تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 467
  • بازدید دیروز : 1580
  • بازدید کل : 314077

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب


دلایل زیادی برای اینکه بخواهید تمام محتوای صفحه وب را ذخیره کنید وجود دارد. به عنوان مثال شاید بخواهید زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید به این صفحه بروید. یا شاید بخواهید صفحه مورد نظر را ثبت کنید مبادا اطلاعات موجود بنا به هر دلیلی غیر قابل دسترس شوند.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

با Internet Explorer، FireFox و Google Chrome به راحتی می توانید یک صفحه وب را در فرمت HTML، برای مطالعه به صورت آفلاین، ذخیره کنید؛ اما زمانی که تنها قسمتی از یک صفحه یا تمام محتوای یک صفحه وب را بخواهید به گزینه های بیشتری نیاز دارید.

Dennis O’Reilly می گوید: روزی کسی از من پرسید چگونه می تواند یک کپی از صفحه وب ذخیره کند. شخص می خواست محتوای صفحه یعنی متن به همراه عکس را در فایلی روی کامپیوترش باهم ذخیره کند نه فقط به عنوان یک آدرس بوکمارک. صفحات وب همیشه عوض شده و از بین می روند، بعضی هیچ گاه برنمی گردند. فقط کافی است از کسی که روی بوکمارک خراب و قدیمی کلیک کرده سؤال کنید.

در اینجا پنج روش برای ذخیره محتوای صفحه وب را برای جست وجوی آفلاین گردآورده ایم. به علاوه دلیل اینکه شاید دیگر هیچ وقت احتیاج به بوکمارک کردن یک صفحه نداشته باشید.

روش رسم سریع McGraw

سریع ترین روش برای ثبت آنچه در Browser خود مشاهده می کنید، فشردن کلید های Alt+PrintScreen در ویندوز است. این کلید ها از محتوای پنجره ی فعلی اسکرین شات می گیرد. در Mac با فشردن کلید های Command+Shift+3 می توانید از صفحه اسکرین شات بگیرید (در صورت فشردن Command+Shift+4 می توانید مقداری از صفحه که مایل به گرفتن اسکرین شات از آن هستید را مشخص کنید). سپس با استفاده از هر پردازشگر عکس (نظیر Paint در ویندوز) و فشردن Ctrl+V می توانید تصویر موردنظر را در فرمت های مختلف مثل JPEG، PNG، BMP و … ذخیره کنید.

گرفتن اسکرین شات از صفحه سریع است، اما شاید بخواهید اطلاعات بیشتری از یک صفحه وب، در لحظه ای که در مانیتور جا می شود داشته باشید. یا شاید به دنبال قسمتی از متن و تصویر باشید، نه تمام آنچه می بینید. همچنین نمی توانید متن موجود را کپی کنید یا با سایر محتوا کاری انجام دهید، چون فقط یک تصویر بزرگ از صفحه وب موردنظر دارید.

روش گرفتن محتوا

برای کپی کردن تمام محتوای صفحه وب کلید های Ctrl+S را بفشارید تا پنجره Save as باز شود. Internet Explorer، Mozilla FireFox و Google Chrome به شما اجازه می دهند صفحات را با تنظیمات پیش فرض Web Page, complete یا Web Page, HTML only ذخیره کنید. FireFox دو گزینه دیگر را هم ارائه می دهد: Text files و All files.

Complete Web page، فایل HTML را به همراه پوشه ای که حاوی سایر عناصر، مانند عکس ها و کد های مربوطه است، ذخیره می کند. وقتی که فایل اصلی را در مرورگر خود باز کنید لینک ها، تصاویر و سایر عناصر بنا به وضعیت اینترنت، در دسترس بودن سرور Host وب و متغیر های دیگر، شاید نمایش داده نشوند. می توانید برای مطالعه پیرامون ذخیره صفحات وب در FireFox، به این آدرس مراجعه کنید و برای مطالعه در Microsoft در مورد IE9 به این آدرس بروید.

روش ذخیره تنها متن

اگر فقط به دنبال متن صفحه بدون تصاویر و عناصر دیگر هستید، سریع ترین راه این است که با فشردن Ctrl+A تمام صفحه را انتخاب کنید. سپس برای کپی کردن Ctrl+C را فشار دهید. حالا برنامه ی ویرایشگر متنی نظیر Word را باز کرده و به ترتیب روی Edit > Paste Special > Unformatted text کلیک کنید. Text File تولیدشده احتمالاً تمام متن موجود در صفحه وب را به همراه دارد. به علاوه متنی که نمی خواهید، مثلاً متن موجود در منو.

Paste کردن متن درصورتی که با موس، فقط متنی را که می خواهید برای کپی کردن انتخاب کنید، دقیق تر است تا اینکه تمام صفحه را کپی کنید. بعد Ctrl+C را فشار دهید. ویرایشگر متن را باز کنید، Ctrl+V را فشار دهید تا متن نیمه قالب دار را Paste کنید. در بسیاری از ویرایشگر های متن با نگه داشتن Ctrl می توانید روی لینک های موجود در متن کلیک کنید. متناوباً می توانید با Paste کردن به صورت Edit > Paste Special > Unformatted text متن ساده را در اختیار داشته باشید.

روش Print as PDF

قابلیت Printing موجود در گوگل کروم نسبت به IE و FireFox به این مرورگر برتری می دهد. به سادگی روی علامت آچار در سمت راست بالای کروم کلیک کنید. سپس Print > PDF > Save as PDF را انتخاب کنید. در ویندوز، در پنجره ی Print preview، می توانید انتخاب کنید که طرح بندی به صورت پرتره باشد یا Landscpe، شماره صفحات موردنظر را انتخاب کنید و در قسمت Advanced به تنظیمات بیشتری دسترسی خواهید داشت.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

پنجره ی Print، در نسخه مکینتاش Google Chrome و FireFox (مثل هر برنامه دیگری در Mac) دارای منوی Print است که به شما اجازه می دهد از صفحه دلخواه، فایل PDF بسازید و آن را فکس، ایمیل و … کنید. پنجره ی Save as به شما اجازه می دهد موضوع یا واژه کلیدی برای فایل انتخاب کنید. همین طور می توانید برای باز کردن، کپی کردن و یا پرینت PDF پسورد بگذارید.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

FireFox ویندوزی در صورت وجود نرم افزار مخصوص PDF، گزینه های مربوط به PDF را در پنجره ی Print نمایش می دهد. اگر برنامه ی Adobe Acrobat Reader را در سیستم خود ندارید، می توانید برنامه مجانی CutePDF Writer از Acro Software را تهیه کنید.

برای ساخت فایل PDF در Internet Explorer روی صفحه وب کلیک راست کنید و گزینه Convert to Adobe PDF یا Append to existing PDF را انتخاب کنید. همین طور در پنجره Print بازشده، با انتخاب گزینه XPS، صفحه XML از وب سایت موردنظر خود را بسازید. برای مطالعه بیشتر در مورد XMS به این آدرس بروید.

روش Plug-in برای مرورگر

بعد از ثبت نام در سرویسRead it later، می توانید یک لیست از تمام صفحاتی که می خواهید بعداً به صورت آفلاین بخوانید را تولید کنید. صرف نظر از این که از چه مرورگر و کامپیوتری استفاده می کنید، حتی نسخه هایی از برنامه این سرویس برای گوشی های هوشمند وجود دارد.

add-on سرویس Read it later در FireFox دکمه ای را در گوشه بالا سمت راست مرورگر قرار می دهد که با کلیک کردن روی آن دسترسی سریع به لیست لینک های ذخیره شده خود خواهید داشت. در آنجا می توانید لینک ها را دسته بندی کنید، sync یا همگام کنید، در میان آن ها به جست وجو بپردازید و یا با تنظیمات حسابتان دسترسی داشته باشید. روی هر قسمتی از صفحه وب کلیک کرده و گزینه Read This Page Later را انتخاب کنید تا به لیستتان اضافه شود.

برای اضافه کردن صفحات به Read It Later از Chrome و IE، بوکمارکلت سرویس را بکشید و روی نوار Favorites در IE یا نوار بوکمارک ها در Chrome رها کنید. اگر نوار Bookmarks در کروم را نمی بینید، روی علامت آچار کلیک کنید، سپس Preferences و بعد Always show the bookmarks bar را بزنید.

قسمت Web History گوگل جایگزینی برای بوکمارک

صنعت تازه ای برای کمک به مردم شکل گرفته تا بتوانند صفحات وب و بوکمارک موردعلاقه شان را ذخیره کنند، شاید برخی مدت ها از آخرین بار که این کار را انجام داده باشند گذشته باشد. اگر بخواهید چیزهایی را که در وب مشاهده کرده اید پیگیری کرده و آدرسشان را پیدا کنید به صفحه Google web history خود وارد شوید، در آنجا می توانید هر چیزی را که برای آن در اینترنت به جست وجو پرداخته اید یا هر سایتی که به آن واردشده اید را به ترتیب تاریخی نزولی مشاهده کنید.

بیشتر افراد ترجیح می دهند که فعالیت های آن ها در اینترنت با این دقت ثبت نشود. برای اینکه از ثبت آن ها جلوگیری کنید، از حساب گوگل خود در کروم خارج شده و محض احتیاط از موتور جست وجوی دیگری نظیر ixquick استفاده کنید.

توجه کنید که همیشه می توانید برخی از این فعالیت های ثبت شده را مطابق میلتان حذف کنید. گاهی اوقات نگاه انداختن به این صفحات می تواند یادآور گذشته و کارهایی که انجام می دادید باشد. خودتان میدانید درباره افرادی که از گذشته درس نمی گیرند چه گفته می شود.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 104
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

-میلیاردر های مدرن- فقط 7 دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا آخر و بدون هرگونه حاشیه بخوانید و مطمین باشید مهم ترین 7 دقیقه عمراتان خواهد شد!!! برای ...

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

از جمله واحدهایی که دانشجویان رشته حقوق باید در 1 ترم بگذرانند، درس حقوق رسانه ها است. سایت جزوه 30تی اقدام به آماده‌سازی خلاصه‌ای از کتاب حقوق رسانه ها در قالب جزوه حقوق رسانه ها تالیف شده توسط باقر انصاری کرده است و شما می‌توانید برای دانلود این جزوه به ادامه مطلب ...

کسب درامد

کسب درامد

سرعت تغییر و تحولات فناوری به حدی شده است که ماشین تندروی زمان دارد از انها عقب می افتدانگار این زمان است که به جای اینکه یک گوشه بنشیند باید تخت گاز بتازد تا از زمانه عقب نیفتد. این شرایط باعث تشکیل کسب و کار در دنیای اینترنت شده است کسانی میتوانند از این موقعیت به خوبی ...

دریافت فایل : کسب درامد
خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism

بنام خداوند مهر و مهربانی نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! اعتماد کن به خدایی اش … تخفیف فوق العاده ویژه ب مناسبت عیدرمضان کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism تنها متد ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد