف تحسین ما را برانگیخت زیرا پیش از این تنها در نمونه های آنتی ویروسهای تحت Cloud شاهد آن بودیم.

نگاهی به امکانات اصلی نرم افزار

با انتخاب گزینه Cleaner از پنل اصلی، کاربر این امکان را دارد که اقدام به انتخاب گزینه های مختلف و مورد نظر برای پاکسازی کند. پنج تب جداگانه امکان انتخاب گزینه هایی نظیر پاک سازی مربوط به سیستم عامل، مربوط به نرم افزارها، مربوط به مرورگرها و پاکسازی رجیستری ویندوز را فراهم می آورد. با نگاهی به تب مربوط به برنامه ها، متوجه خواهید شد که نرم افزار با تحلیلی دقیق اقدام به دسته بندی نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم شما برای پاک کردن فایلهای اضافی آنها کرده است:

در قسمت Optimize نرم افزار اقدام به اسکن سیستم و فهرست کردن تمامی نرم افزارها، پروسه ها و سرویسهای شبکه سیستم کرده و اطلاعات آنها را برای بهینه سازی در اختیار شما قرار میدهد. هدف از این قسمت اطلاع کاربر از موارد و نرم افزارهایی است که به شکل خودکار با شروع به کار سیستم عامل اجرا میشوند یا به اصطلاح همان Start Up. کاربر این امکان را دارد که با حذف برنامه های مورد نظر به سرعت بخشیدن به سیستم عامل حین شروع به کار کمک کند.

این قسمت یکی از قسمتهایی است که کاربرد ایجاد حساب کاربری برای کاربران نرم افزار را مشاهده میکنید. در این قسمت نرم افزار با استفاده از داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی کاربران در شبکه اجتماعی مخصوص خود، اقدام به رده بندی فهرست تهیه شده بر اساس میزان امنیت و اطمینان از موارد یافت شده بر روی سیستم شما میکند. با این روش کاربر متوجه خواهد شد که آیا برای مثال نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم اش تا چه حد مورد اطمینان و شناخته شده هستند.

نکته قابل توجه دیگر این است که در این قسمت نرم افزار به شکل آنالوگ، میزان استفاده از رم و پردازنده سیستم را به کاربر نشان میدهد:

گزینه Software در پنل عملکردی مشابه عملکرد Programs and Features در کنترل پنل ویندوز دارد و مخصوص پاک کردن نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم است. در این قسمت نیز شبکه اجتماعی نرم افزار نقش پررنگی ایفا میکند. مهمترین نکته در این قسمت تب Update است که کاربر را از وجود بروز رسانی ها در مورد نرم افزارهای نصب شده مطلع میکند. این نکته هم برای ما تحسین برانگیز بود.

همچنین گزینه Browsers با فهرست کردن مرورگرهایی که بر روی رایانه یا لپ تاپ خود نصب کرده اید، امکان پاک کردن فایلهای Temp و تاریخچه و مانند آن را برای باز کردن فضا به شما میدهد. همچنین کاربر امکان فعال و غیر فعل کردن پلاگین های نصب شده بر روی مرورگرها را نیز دارد.

گزینه Windows Tools همانگونه که از نام آن بر می آید، کنترل پنل کوچک شده ویندوز است که ابزار اصلی و مورد نیاز سیستم عامل همچون ریجستری، مدیریت ابزارها و مدیریت دیسک سخت و مانند آن را به سهولت در اختیار قرار میدهد.

اما اوج قدرت و هنر نمایی این نرم افزار رایگان را باید در گزینه Disk Tools آن دید و جستجو کرد. با انتخاب این گزینه پنجره جدیدی باز میشود که در پنل سمت چپ آن گزینه هایی برای گزارش کلی از وضعیت دیسک سخت، تجزیه و تحلیل ایرادات و وضعیت دیسک، امکاناتی برای پاک کردن فایلها با همه سکتورهای آنها زا روی حافظه برای جلوگیری از عدم بازیابی آنها، Defragment کردن دیسک و مهمتر از همه گزینه ای برای یافتن فایلهای مشابه و یکسان در کل حافظه وجود دارد:

در قسمت گزارش کلی از وضعیت سیستم این امکان فراهم است که با انتخاب درایوها اطلاعات ارزشمندی از قبیل میزان حافظه اشغال شده بر روی سیستم توسط هر فایل و پوشه و بزرگترین فایل و پوشه بر اساس سایز را در اختیار داشته باشید. موردی که در نرم افزارهای دیگر تنظیم کننده سیستم وجود ندارد:

همچنین گزینه Duplicate File Finder یا ابزار یافتن فایلهای یکسان در سیستم به خوبی و با دقت فراوان فایلهای یک نوع و یکسان را در اختیار شما قرار میدهد تا با پاک کردن یکی از آنها به باز شدن حافظه سیستم خود کمک کنید. در این قسمت نرم افزار امکان انتخاب سه نوع اسکن متفاوت برای ایجاد دقت در یافتن فایلهای یکسان را در اختیار کاربر میگذارد:

همه این امکانات به علاوه امکانات دیگری ه ما در این بررسی از آنها چشم پوشی کردیم، Slim Cleaner را به یک ابزار قدرتمند در حوزه بهینه سازی عملکرد سیستم قرار میدهد. نرم افزاری که علیرغم رایگان بودن، به جرئت میتوان گفت که پا را در حوزه و قلمرو کاری خود از بسیاری از نمونه های تجاری فراتر گذاشته است.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 34
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1396/11/12 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید3 دی1396 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات عمومی.کل نکته های تاریخ ادبیات جمع اوری شده.توسط رتبه ۲۱ سراسری که واسه خودش نکته برداری کرده.بسیار بسیار ارزشمند.پیشنهاد میکنم این جزوه رو از دست ندهید.واسه کنکور همین جزوه دست نویس رو بخونید کافیه. ...

درمان قطعی و همیشگی زود انزالی (بدون بازگشت)

چطور درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردم سرانجام علت اصلی زود انزالی کشف شد درمان زود انزالی به دور از هیاهوی تبلیغات ؛ مطلبی که میخوانید تبلیغات نیست لطفاً تا آخر با دقت بخوانید چون مطمئنیم هم شگفت زده خواهید شد هم به نتیجه خواهید رسید باز هم تأکید میکنم ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما قرار ...

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد جذابیت شما را افزون اعتماد بنفس شما را شارژ و امتیازی خواهد شد برای رسیدن به موفقیت _بر اساس مطالعات انجام شده هر اینچ (هر اینچ برابر با دو ونیم سانت است)اضافه قد نتایج زیر را در بر خواهد داشت _افزایش درآمد سالانه به میزان ۵٠٠دلار _افزایش بلندی ...

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من، اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

نکات ترجمه عربی

نکات ترجمه عربی

جزوه کامل نکات ترجمه عربی به همراه ارائه نکات تکنیکی و تستی عالی دیگر برای ترجمه بهانه نیاورید ...

دریافت فایل : نکات ترجمه عربی
نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه فقط کافیست 5دقیقه متن زیر را بخوانید تا با ارزش میلیونی این پکیج آشناشوید. اولین پکیج 100% تضمینی اشتغازایی در ایران با این پکیج استثنایی که میلیونی ارزش دارد، شما میتوانید به صورت کاملا تضمینی از شر بیکاری خلاص شوید. و ما به شما قول میدهیم ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) غلامرضا شهری منبع رشته حقوق دانشگاه پیام نور شامل 238 صفحه pdf ...

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

مجموعه ای از کاملترین نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی که با فرمت pdf ذخیره شده است را برای شرکت کنندگان عزیز این آزمون آماده دانلود نمودیم.همانطور که میدانید برای شرکت در هر آزمونی مرور سوالات آزمون های دوره های گذشته میتواند نقش بسزایی در قبولی شما در آزمون داشته باشد با ...

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 40000 تومان درآمد کسب کند که خوب بد ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور binary و کسب درآمد از سایت الیمپ ما ویدیو های اموزشی برای شما تهیه کردیم تا دوستان از صفر تا صد با این روش کار آشنا شوند مراحلی که شما یاد خواهید گرفت .. آموزش ثبت نام در سایت الیمپ و وب مانی - آموزش شارژ ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت اگر هدف شما، کسب درآمد می باشد، حتما توصیه می کنیم کانال زیر رو تو تلگرامتون ببینید. لازم نیست عضو کانال بشین. عبارت Miliooni@ رو توی جستجوی تلگرامتون بزنید و روی کانال باز ...

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید در هر سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. اگر شما فرد بیکاری هستید ؟ اگر ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد