تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 622
  • بازدید دیروز : 685
  • بازدید کل : 271726

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب


دلایل زیادی برای اینکه بخواهید تمام محتوای صفحه وب را ذخیره کنید وجود دارد. به عنوان مثال شاید بخواهید زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید به این صفحه بروید. یا شاید بخواهید صفحه مورد نظر را ثبت کنید مبادا اطلاعات موجود بنا به هر دلیلی غیر قابل دسترس شوند.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

با Internet Explorer، FireFox و Google Chrome به راحتی می توانید یک صفحه وب را در فرمت HTML، برای مطالعه به صورت آفلاین، ذخیره کنید؛ اما زمانی که تنها قسمتی از یک صفحه یا تمام محتوای یک صفحه وب را بخواهید به گزینه های بیشتری نیاز دارید.

Dennis O’Reilly می گوید: روزی کسی از من پرسید چگونه می تواند یک کپی از صفحه وب ذخیره کند. شخص می خواست محتوای صفحه یعنی متن به همراه عکس را در فایلی روی کامپیوترش باهم ذخیره کند نه فقط به عنوان یک آدرس بوکمارک. صفحات وب همیشه عوض شده و از بین می روند، بعضی هیچ گاه برنمی گردند. فقط کافی است از کسی که روی بوکمارک خراب و قدیمی کلیک کرده سؤال کنید.

در اینجا پنج روش برای ذخیره محتوای صفحه وب را برای جست وجوی آفلاین گردآورده ایم. به علاوه دلیل اینکه شاید دیگر هیچ وقت احتیاج به بوکمارک کردن یک صفحه نداشته باشید.

روش رسم سریع McGraw

سریع ترین روش برای ثبت آنچه در Browser خود مشاهده می کنید، فشردن کلید های Alt+PrintScreen در ویندوز است. این کلید ها از محتوای پنجره ی فعلی اسکرین شات می گیرد. در Mac با فشردن کلید های Command+Shift+3 می توانید از صفحه اسکرین شات بگیرید (در صورت فشردن Command+Shift+4 می توانید مقداری از صفحه که مایل به گرفتن اسکرین شات از آن هستید را مشخص کنید). سپس با استفاده از هر پردازشگر عکس (نظیر Paint در ویندوز) و فشردن Ctrl+V می توانید تصویر موردنظر را در فرمت های مختلف مثل JPEG، PNG، BMP و … ذخیره کنید.

گرفتن اسکرین شات از صفحه سریع است، اما شاید بخواهید اطلاعات بیشتری از یک صفحه وب، در لحظه ای که در مانیتور جا می شود داشته باشید. یا شاید به دنبال قسمتی از متن و تصویر باشید، نه تمام آنچه می بینید. همچنین نمی توانید متن موجود را کپی کنید یا با سایر محتوا کاری انجام دهید، چون فقط یک تصویر بزرگ از صفحه وب موردنظر دارید.

روش گرفتن محتوا

برای کپی کردن تمام محتوای صفحه وب کلید های Ctrl+S را بفشارید تا پنجره Save as باز شود. Internet Explorer، Mozilla FireFox و Google Chrome به شما اجازه می دهند صفحات را با تنظیمات پیش فرض Web Page, complete یا Web Page, HTML only ذخیره کنید. FireFox دو گزینه دیگر را هم ارائه می دهد: Text files و All files.

Complete Web page، فایل HTML را به همراه پوشه ای که حاوی سایر عناصر، مانند عکس ها و کد های مربوطه است، ذخیره می کند. وقتی که فایل اصلی را در مرورگر خود باز کنید لینک ها، تصاویر و سایر عناصر بنا به وضعیت اینترنت، در دسترس بودن سرور Host وب و متغیر های دیگر، شاید نمایش داده نشوند. می توانید برای مطالعه پیرامون ذخیره صفحات وب در FireFox، به این آدرس مراجعه کنید و برای مطالعه در Microsoft در مورد IE9 به این آدرس بروید.

روش ذخیره تنها متن

اگر فقط به دنبال متن صفحه بدون تصاویر و عناصر دیگر هستید، سریع ترین راه این است که با فشردن Ctrl+A تمام صفحه را انتخاب کنید. سپس برای کپی کردن Ctrl+C را فشار دهید. حالا برنامه ی ویرایشگر متنی نظیر Word را باز کرده و به ترتیب روی Edit > Paste Special > Unformatted text کلیک کنید. Text File تولیدشده احتمالاً تمام متن موجود در صفحه وب را به همراه دارد. به علاوه متنی که نمی خواهید، مثلاً متن موجود در منو.

Paste کردن متن درصورتی که با موس، فقط متنی را که می خواهید برای کپی کردن انتخاب کنید، دقیق تر است تا اینکه تمام صفحه را کپی کنید. بعد Ctrl+C را فشار دهید. ویرایشگر متن را باز کنید، Ctrl+V را فشار دهید تا متن نیمه قالب دار را Paste کنید. در بسیاری از ویرایشگر های متن با نگه داشتن Ctrl می توانید روی لینک های موجود در متن کلیک کنید. متناوباً می توانید با Paste کردن به صورت Edit > Paste Special > Unformatted text متن ساده را در اختیار داشته باشید.

روش Print as PDF

قابلیت Printing موجود در گوگل کروم نسبت به IE و FireFox به این مرورگر برتری می دهد. به سادگی روی علامت آچار در سمت راست بالای کروم کلیک کنید. سپس Print > PDF > Save as PDF را انتخاب کنید. در ویندوز، در پنجره ی Print preview، می توانید انتخاب کنید که طرح بندی به صورت پرتره باشد یا Landscpe، شماره صفحات موردنظر را انتخاب کنید و در قسمت Advanced به تنظیمات بیشتری دسترسی خواهید داشت.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

پنجره ی Print، در نسخه مکینتاش Google Chrome و FireFox (مثل هر برنامه دیگری در Mac) دارای منوی Print است که به شما اجازه می دهد از صفحه دلخواه، فایل PDF بسازید و آن را فکس، ایمیل و … کنید. پنجره ی Save as به شما اجازه می دهد موضوع یا واژه کلیدی برای فایل انتخاب کنید. همین طور می توانید برای باز کردن، کپی کردن و یا پرینت PDF پسورد بگذارید.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

FireFox ویندوزی در صورت وجود نرم افزار مخصوص PDF، گزینه های مربوط به PDF را در پنجره ی Print نمایش می دهد. اگر برنامه ی Adobe Acrobat Reader را در سیستم خود ندارید، می توانید برنامه مجانی CutePDF Writer از Acro Software را تهیه کنید.

برای ساخت فایل PDF در Internet Explorer روی صفحه وب کلیک راست کنید و گزینه Convert to Adobe PDF یا Append to existing PDF را انتخاب کنید. همین طور در پنجره Print بازشده، با انتخاب گزینه XPS، صفحه XML از وب سایت موردنظر خود را بسازید. برای مطالعه بیشتر در مورد XMS به این آدرس بروید.

روش Plug-in برای مرورگر

بعد از ثبت نام در سرویسRead it later، می توانید یک لیست از تمام صفحاتی که می خواهید بعداً به صورت آفلاین بخوانید را تولید کنید. صرف نظر از این که از چه مرورگر و کامپیوتری استفاده می کنید، حتی نسخه هایی از برنامه این سرویس برای گوشی های هوشمند وجود دارد.

add-on سرویس Read it later در FireFox دکمه ای را در گوشه بالا سمت راست مرورگر قرار می دهد که با کلیک کردن روی آن دسترسی سریع به لیست لینک های ذخیره شده خود خواهید داشت. در آنجا می توانید لینک ها را دسته بندی کنید، sync یا همگام کنید، در میان آن ها به جست وجو بپردازید و یا با تنظیمات حسابتان دسترسی داشته باشید. روی هر قسمتی از صفحه وب کلیک کرده و گزینه Read This Page Later را انتخاب کنید تا به لیستتان اضافه شود.

برای اضافه کردن صفحات به Read It Later از Chrome و IE، بوکمارکلت سرویس را بکشید و روی نوار Favorites در IE یا نوار بوکمارک ها در Chrome رها کنید. اگر نوار Bookmarks در کروم را نمی بینید، روی علامت آچار کلیک کنید، سپس Preferences و بعد Always show the bookmarks bar را بزنید.

قسمت Web History گوگل جایگزینی برای بوکمارک

صنعت تازه ای برای کمک به مردم شکل گرفته تا بتوانند صفحات وب و بوکمارک موردعلاقه شان را ذخیره کنند، شاید برخی مدت ها از آخرین بار که این کار را انجام داده باشند گذشته باشد. اگر بخواهید چیزهایی را که در وب مشاهده کرده اید پیگیری کرده و آدرسشان را پیدا کنید به صفحه Google web history خود وارد شوید، در آنجا می توانید هر چیزی را که برای آن در اینترنت به جست وجو پرداخته اید یا هر سایتی که به آن واردشده اید را به ترتیب تاریخی نزولی مشاهده کنید.

بیشتر افراد ترجیح می دهند که فعالیت های آن ها در اینترنت با این دقت ثبت نشود. برای اینکه از ثبت آن ها جلوگیری کنید، از حساب گوگل خود در کروم خارج شده و محض احتیاط از موتور جست وجوی دیگری نظیر ixquick استفاده کنید.

توجه کنید که همیشه می توانید برخی از این فعالیت های ثبت شده را مطابق میلتان حذف کنید. گاهی اوقات نگاه انداختن به این صفحات می تواند یادآور گذشته و کارهایی که انجام می دادید باشد. خودتان میدانید درباره افرادی که از گذشته درس نمی گیرند چه گفته می شود.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 86
کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1396/11/12 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید3 دی1396 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه

دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام دانلود طرح جابر اول دبستان حیوانات اهلی به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات

جزوه دست نویس تاریخ ادبیات عمومی.کل نکته های تاریخ ادبیات جمع اوری شده.توسط رتبه ۲۱ سراسری که واسه خودش نکته برداری کرده.بسیار بسیار ارزشمند.پیشنهاد میکنم این جزوه رو از دست ندهید.واسه کنکور همین جزوه دست نویس رو بخونید کافیه. ...

درمان قطعی و همیشگی زود انزالی (بدون بازگشت)

چطور درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردم سرانجام علت اصلی زود انزالی کشف شد درمان زود انزالی به دور از هیاهوی تبلیغات ؛ مطلبی که میخوانید تبلیغات نیست لطفاً تا آخر با دقت بخوانید چون مطمئنیم هم شگفت زده خواهید شد هم به نتیجه خواهید رسید باز هم تأکید میکنم ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه

طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر کلاس ششم ابتدایی پوسیدگی دندان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما ...

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به

طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام طرح جابر پایه سوم دبستان ابر ها و انواع آن به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به

بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام بهترین نمونه طرح جابر چهارم آشنایی با قلب به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار ...

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه

نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر پنجم ابتدایی چشم انسان به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که در اختیار شما قرار ...

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

دانلود رایگان افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد جذابیت شما را افزون اعتماد بنفس شما را شارژ و امتیازی خواهد شد برای رسیدن به موفقیت _بر اساس مطالعات انجام شده هر اینچ (هر اینچ برابر با دو ونیم سانت است)اضافه قد نتایج زیر را در بر خواهد داشت _افزایش درآمد سالانه به میزان ۵٠٠دلار _افزایش بلندی ...

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من، اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

نکات ترجمه عربی

نکات ترجمه عربی

جزوه کامل نکات ترجمه عربی به همراه ارائه نکات تکنیکی و تستی عالی دیگر برای ترجمه بهانه نیاورید ...

دریافت فایل : نکات ترجمه عربی
نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها

نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما در قالب ورد و قابل ویرایش تهیه شده توسط تیم تخصصی همشاگردی سلام. این محصول با نام نمونه طرح جابر کلاس پنجم شکل گیری رنگین کمان ها به همراه دفتر کارنما کاملترین نمونه طرح جابر در این رابطه در فضای مجازی است که ...

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

دانلود کتاب الگوهای شمعی ژاپنی استیو نیسون

راهنمای معاصر از شیوه سرمایه گذاری کهن شرق دور آیا مایلید سیستمی در تحلیل تکنیکال را که عصاره قرن‌ها کار مداوم است بیاموزید؟ سیستمی که انعطاف‌پذیری آن به حدی است که می‌توان آنرا با سایر ابزارهای تحلیل تکنیکال آمیخت؟ سیستمی قدرتمند که استفاده از آن، لذت وافری را به ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه فقط کافیست 5دقیقه متن زیر را بخوانید تا با ارزش میلیونی این پکیج آشناشوید. اولین پکیج 100% تضمینی اشتغازایی در ایران با این پکیج استثنایی که میلیونی ارزش دارد، شما میتوانید به صورت کاملا تضمینی از شر بیکاری خلاص شوید. و ما به شما قول میدهیم ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) - غلامرضا

دانلود کتاب حقوق ثبت (اسناد و املاک) غلامرضا شهری منبع رشته حقوق دانشگاه پیام نور شامل 238 صفحه pdf ...

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی (ره)

مجموعه ای از کاملترین نمونه سوالات آزمون موسسه امام خمینی که با فرمت pdf ذخیره شده است را برای شرکت کنندگان عزیز این آزمون آماده دانلود نمودیم.همانطور که میدانید برای شرکت در هر آزمونی مرور سوالات آزمون های دوره های گذشته میتواند نقش بسزایی در قبولی شما در آزمون داشته باشد با ...

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

کسب درآمد 600 هزار تومان در کمتر از 60 دقیقه

سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و شیفت هم باشد میتواند در روز 40000 تومان درآمد کسب کند که خوب بد ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

برای رفتن به سایت الیمپ کلیک کنید برای شناخت کار با اندیکاتور binary و کسب درآمد از سایت الیمپ ما ویدیو های اموزشی برای شما تهیه کردیم تا دوستان از صفر تا صد با این روش کار آشنا شوند مراحلی که شما یاد خواهید گرفت .. آموزش ثبت نام در سایت الیمپ و وب مانی - آموزش شارژ ...

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

تماس و پیامک ناشناس و رایگان با شماره

برنامه تماس و ارسال پیام رایگان به دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت اگر هدف شما، کسب درآمد می باشد، حتما توصیه می کنیم کانال زیر رو تو تلگرامتون ببینید. لازم نیست عضو کانال بشین. عبارت Miliooni@ رو توی جستجوی تلگرامتون بزنید و روی کانال باز ...

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

کسب درآمد در هر 3 دقیقه 5000 تومان

برای اینکه از همین امروز صاحب کسب و کار میلیونی شوید کافی است فقط چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات زیر را بخوانید. کسب درآمد میلیونی بدون نیاز به اینترنت شما توسط این پکیج می توانید در هر سه دقیقه ۵ هزار تومان درآمد کسب کنید. اگر شما فرد بیکاری هستید ؟ اگر ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد