تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 823
  • بازدید دیروز : 392
  • بازدید کل : 362401

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب


دلایل زیادی برای اینکه بخواهید تمام محتوای صفحه وب را ذخیره کنید وجود دارد. به عنوان مثال شاید بخواهید زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید به این صفحه بروید. یا شاید بخواهید صفحه مورد نظر را ثبت کنید مبادا اطلاعات موجود بنا به هر دلیلی غیر قابل دسترس شوند.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

با Internet Explorer، FireFox و Google Chrome به راحتی می توانید یک صفحه وب را در فرمت HTML، برای مطالعه به صورت آفلاین، ذخیره کنید؛ اما زمانی که تنها قسمتی از یک صفحه یا تمام محتوای یک صفحه وب را بخواهید به گزینه های بیشتری نیاز دارید.

Dennis O’Reilly می گوید: روزی کسی از من پرسید چگونه می تواند یک کپی از صفحه وب ذخیره کند. شخص می خواست محتوای صفحه یعنی متن به همراه عکس را در فایلی روی کامپیوترش باهم ذخیره کند نه فقط به عنوان یک آدرس بوکمارک. صفحات وب همیشه عوض شده و از بین می روند، بعضی هیچ گاه برنمی گردند. فقط کافی است از کسی که روی بوکمارک خراب و قدیمی کلیک کرده سؤال کنید.

در اینجا پنج روش برای ذخیره محتوای صفحه وب را برای جست وجوی آفلاین گردآورده ایم. به علاوه دلیل اینکه شاید دیگر هیچ وقت احتیاج به بوکمارک کردن یک صفحه نداشته باشید.

روش رسم سریع McGraw

سریع ترین روش برای ثبت آنچه در Browser خود مشاهده می کنید، فشردن کلید های Alt+PrintScreen در ویندوز است. این کلید ها از محتوای پنجره ی فعلی اسکرین شات می گیرد. در Mac با فشردن کلید های Command+Shift+3 می توانید از صفحه اسکرین شات بگیرید (در صورت فشردن Command+Shift+4 می توانید مقداری از صفحه که مایل به گرفتن اسکرین شات از آن هستید را مشخص کنید). سپس با استفاده از هر پردازشگر عکس (نظیر Paint در ویندوز) و فشردن Ctrl+V می توانید تصویر موردنظر را در فرمت های مختلف مثل JPEG، PNG، BMP و … ذخیره کنید.

گرفتن اسکرین شات از صفحه سریع است، اما شاید بخواهید اطلاعات بیشتری از یک صفحه وب، در لحظه ای که در مانیتور جا می شود داشته باشید. یا شاید به دنبال قسمتی از متن و تصویر باشید، نه تمام آنچه می بینید. همچنین نمی توانید متن موجود را کپی کنید یا با سایر محتوا کاری انجام دهید، چون فقط یک تصویر بزرگ از صفحه وب موردنظر دارید.

روش گرفتن محتوا

برای کپی کردن تمام محتوای صفحه وب کلید های Ctrl+S را بفشارید تا پنجره Save as باز شود. Internet Explorer، Mozilla FireFox و Google Chrome به شما اجازه می دهند صفحات را با تنظیمات پیش فرض Web Page, complete یا Web Page, HTML only ذخیره کنید. FireFox دو گزینه دیگر را هم ارائه می دهد: Text files و All files.

Complete Web page، فایل HTML را به همراه پوشه ای که حاوی سایر عناصر، مانند عکس ها و کد های مربوطه است، ذخیره می کند. وقتی که فایل اصلی را در مرورگر خود باز کنید لینک ها، تصاویر و سایر عناصر بنا به وضعیت اینترنت، در دسترس بودن سرور Host وب و متغیر های دیگر، شاید نمایش داده نشوند. می توانید برای مطالعه پیرامون ذخیره صفحات وب در FireFox، به این آدرس مراجعه کنید و برای مطالعه در Microsoft در مورد IE9 به این آدرس بروید.

