تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

ترفندهای ویندوز

آموزش جدیدترین ترفندهای ویندوز - بزرگترین سایت ترفند ها


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 1248
  • بازدید دیروز : 1580
  • بازدید کل : 314858

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!


شاید شما هم مثل من! از جمله افرادی باشید که تعداد زیادی ایمیل روزانه دریافت می کنید. حجم بالای دریافت ایمیل های بدرد نخور یک معضل است بویژه اینکه گوگل حجم بخش جیمیل را، از ۱۵ گیگابایت گوگل درایو کسر می کند. علاوه بر این داشتن تعداد بی اندازه ایمیل نخوانده، جلوه نا زیبایی به جیمیل می دهد و پیدا کردن ایمیل های مهم را کمی سخت می کند.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

برخی ایمیل ها مانند اکثر خبرنامه ها در یک زمان مشخص، مهم هستند اما پس از مدتی ارزش خود را از دست می دهند. همین مساله احتمالاً باعث انبار این ایمیل ها در اینباکس می شود. حال اگر فرصت لازم برای پاک کردن یکی یکی آنها را نداشته باشید، چه باید کرد؟ آیا باید تک تک به سراغ آنها رفت و آنها را پاک کرد؟ شاید بگویید ایمیل ارسالی آن خبرنامه را سرچ کرده و بصورت دسته ای اقدام به پاک کردن ایمیل ها می کنم! اما سوال اینجاست که اگر تعداد این ایمیل ها به چند هزار برسد آیا پاک کردن دسته ای (حداکثر ۱۰۰ ایمیل در هر دسته قابل تعریف است) ایمیل ها کار سختی نیست؟

همچنین اگر از جمله افرادی هستید که تعداد چند جیمیل دارید و می خواهید آنها را یکپارچه کنید چه راه حلی پیشنهاد می دهید؟ دریافت تمام ایمیل های ارسال شده به تمام اکانت های جیمیل، در یک حساب خاص می تواند به شما کمک کند که به طور هزمان به تمام ایمیل هایی که برای شما ارسال می شود احاطه پیدا کنید.

اگر مدیر شرکتی هستید و قصد دارید تا ایمیل هایتان را برای اعضای گروه در ساعاتی خاص از روز ارسال کنید چه راه کاری را بر خواهید گزید؟ احتمالاً خواهید گفت ساعت گوشی را برای تک تک افراد تنظیم می کنم و با یادآوری ایجاد شده ایمیل را ارسال خواهم کرد! شاید این بدترین راه حل ممکنه پیش رو باشد! اگر بخواهید یک سری از ایمیل های خاص را در یک دسته مشخص و منخصربفرد قرار دهید، راهکار چیست؟ مثلاً اگر قبض های مختلف آب و برق و موبایل و… را پرداخت می کنید و بخواهید این صورت حساب های دیجیتال را جهت اطمینان و آرشیو در یک دسته قرار دهید چه باید کرد؟

در ادامه مقاله، ۶ ترفند جیمیل را که به احتمال بسیار، از آن بی خبر بوده اید را تشریح خواهیم کرد.

۱- ساخت یک پوشه اختصاصی یا Label

با ساخت یک پوشه و یا لیبل خاص می توانید ایمیل های مختلف خود را دسته بندی کنید. مثلاً لیبل جقوق کارمندان، یا لیبل پرداخت قبوض و … اینکار به شما خواهد کرد که در موضوعات مختلف آرشیو کامل و جامع داشته و در مواقع ضروری به آنها مراجعه نمایید. برای ساخت لیبل کافی است که در زیر منوی اصلی جیمیل بر روی more کلیک کرده -در عکس زیر پس از کلیک بر روی more واژه به Less تغییر کرده است – تا ادامه منوهای مخفی این قسمت نمایش داده شود. سپس به دنبال Create new label بگردید و بر روی آن کلیک کنید.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

ساخت لیبل در جیمیل

حال از پنجره باز شده نام پوشه مد نظرمان را انتخاب می کنیم. از منوی کشویی زیر آن نیز می توانید تعیین کنید که پوشه جدید زیر شاخه پوشه دیگری شود. (مثلاً اگر قبلاً پوشه اینترنت را ساخته اید می توانید پوشه پارسیش را زیر مجموعه آن قرار دهید)

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

تعیین نام برای لیبل

می بینیم که پوشه پارسیش به انتهای منوی اصلی جیمیل اضافه شده است. (عکس زیر) حال می توانیم به کمک دراگ و دروپ ایمیل های خاصی را به این پوشه بکشیم.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

قرارگیری لبل در زیر منوی اصلی جیمیل

برای اینکه تمام ایمیل های حساب های مختلف جیمیل را در یک حساب خاص دریافت کنید باید برای جیمیل این موضوع را روشن نمایید که هر ایمیل دریافتی را به «حساب جیمیل دیگرتان» ارسال کند. مثلاً من سه حساب جیمیل مختلف دارم که فقط یکی از آنها مهم و اصلی محسوب میشود و دو حساب دیگر برای ثبت نام در سایت های مختلف استفاده می شود. ایمیل های این دو حساب نیز با کمک خاصیت Forward به حساب جیمیل اصلی ارسال می شوند. برای استفاده از خاصیت Forward باید به سراغ Setting رفت. برای اینکار بر روی چرخ دنده کلیک کرده تا زیر منوی آن باز شود:

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

تنظیمات در جیمیل

از زیر منوی باز شده گزینه Setting را انتخاب می کنیم:

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

تنظیمات جیمیل

از صفحه باز شده، تب Forwarding and POP/IMAP را انتخاب نمایید. برای اینکه جیمیل به شما اجازه فروارد ایمیل را بدهد ابتدا باید مشخص شود که ایمیل مقصد نیز متعقل به شماست. پس ابتدا باید اهراز هویت انجام شود. کافی است بر روی Add a forwarding address کلیک کنید و ایمیل مقصد را به گوگل معرفی کنید. (شماره ۱ عکس زیر) توجه کنید الزاماً نباید از جیمیل استفاده شود و شما می توانید ایمیل های دیگر همچون outlook.com یا Yahoo.com را نیز تعریف نمایید. پس از تعریف ایمیل، گوگل، لینک تایید به ایمیل مقصد ارسال می کند و شما باید کد مندرج در آن را وارد حساب جیمیل مبدا (همین حساب کاربری) نمایید.

حال ایمیل مقصدی که تعریف کردیم به بخش زیر -شماره ۲ عکس زیر- اضافه می شود که شما می توانید آن را انتخاب کنید. از بخش کناری آن (شماره۳) نیز می توانید به جیمیل بگوید که بعد از ارسال ایمیل به حساب مقصد، با ایمیل مانده در حساب مبدا چه کند. که ما گزینه قرار دادن یک کپی از آن در حساب مبدا (حساب جیمیل فعلی) را تعریف کردیم.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

تنظیمات فوروارد ایمیل در حساب کاربری مبدا

۳- فیلترگذاری ایمیل ها

در این بخش می توانیم کارهای زیادی انجام دهیم. مثلاً می توانیم ایمیل های انباشه شده از یک فرد و یا شرکت مشخص را حذف کنیم. می توانیم تعریف کنیم که ایمیل هایی که زین پس از شرکت یا فرد خاصی ارسال می شود اسپم گردد یا حذف شود. برای انجام چنین کاری به بخش Setting رفته و سپس بخش Filters را انتخاب می کنیم (شماره ۱) سپس به سراغ Create New Filter می رویم.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

ایجاد فیلتر در حساب جیمیل

پنجره کوچکی ظاهر می شود که شامل چند تقسیم بندی است: (عکس زیر)

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

ایجاد فیلتر در حساب جیمیل

From: در این بخش ایمیل فرد یا شرکت خاصی را وارد می کنیم که می خواهیم اقدامی بر روی ایمیل آن انجام دهیم. (معمولاً همین بخش برای فیلتر گذاری کفایت می کند)

To: اگر می خواهیم این فیلتر گذاری بر روی برخی ایمیل های ارسالی انجام شود، ایمیل مربوطه را وارد می کنیم. (ایمیل هایی که برای فرد یا شرکت خاصی ارسال کرده ایم)

Subject: گوگل این امکان را به شما داده تا بر اساس موضوع ایمیل ها نیز، اقدام به فیلتر گذاری نمایید. گاهی اوقات نیز ممکن است بخواهیم تنها بخشی از ایمیل های ارسالی با یک موضوع مشخص را از طرف یک فرد (یا شرکت) فیلتر گذاری کنیم. (مثلا ایمیل info@google.com و فقط موضوعات مرتبط با Google ads فیلتر شود)

Has The words و Doesn’t have : این فیلتر گذاری بر اساس یک کلمه خاص انجام می شود. مثلاً اگر با کلید واژه VPN ایمیل تبلیغاتی زیادی دریافت کرده اید و اینباکستان پر از این نوع تبلیغ است کافی است فقط این بخش را وارد کنید تا تمام ایمیل های دارای این کلمه برای شما نمایش داده شود. (بعد از آن می توانید آنها را اسپم و یا حذف کنید) بخش Doesn’t نیز می تواند برای فیلتر به شرط نداشتن یک کلمه خاص باشد.

سه بخش بعدی شامل:

فیلترگذاری بر اساس اتچ دار بودن (ضمیمه) یک ایمیل است. این بخش هم می تواند جداگانه بکار گرفته شود که در این حالت تمام ایمیل هایی که دارای اتچمنت هستند را نمایش می دهد. یا اینکه بصورت آپشنی با دیگر موارد بکار برده شود. مثلاً ایمیل های info@google.com که دارای اتچمنت هستند را نمایش دهد.

مورد بعدی مربوط به ایمیل هایی مشود که با صاحبان آنها چت نداشته اید. (آپشنی برای کار با بقیه موارد است و بصورت تک قابل استفاده نیست).

اندازه ایمیل ها بخش بعدی است که هم می تواند بصورت جداگانه مورد استفاده قرار گیرد (تمام ایمیل های بزرگ تر یا کمتر از یک سایز خاص را نشان می دهد) و یا آپشنی با بقیه موارد فوق. (مثلا ایمیل های info@google.com که بیشتر از ۱ مگابایت فضا اشغال کرده اند)

پس از رد کردن این مرحله باید بر روی Create Filter with this search (شماره۲ عکس فوق) کلیک نمایید.

حال وارد مرحله بعدی می شویم. که شامل موارد دیگری است. در این بخش شما تعیین می کنید که چه کاری باید بر ایمیل های دریافتی از یک فرد (یا ارسالی، با موضوع خاص، درارای یک کلمه خاص و…) انجام شود. ما به ترتیب عکس زیر موارد را توضیح می دهیم:

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

ایجاد فیلتر در حساب جیمیل

اینباکس را رد کند و وارد آرشیو شود

آن را به عنوان خوانده شده به حساب آور

آن را ستاره دار کن

آن را وارد یک لیبل خاص کن (پوشه جدید بسازیم یا پوشه قبلاً ساخته شده را به آن تعریف کنیم)

آن را به ایمیلی خاص فوروارد کن (ایمیلی که قبلاً تعریف کرده ایم را انتخاب کنیم)

حذف کن

هرگز به اسپم ارسال نکن

آن را به عنوان «مهم» نشان بده

هرگز آن را به عنوان «مهم» مارک نکن

دسته بندی کن به عنوان: (این دسته بندی ها مربوط به اینباکس می شوند)

هر کدام از این گزینه ها را که انتخاب کنید، لیستی از ایمیل ها را دریافت می کنید که می توانید بر روی تمامی آنها بصورت یکجا عملیاتی را پیاده سازی کنید. (مثلاً تمام آن ایمیل ها را حذف کنید)

۴- ذخیره اتچمنت ها در گوگل درایو

اواخر سال ۹۲ گوگل سرویس جدیدی به جیمیل اضافه کرد که از آن می شود برای ذخیره سازی اتچمنت های ایمیل ها در گوگل درایو استفاده کرد. در واقع زمانی که فردی برای شما ایمیلی جاوی ضمیمه ارسال مب کند علاوه بر دانلود (شماره۱) شما قادر خواهید بود تا آن را در گوگل درایو ذخیره کنید. پس از کلیک بر روی آیکون "گوگل درایو” پنچره کوچکی ظاهر می شود که باید محل ذخیره فایل را انتخاب کنید.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

انتقال فایل از جیمیل به گوگل درایو

شما می توانید به راحتی به چند حساب جیمیل به طور همزمان متصل شده و بین آنها سوییچ نمایید. (جا به جا شوید). برای اینکار کافی است که بر روی عکس پروفایل خود در بالای حساب جیمیل کلیک کرده و بر روی Add account کلیک نمایید.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

جیمیلپس از اینکار صفحه لاگین (ورود) گوگل باز می شود که شما باید یوزر و پسورد حساب دیگر خود را وارد کنید. پس از تعریف حساب جدید، ایمیل دیگر شما به زیر حساب پروفایلتان اضافه می شود و هرگاه نیاز بود روی آن کلیک می کنید تا به آن جیمیل بروید.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

۶- ارسال زمان دار ایمیل

این قابلیت با کمک پلاگین های بومرنگ حاصل خواهد شد. پس ابتدا باید پلاگین های مربوطه برای مرورگر فایرفاکس یا کروم را از سایت این شرکت دریافت کنید. (نسخه رایگان آن تنها ارسال ماهانه ۱۰ ایمیل زمان بندی شده را پشتیبانی می کند). پس از نصب پلاگین، کلیدی با شکل یک بومرنگ و با نامه Send Later به حساب جیمیل اضافه می شود که با کلیک بر روی آن می توانید تعیین کنید که ایمیل در چه تاریخی ارسال شود. برخی زمانهای از پیش تعریف شده مثل یک ساعت، یک ماه و… وجود دارد که کار زمان بندی را تسهیل می کند.

۶ ترفند جیمیل که از آن بی خبر بوده اید!

ارسال ایمیل به صورت زمان بندی شده در جیمیل

منبع : برسام

  انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 98
کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های -سوالات متداول- و -دیدگاه های کاربران- به همراه پاسخ های داده شده را نیز با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از ...

افزایش قدبا متدجهانی گروتالردینامیک

بلند قد و جذاب شوید بنام خداوند بخشنده و مهربان سلام در این مطلب قصد داریم شما را با آخرین متد افرایش قد که تا مدت ها پیش در ایران ناشناخته بود آشنا کنیم. ...

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1397/01/27 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید 15 اردیبهشت 1397 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام+شناسایی آدرس محل سکونت + شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد،و هیچ گونه ورود ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

تایپ در منزل با درآمد عالی

تایپ در منزل با درآمد عالی

پکیج عالی تایپ و ترجمه ی متون در منزل با درآمد بالا اگر دانشجو هستید و دنبال کار در منزل با پورسانت عالی هستید. اگر دنبال کارهایی از قبیل تایپ و ترجمه در منزل هستید. دیگر نگران بیکاری نباشید بهترین پکیج تایپ و ترجمه ی متون با ...

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

افزایش قد بدون جراحی و محدودیت سنی

توجه توجه: در صورت خرید از سایت حتماا حتماااا فیش واریزی به تلگرام ما با شماره و آیدی زیر ارسال شود شماره تلگرام ما جهت مشاوره: 09179226486 آیدی تلگرام ما جهت مشاوره: ghad_bolandi@ آیدی کانال جهت دیدن نتیجه افراد: ClinicAfzayeshghad@ ناهید محمدی هستم و نامزدم که خیلی عاشقش بودم من ...

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

دانلود کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام +خلاصه کتاب

شما با خرید این محصول سه فایل دانلود میکنید: فایل اول: خلاصه کتاب تاریخ تحلیلی صدر اسلام محمد نصیری یکی از دروس عمومی دانشگاهی تعداد صفحات : 40 ص جزوه تهیه شده در هفت فصل و به صورت نموداری و توضیحی و با کیفیت عالی تهیه شده است. تا دانشجویان عزیز در کوتاه ترین مدت ...

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

دانلود کتاب آموزش ساخت انواع کابینت مدرن MDF

نوع فایل:PDF زبان:فارسی حجم فایل:18KB در چند دهه اخیر با توجه به افزایش رشد آپارتمان سازی ، تعداد متقاضیان ساخت کابینت نیز افزایش پیدا کرد و با توجه به تغییر ماهیت کابینت ها از فلزی به MDF و تمایل به تغییر مکرر دکوراسیون آشپزخانه از سوی خانواده ها ، کابینت سازی نیز در میان مشاغل ...

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

کسب درآمد از اینترنت روزانه 150هزارتومان صددرصد

حتما تا انتها بخوانید* با سلام خدمت شما دوستان عزیز ممنونم که این فرصت را به من دادید تا محصول سال ها تلاش خود را به شما معرفی کنم. در اینجا قصد دارم فایلی را در اختیار شما قراردهم که شاید در کشور های جهان اولی و پیشرفته روشی قدیمی و معمولی برای کسب در آمد باشد. اما با ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

خلاصه کتاب وسؤالات تستي کتاب تفسیر قرآن کریم -

مجموعه سؤالات تستي كتاب تفسیر قرآن کریم (آیات برگزیده) (ويراست دوم، نشر معارف) مشتمل بر 600 سؤال. 2 جزوه و خلاصه درس (تفسیر قرآن کریم(آیات برگزیده) فایل pdfکتاب حجم فایل:20kb گردآورنده این فایل وب سایت نسیم بوک ...

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات

جزوه وصیت نامه حضرت امام خمینی همراه با سوالات تشریحی ...

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300هزار تومان در 60دقیقه

کسب درآمد 300/000تومان در 60 دقیقه نکته: دوستان عزیز یکی از سوالاتی که خیلی از کاربران میپرسند اینه که آیا پکیج شما همون پکیجی هستش که تو اینترنت زده (کسب درآمد ۳۰۰ هزار در 30 دقیقه ) ؟! نخیر ، اون (پکیج کسب درآمد ۳۰۰،۰۰۰ در ۳۰ دقیقه ) به شما باینری آپشن و فارکس رو آموزش میده که یک ...

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

کسب درآمد 650میلیون تومانی در یک روز کاملا تست

این روزها با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی کشور، کسب درآمد برای خیلی از افراد جامعه بسیار دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند یک شغل کارمندی داشته باشند به سختی درس می خوانند و عده ای دیگر که نتوانند درس بخوانند نیز راه های دیگری را انتخاب می کنند. ...

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

دانلود کتاب جزء از کل ترجمه فارسی

جزء از کل کتابی است که هیچ وصفی، حتا حرفهای نویسنده اش، نمی تواند حق مطلب را ادا کند. این مقدمه ی کوتاه را هم فقط برای این نوشتم که خواننده با نویسنده آشنایی مختصری پیدا کند. خواندن جزء از کل تجربه ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه اش جمله ای وجود دارد که میتوانید نقلش کنید. ...

نرم افزار دوستیاب وشماره یاب

شاید تا الان این اسم به گوشت خورده توسایت ها نرم افزار دوست یابی!!!دوست دختر میخوای؟دوست پسر میخوای؟ بلد نیستی مخ بزنی؟تنهایی؟؟؟ نرم افزار دوست یابی بدون نیاز به مخ زدن فقط کافیه اسم دختر یا پسر مورد نظرتونو سرچ کنید اگه اسم و فامیلشو بدونین که خیلی سریعتر شمارشو پیدا ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه راهنما در هر بخش، با قیمتی کم در ...

آموزش تله کینزی در دو روز

آموزش تله کینزی در دو روز

فقط در 2 روز...! با سلام. در این کتاب آموزش کامل تله کینزی را بصورت خیلی ساده و روان در اختیار شما قرار دادیم که هرکسی حتی در مبتدی ترین سطح میتواند تله کینزی را در کمترین زمان ممکن یاد بگیرد. آموزش هایی که داده شده همراه با تصویر میباشند و باعث یاد گیری بهتر شما عزیزان ...

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی

کتاب رستاخیز مردگان به زبان فارسی ...

افزایش سایز آلت تناسلی|مسائل جنسی

در اين سايت روشي را به شما معرفي مي كنيم براي بزرگ كردن آلت تناسلي كه نتايج فوق العاده اي براي شما در بر خواهد داشت،كه خودتان هم باور نمي كنيد: . . . 1-افزايش طول و ضخامت به اندازه 3cm الي 8cm 2-افزايش طول تا بيش از50%اندازه فعلي در حالت راست وسفت ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی نرم افزار های اددممبر واقعی و فیک

تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی وفیک را یک جادریافت کنیدهرکدام از این نرم افزار ها در اینترنت و کافه بازاربه قیمت خیلی بالایی بفروش میرسند. نکته: پورسانت بازاریابی این محصول 60% است نسخه ی 100%تست شده با توجه به فیلترینگ تلگرام 15 اردیبهشت ...

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

پکیج -میلیاردر های مدرن- کسب درآمد 300

-میلیاردر های مدرن- فقط 7 دقیقه وقت بگذارید و این متن را تا آخر و بدون هرگونه حاشیه بخوانید و مطمین باشید مهم ترین 7 دقیقه عمراتان خواهد شد!!! برای ...

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

دانلود جزوه حقوق رسانه ها - دکتر باقر انصاری

از جمله واحدهایی که دانشجویان رشته حقوق باید در 1 ترم بگذرانند، درس حقوق رسانه ها است. سایت جزوه 30تی اقدام به آماده‌سازی خلاصه‌ای از کتاب حقوق رسانه ها در قالب جزوه حقوق رسانه ها تالیف شده توسط باقر انصاری کرده است و شما می‌توانید برای دانلود این جزوه به ادامه مطلب ...

کسب درامد

کسب درامد

سرعت تغییر و تحولات فناوری به حدی شده است که ماشین تندروی زمان دارد از انها عقب می افتدانگار این زمان است که به جای اینکه یک گوشه بنشیند باید تخت گاز بتازد تا از زمانه عقب نیفتد. این شرایط باعث تشکیل کسب و کار در دنیای اینترنت شده است کسانی میتوانند از این موقعیت به خوبی ...

دریافت فایل : کسب درامد
خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد

خلاصه کتاب روانشناسی رشد لورا برک دو جلد سرفصل ها ی مباحث این کتاب عبارت است از : – نظریه و پژوهش در رشد انسان. شامل مباحث : تاریخچه، نظریه و راهبر های پژوهشی مبانی رشد. شامل مباحث : مبانی زیستی و محیطی – رشد پیش از تولد و نوزاد – نوباوگی و نوپایی : دو سال اول ...

کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism

بنام خداوند مهر و مهربانی نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! اعتماد کن به خدایی اش … تخفیف فوق العاده ویژه ب مناسبت عیدرمضان کاهش وزن با متد SuperFast Metabolism تنها متد ...


مطالب تصادفی

  • انقلابي در اسمارت فون ها و تمام سطوح معمولي ، با تكنولوژي جديد تاچ
  • جلوگیری از اجرای برنامه ها هنگام راه اندازی ویندوز ( Startup )
  • راه هاي افزايش بازديد كننده از وبلاگ
  • نکات مهم در مورد سرچ گوگل
  • روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "ترفندهای ویندوز" می باشد