روش ذخیره تنها متن

اگر فقط به دنبال متن صفحه بدون تصاویر و عناصر دیگر هستید، سریع ترین راه این است که با فشردن Ctrl+A تمام صفحه را انتخاب کنید. سپس برای کپی کردن Ctrl+C را فشار دهید. حالا برنامه ی ویرایشگر متنی نظیر Word را باز کرده و به ترتیب روی Edit > Paste Special > Unformatted text کلیک کنید. Text File تولیدشده احتمالاً تمام متن موجود در صفحه وب را به همراه دارد. به علاوه متنی که نمی خواهید، مثلاً متن موجود در منو.

Paste کردن متن درصورتی که با موس، فقط متنی را که می خواهید برای کپی کردن انتخاب کنید، دقیق تر است تا اینکه تمام صفحه را کپی کنید. بعد Ctrl+C را فشار دهید. ویرایشگر متن را باز کنید، Ctrl+V را فشار دهید تا متن نیمه قالب دار را Paste کنید. در بسیاری از ویرایشگر های متن با نگه داشتن Ctrl می توانید روی لینک های موجود در متن کلیک کنید. متناوباً می توانید با Paste کردن به صورت Edit > Paste Special > Unformatted text متن ساده را در اختیار داشته باشید.

روش Print as PDF

قابلیت Printing موجود در گوگل کروم نسبت به IE و FireFox به این مرورگر برتری می دهد. به سادگی روی علامت آچار در سمت راست بالای کروم کلیک کنید. سپس Print > PDF > Save as PDF را انتخاب کنید. در ویندوز، در پنجره ی Print preview، می توانید انتخاب کنید که طرح بندی به صورت پرتره باشد یا Landscpe، شماره صفحات موردنظر را انتخاب کنید و در قسمت Advanced به تنظیمات بیشتری دسترسی خواهید داشت.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

پنجره ی Print، در نسخه مکینتاش Google Chrome و FireFox (مثل هر برنامه دیگری در Mac) دارای منوی Print است که به شما اجازه می دهد از صفحه دلخواه، فایل PDF بسازید و آن را فکس، ایمیل و … کنید. پنجره ی Save as به شما اجازه می دهد موضوع یا واژه کلیدی برای فایل انتخاب کنید. همین طور می توانید برای باز کردن، کپی کردن و یا پرینت PDF پسورد بگذارید.

5 روش خواندن آفلاین صفحات وب

FireFox ویندوزی در صورت وجود نرم افزار مخصوص PDF، گزینه های مربوط به PDF را در پنجره ی Print نمایش می دهد. اگر برنامه ی Adobe Acrobat Reader را در سیستم خود ندارید، می توانید برنامه مجانی CutePDF Writer از Acro Software را تهیه کنید.

برای ساخت فایل PDF در Internet Explorer روی صفحه وب کلیک راست کنید و گزینه Convert to Adobe PDF یا Append to existing PDF را انتخاب کنید. همین طور در پنجره Print بازشده، با انتخاب گزینه XPS، صفحه XML از وب سایت موردنظر خود را بسازید. برای مطالعه بیشتر در مورد XMS به این آدرس بروید.

روش Plug-in برای مرورگر

بعد از ثبت نام در سرویسRead it later، می توانید یک لیست از تمام صفحاتی که می خواهید بعداً به صورت آفلاین بخوانید را تولید کنید. صرف نظر از این که از چه مرورگر و کامپیوتری استفاده می کنید، حتی نسخه هایی از برنامه این سرویس برای گوشی های هوشمند وجود دارد.

add-on سرویس Read it later در FireFox دکمه ای را در گوشه بالا سمت راست مرورگر قرار می دهد که با کلیک کردن روی آن دسترسی سریع به لیست لینک های ذخیره شده خود خواهید داشت. در آنجا می توانید لینک ها را دسته بندی کنید، sync یا همگام کنید، در میان آن ها به جست وجو بپردازید و یا با تنظیمات حسابتان دسترسی داشته باشید. روی هر قسمتی از صفحه وب کلیک کرده و گزینه Read This Page Later را انتخاب کنید تا به لیستتان اضافه شود.

برای اضافه کردن صفحات به Read It Later از Chrome و IE، بوکمارکلت سرویس را بکشید و روی نوار Favorites در IE یا نوار بوکمارک ها در Chrome رها کنید. اگر نوار Bookmarks در کروم را نمی بینید، روی علامت آچار کلیک کنید، سپس Preferences و بعد Always show the bookmarks bar را بزنید.

قسمت Web History گوگل جایگزینی برای بوکمارک

صنعت تازه ای برای کمک به مردم شکل گرفته تا بتوانند صفحات وب و بوکمارک موردعلاقه شان را ذخیره کنند، شاید برخی مدت ها از آخرین بار که این کار را انجام داده باشند گذشته باشد. اگر بخواهید چیزهایی را که در وب مشاهده کرده اید پیگیری کرده و آدرسشان را پیدا کنید به صفحه Google web history خود وارد شوید، در آنجا می توانید هر چیزی را که برای آن در اینترنت به جست وجو پرداخته اید یا هر سایتی که به آن واردشده اید را به ترتیب تاریخی نزولی مشاهده کنید.

بیشتر افراد ترجیح می دهند که فعالیت های آن ها در اینترنت با این دقت ثبت نشود. برای اینکه از ثبت آن ها جلوگیری کنید، از حساب گوگل خود در کروم خارج شده و محض احتیاط از موتور جست وجوی دیگری نظیر ixquick استفاده کنید.

توجه کنید که همیشه می توانید برخی از این فعالیت های ثبت شده را مطابق میلتان حذف کنید. گاهی اوقات نگاه انداختن به این صفحات می تواند یادآور گذشته و کارهایی که انجام می دادید باشد. خودتان میدانید درباره افرادی که از گذشته درس نمی گیرند چه گفته می شود.

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 115
کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه آپدیت مهرماه 97 نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما کلا یک چیز دیگه رو ...

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

کارآمدترین استراتژی معامله پرسود باینری آپشن

آموزش بصورت تصویری بوده و از تمامی مراحل ابتدایی تا انتهایی استراتژی با استفاده ازویدئو توضیحات کامل داده شده است ماحصل 6سال تجربه شخصی بنده در زمینه بروکر الیمپ ترید هست که طی سالها تجربه بارها طبق روند آپدیت شده و به پختگی لازم رسیده . تصمیم گیری سختی انجام دادم و ...

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی فرزندان و همسر(فوق حرفه ای و

نرم افزارکنترل گوشی همسر و فرزندان(فوق حرفه ای و VIP) از جمله گزارشاتی که می توانید با این پکیج به آن ها دسترسی داشته باشید و برای شما ارسال می کند عبارتند از: SMS های ورودی، خروجی بدون امکان حذف شدن و ارسال گزارش لحظه ای به همراه شماره فرد و متن پیام، تماس های ورودی،خروجی و از ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/05/26 اضافه شدن ویدیوی جدید بسم الله الرحمن الرحیم کسب درآمد اینترنتی سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم ...

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از اینترنت

پکیج کسب درآمد از طریق اینترنت با سلام خدمت شما دوست عزیز امیدوارم هرجا که هستید سلامت باشید. ببینید دوست عزیز ما پکیج رو جوری درست و طراحی کردیم، که چه یک خانم خانه دار چه یک دانشجو چه.... قادر هست از طریق این پکیج کسب درآمد کند. شما فقط به یک خط اینترنت و به یک موبایل یا ...

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

كسب درآمد اينترنتي روزانه حداقل ١٣٠ هزار تومان

سلام دوست خوبم اگه از زندگي و كارت رضايت نداري.. اگه از وضعيت روحي و بي پولي خسته شدي.. اگه احساس ميكني هميشه تو تمامي كارها بازنده اي و اعتماد به نفس پاييني داري.. اگه ميخواي يك فعاليت جديد رو شروع كني .. و يا حتي ميخواي وضعيت زندگيتو بهتر و بهتر كني و جاذب ثروت و موفقيت ...

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد- تالیف

دانلود کتاب زمینه ی روانشناسی هیلگارد تالیف ریتا اتکینسون و ریچارد اتکینسون ترجمه محمد تقی براهنی و بهروز بیرشک منبع آزمون ارشد روانشناسی شامل 716 صفحه در قالب فایل pdf ...

زندگی شیرین

زندگی شیرین

اگر واقعا می خواهید با مشکلات جنسیتان به کلی خدا حافظی کنید لطفا مطالب زیر را با دقت بخوانید...! در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به ...

دریافت فایل : زندگی شیرین
دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

دانلود رایگان کتاب روان درمانی اگزیستانسیال

معرفی کتاب:(روان درمانی اگزیستانسیال فارسی) روان درمانی اگزیستانسیال گونه ای روان درمانی پرکار یا پویه نگر است. پویا اصطلاحی ست که در حیطه ی بهداشت روان به چهره روان پویه شناسی بسیار بهره گیری می شود؛ و اگر کسی بخواهد یگانه از اساسی ترین ویژگی های رویکرد اگزیستانسیال را ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی ...

کسب درامداز اینترنت تضمینی

کسب درامداز اینترنت تضمینی

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 ابان 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم بعضی افراد به سایت شاهین زند با نام نوین بینش پیام ارسال می کنند و توضیح می دهند مبلغی را جهت خرید این کتاب پرداخت کرده اند ولی کتابی در اختیار آن ها قرار نگرفته است. متاسفانه بعضی افراد سودجو از نام این کتاب و نام شاهین زند استفاده کرده ...

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

آموزش رایگان کسب درآمد از سایت الیمپ

خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت الیمپ توضیح دادیم . برای رفتن به سایت الیمپ اصلی کلیک کنید برای رفتن به سایت نمایندگی ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

اگه واقعا خواهان تغییر و درآمدزایی هستید، این صفحه رو کامل مطالعه کنید، در غیر این صورت میتونید با خیال راحت این صفحه رو ترک کنید :) این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

دانلود رایگان کتاب زمینه روانشناسی هیلگارد (متن

معرفی کتاب:زمینه روانشناسی هیلگارد (متن کامل) نويسنده:اتکینسون مترجم:دکتر براهنی فرمت کتاب:پی دی افpdf(کیفیت عالی) زبان کتاب:فارسی سفارش کتاب(pdf,چاپی)و پشتیبانی تلگرام:09103894814 ...

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

نسخه ویژه برنامه اد ممبر بی نهایت

با سلام خدمت تمام عزیزانی که از سایت فروشگاهی کافه فایل دیدن میکنند اول دوستان میخواستم قبل از فروش بسته ادد ممبر تلگرام یک توضیحی رو براتون بدم : جدیدا در بین برخی از سایت ها متاسفانه شاهد فروش این بسته هستیم اما این دوستان با بداخلاقی هایی که دارند نمیخواهند اطلاع بدن که ...

اندیکاتور ای کیو آپشن

اندیکاتور ای کیو آپشن

نام این اندیکاتور ای کیو آپشن هست ولی میتوانید در سایت الیمپ هم ازش استفاده کنید به درخواست دوستان این اندیکاتور به صورت تکی در سایت قرار گرفته ...

ملت عشق

ملت عشق

کتاب ملت عشقعنوان پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه را به دست آورده است. این کتاب در ایران هم با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و توانسته است طرفداران زیادی پیدا کند. در قسمتی از پشت جلد کتاب آمده است: مولانا خودش را «خاموش» می نامید؛ یعنی ساکت. هیچ به این ...

دریافت فایل : ملت عشق
تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

تماس ناشناس و رایگان با شماره دلخواه+شماره مجازی

برنامه تماس رایگان با دیگران با شماره ناشناس به صورت کاملا رایگان بدون نیاز به روت به وسیله این برنامه میتوانید با شماره دلخواه خود به دیگران زنگ بزنید. یعنی زمانی که شما با دیگران تماس می گیرید شماره دلخواهی که شما در برنامه وارد کرده اید برای شخصی که با وی تماس ...

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری

اندیکاتور باینری در این محصول فقط اندیکاتور باینری قرار داده شده به درخواست کاربران گرامی . خیلی از دوستان سوال پرسیدن در مورد نحوه ثبت نام که ما در ویدیو زیر تمام موارد را آموزش دادیم در ویدیو زیر در مورد نحوه ثبت نام در سایت الیمپ و آشنایی با تمام اجزای مهم سایت ...

دریافت فایل : اندیکاتور باینری
دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 - حسن خسروی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق اساسی 1 تالیف دکتر حسن خسروی منبع رشته حقوق پیام نور شامل 221 صفحه در قالب فایل pdf ...

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

دانلود کتاب نایاب مادرکافی جوفراست در مورد

مادر احسان از دستش کلافه شده است. احسان ۱۰ سال دارد و در کلاس چهارم ابتدایی تحصیل می‌کند. او گاهی اوقات رفتارهای بد و پرخاشگرانه‌ای از خود نشان می‌دهد. احسان وقتی عصبانی می‌شود همه چیز را به هم می‌ریزد؛ از کوسن‌های مبل که به اطراف پرتاب می‌شود بگیرید تا کاغذ ...

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

پکیج بهترین برنامه های ردیابی و کنترل همسر و

کاملترین پکیج برنامه های ردیابی و کنترل گوشی همسر و فرزند + آموزش برنامه های پکیج: آموزش ردیابی گوشی سرقت شده بدون نصب برنامه برنامه اندروید ردیابی با ارسال پیامک و بدون نیاز به فعال بودن GPS برنامه اندروید کنترل کامل گوشی و دریافت پیامک ها و تماس ها و ...

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده

کتاب نظریه های حسابرسی دکتر جواد رضازاده به تعداد 46 صفحه pdf دو طرف اسکن مناسب دانشجویان ارشد و دکتری حسابداری شامل سرفصل های زیر می باشد فصل اول: علم و عمل حسابرسی فصل دوم: در این فایل موجود نمی باشد فصل سوم: عرضه و تقاضای اطلاعات حسابداری فصل چهارم: تقاضا برای حسابرسی فصل ...

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

دانلود برنامه رستاخیز مردگان

کتاب رستاخیز مردگان با ترجمه فارسی فرمت فایل:APK حجم:10مگابایت کتاب نکرونومیکون رستاخیز مردگان (همراه با ترجمه فارسی آن) و یا کتاب دیوانه کننده القابی است که روی این کتاب نهاده اند. نام دیگرش اما الضعیف است. نویسنده اصلی این کتاب فردی بدوی اهل شام به نام عبدل ال حضرت در سال ۶۹۹ ...

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

دانلود نسخه کامل کارتون پوکویو - دوبله فارسی

پوکویو (اسپانیایی: Pocoyó) نام یک مجموعهٔ تلویزیونی کارتونی اسپانیایی-بریتانیایی است که ویژه کودکانِ پیش‌دبستانی ساخته شده است و خالق آن «گی‌یرمو گارسیا کارسی»، «کُلمن لوپز»، «لوئیس گایه‌گو» و «دیوید کانتویا» هستند. تاکنون دو فصل از این مجموعه ...

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی

یک مجموعه کامل از تمام علائم راهنمایی و رانندگی به سه زبان انگلیسی وعربی و فارسی که کابرد بسیار زیادی دارد . امیدوارم از این محصول نهایت استفاده را ببرید. ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دانلود کتاب ایموشن کد و بادی کد نوشته دکتر بردلی

دارای 200 صفحه کامل ترین ورژن کتاب با این کتاب به صورت خیلی ساده، روان و روشن میتوان ای اف تی یا همان ضربه ترابی را در کمترین زمان ممکن یاد گرفت و از از برایه آزاد سازی احساسات گیر افتاده خود کمک بگیرید با کمک ای اف تی میتوان تمام بیماری هایه ناشی از احساسات گیر افتاده را ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد